Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Emre'yi göndermeyecektik. Emre kalmış olsa şu an kesin daha iyi durumda olurduk. Yazık oldu.
Sen de kesiyorsun galiba yavaştan vitor hakkında Avcı konusunda ben de öyleydim ilk başta bu kadar erken tepkiyi haksız buluyordum ama takım kötü gitmeye devam edince savunamadım artık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Tolstoyevski sen de bak 3'ünden hoşuma gideni seçecem 100 lirayı geçmeyin yazık Orçun'a severim kendisini :A
------

Hiç girmedim o sayfaya. Fiyat aralığı belli mi :A @Gerekli24 pahalı şeylere bakma :A
100 lirayı geçmesin fiyat önemli değil. 60-70'e güzel tshirt olsa da olur :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Vitor haziran 2022'yi görür mü sence? Normal olanı 2-3 güne gitmesi ama en geç Gs maçı sonrası gidecek :A
Sanmam çünkü GS maçı en kötü berabere biter Fener için :A Vitor’u o son saniye penaltısı kurtardı, dörtte sıfır olmuş olsa çok daha zora düşerdi, üstüne GS mağlubiyeti ile fiş çekilirdi. Ama şimdi GS’ye kaybetse bile 5’te sıfır olmadığı için bir ihtimal devam edebilir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fiyatlar uçuk 50 60a bir şey var mı dedim yok :A
100'e kadar çık yapacak bir şey yok Fenerium tshirt dedik. İddia'yı Orço kazansa ben 200'lük olacaktım en az :A
------

Sanmam çünkü GS maçı en kötü berabere biter Fener için :A Vitor’u o son saniye penaltısı kurtardı, dörtte sıfır olmuş olsa çok daha zora düşerdi, üstüne GS mağlubiyeti ile fiş çekilirdi. Ama şimdi GS’ye kaybetse bile 5’te sıfır olmadığı için bir ihtimal devam edebilir :A
Ne alakası var 1 puanla 0 puanın hiçbir farkı yok :A Ki Gs'yi yenemezse bile 5 maçta 1 maç bile alamadığı için gidecek.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
100'e kadar çık yapacak bir şey yok Fenerium tshirt dedik. İddia'yı Orço kazansa ben 200'lük olacaktım en az :A
------

Ne alakası var 1 puanla 0 puanın hiçbir farkı yok :A Ki Gs'yi yenemezse bile 5 maçta 1 maç bile alamadığı için gidecek.
Bence Ali Koç’u tanıyorsam GS yense bile kovmayacaktır, en az iki üç hafta daha idare edecek ama bakalım :A GS 3-4 farklı yense o zaman maç sonunda kovulur ama o da imkansız, bu GS bir gol atarsa sürpriz olur :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sen de kesiyorsun galiba yavaştan vitor hakkında Avcı konusunda ben de öyleydim ilk başta bu kadar erken tepkiyi haksız buluyordum ama takım kötü gitmeye devam edince savunamadım artık :A
Stresle, baskıyla başa çıkamıyor maalesef dağıttı bir taraflarını toparlaması zor gözüküyor. :A

Tişörtü alacağız gibi yapacak bir şey yok. :A