Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Bak bak hocam nasıl da mutlu.. :A Hayattaki bütün şansını bugün kullanmış olabilir :A
Onun yüzünden Fenerium tarayıcımda arama motorunda ilk sıraya yerleşti :A birşeyde beğendiremedik. 100 TL 'ye değmez o tişörtler :A

Hocam yolda yürürken hediye fişi bulmuş gibiyim :A Zaten Vitor'un gideceğini biliyordum başından beri en azından haklılığımı fırsata çevirdim..
@HeisenBerg bile bile kendini ateşe attı yalnız :A Pereira bile kendisine güvenmezken Orço çok güvenmenin bedelini ödedi :A

Yalnız cidden öyle havadan bir tişört geldi daha ne :A
------

Onun yüzünden Fenerium tarayıcımda arama motorunda ilk sıraya yerleşti :A birşeyde beğendiremedik. 100 TL 'ye değmez o tişörtler :A
Bizim GS Store'de öyle aşırı kötü ürün çıkarıyorlar :A Bir yıkamada toz bezi oluyor :A

@HeisenBerg bile bile kendini ateşe attı yalnız :A Pereira bile kendisine güvenmezken Orço çok güvenmenin bedelini ödedi :A

Yalnız cidden öyle havadan bir tişört geldi daha ne :A
------

Bizim GS Store'de öyle aşırı kötü ürün çıkarıyorlar :A Bir yıkamada toz bezi oluyor :A
O ho, daha bunların kalite durumu da var demi. Ben görsel olarak pek beğenmedim :A

Fenerium yerine başka yerden mi aldırsak tshirtü :A Boşu boşuna bu başarısız takıma para gitmesin dimi :A
------

Bence o 100 lirayı direk @xdragxx a atsın :A Birisi bana hediye yerine parasını verse daha mutlu olurum :A
Yok ya Orço'dan hatıra kalsın 100 lirayı dışarı bir çıkar yerim direkt yoksa :A

Fenerium yerine başka yerden mi aldırsak tshirtü :A Boşu boşuna bu başarısız takıma para gitmesin dimi :A
------

Yok ya Orço'dan hatıra kalsın 100 lirayı dışarı bir çıkar yerim direkt yoksa :A
Çok bilmiyorum tr sitelerini.
Şu Trendyol veya Hepsiburada'dan seç. Yanlış hatırlamıyorsam 50 TL üzeri kargo bedava. 60 TL çok daha güzeli denk gelir, hem 100 TL'den ne kadarı @HeisenBerg 'e kalırsa kâr :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx
Hocam yaşıyorsun bu hayatı :A
Hocam çevremde de böyle %100 emin olduğum bir şeyde biri iddialaşırsa direkt girerim iddiaya acımam... Bak emin misin ben çok eminim diye de uyarırım :A Orço o kadar gaza gelmişti ki yeni sezon formasına girsek ona bile girecekti ama sevdiğim için acıdım..
------

Çok bilmiyorum tr sitelerini.
Şu Trendyol veya Hepsiburada'dan seç. Yanlış hatırlamıyorsam 50 TL üzeri kargo bedava. 60 TL çok daha güzeli denk gelir, hem 100 TL'den ne kadarı @HeisenBerg 'e kalırsa kâr :A
Aynen öğrenci adam çok da yüklenmeyelim resmen kovulsun da bakarız :A

Hocam çevremde de böyle %100 emin olduğum bir şeyde biri iddialaşırsa direkt girerim iddiaya acımam... Bak emin misin ben çok eminim diye de uyarırım :A Orço o kadar gaza gelmişti ki yeni sezon formasına girsek ona bile girecekti ama sevdiğim için acıdım..
------

Aynen öğrenci adam çok da yüklenmeyelim resmen kovulsun da bakarız :A
Bizzat şahit oldum konuda :A Riekerink'e kupa kaybeden adamın neyine güvendiyse :A Orço'nun kanı kaynıyor hocam genç daha :A Böyle olaylardan sonra tecrübe kazanacaktır :A

Bizzat şahit oldum konuda :A Riekerink'e kupa kaybeden adamın neyine güvendiyse :A Orço'nun kanı kaynıyor hocam genç daha :A Böyle olaylardan sonra tecrübe kazanacaktır :A
Aynen hocam kısa bir hayat dersi oldu ona bu :A Bak lider olsaydık ama ben futbolu beğenmeyip bu adam ilk 2'ye giremez deseydim güven de adam zaten topun ağzında ne bu kendine güven..

Gelen reklama bakım @xdragxx @Dosi :A

Screenshot_2021-11-08-22-02-44-61_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Son düzenleme:
Fenerbahçe için yeni teknik direktör iddiası:

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.
Lisansı yok diye Emre'yi gönderip lisansı olmayan Farioli'yi getirmek. Sen gitme hep kal be Ali Koç.

Umarım Farioli böyle bir hata yapmaz. Karagümrük'te oynattığı futbolu seviyorum. Gittiği yerde onu uygulayabileceğini düşünmüyorum.

Lisansı yok diye Emre'yi gönderip lisansı olmayan Farioli'yi getirmek. Sen gitme hep kal be Ali Koç.

Umarım Farioli böyle bir hata yapmaz. Karagümrük'te oynattığı futbolu seviyorum. Gittiği yerde onu uygulayabileceğini düşünmüyorum.
Ben telefon kırmasam Fenerbahçe’nin Başkan adayı olabilirdim Akhisar maçlarında