Şu An Ne Düşünüyorsun?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hayattan hiç keyif alamıyorum son dönemlerde, tam aksine acı ızdırap umutsuzluk ve bitiklik. Ailem iyi ki var, eğer onlar da olmasa korkarım ki bu hayat denen şey bana göre değilmiş deyip... Eskiden yaşlanacağımı düşünürdüm. Oysa artık 2050'leri bile görebileceğimden şüpheliyim.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Bu gece birisi kafamı karıştıran beklenmedik bir hamle yaptı. Oysa ne güzel unutmuştum geçmişi. Kafam rahattı. Şimdi bak yine daha ilk dakikadan uykular haram olmaya başladı.. unutsam dert, unutmasam dert.. imkansızlıklar diyarı meşgul ediyor yine..

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu gece birisi kafamı karıştıran beklenmedik bir hamle yaptı. Oysa ne güzel unutmuştum geçmişi. Kafam rahattı. Şimdi bak yine daha ilk dakikadan uykular haram olmaya başladı.. unutsam dert, unutmasam dert.. imkansızlıklar diyarı meşgul ediyor yine..
Anlatmak istersen buradan ya da özel mekandan anlatabilirsin, kendi kendime kalayım dersen de başım gözüm üstüne. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Anlatmak istersen buradan ya da özel mekandan anlatabilirsin, kendi kendime kalayım dersen de başım gözüm üstüne. :A

Geçmişten kalan biri, hiç beklenmedik şekilde numaramı bulup bana yazmaya başladı. O kişi yüzünden çok uzun süre kalp ağrısı çekmiştim. Yeni yeni unutuyordum.. 👀🙈

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Geçmişten kalan biri, hiç beklenmedik şekilde numaramı bulup bana yazmaya başladı. O kişi yüzünden çok uzun süre kalp ağrısı çekmiştim. Yeni yeni unutuyordum.. 👀🙈
Umut verecekse ve sonra bırakıp gidecekse yine büyük kötülük eder. Ama bırakıp gitmeyecekse ve hatta niyeti ciddiyse, bir ihtimal neden olmasın deyip oluruna bırakmak en iyisi olabilir… Tabii önce ölçmek gerekiyor niyeti tam olarak nedir geçerken uğramak mı yoksa kalıcı olmak mı…

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Umut verecekse ve sonra bırakıp gidecekse yine büyük kötülük eder. Ama bırakıp gitmeyecekse ve hatta niyeti ciddiyse, bir ihtimal neden olmasın deyip oluruna bırakmak en iyisi olabilir… Tabii önce ölçmek gerekiyor niyeti tam olarak nedir geçerken uğramak mı yoksa kalıcı olmak mı…

Uğramak.. sadece uğramak.. zaten daha fazlası mümkün değil artık benim açımdan. Diyorum ya.. imkansızlıklar diyarı. 😂

• Üzücü

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,128
Puanı
1,061
@serhatt sana savaş açmış seren :F @Forumdash @Dosi @Angelica @The_Erinch @Özgür @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Yakamoz-Asi @Zeyno @Emre Ozansoy @EmreCan @slhttnmtl @ozmoturk @Alos
Screenshot_20211202_095052_com.facebook.katana.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,529
Puanı
1,060

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı