Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Lisansı yok diye Emre'yi gönderip lisansı olmayan Farioli'yi getirmek. Sen gitme hep kal be Ali Koç.

Umarım Farioli böyle bir hata yapmaz. Karagümrük'te oynattığı futbolu seviyorum. Gittiği yerde onu uygulayabileceğini düşünmüyorum.
Söylentidir muhtemelen, geleceğini düşünmüyorum. Fenerbahçe'de bu baskı altında hocaların kolay kolay tutunabileceğini düşünmüyorum. Üçlü savunmaya müsait bir takımız şu anda mesela, verimli bir bek yok. Novak var ama stoper oynuyor şu sıra, Nazım var ama istikrarlı bir oyuncu değil ve sakatlık sorunu da olabiliyor. Ayrıca kanat bek sorunumuz da var, takımda kanat beke evrilmiş oyuncular varama kanat bek yok. Kısacası gelen hocaların bu sistemden sağlıklı bir sonuç çıkarabileceğini sanmıyorum. Eski sisteme dönüş yapılsa, Vitor Pereira kadroyu bozup dağıttığı için biraz zor olur. Şu anda sorunlu bir takım var ortada, bu da büyük ölçüde yönetim amatörlüğü. Bir şeyler yapılmaya çalışıldı ama o çalışmada çok eksik var.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,372
Puanı
1,060
Sezonun ilk yarısını kesinlikle çıkarır Vitor. Başka birinin gelmesi takımı daha iyiye değil, daha kötüye götürür şu dönemde. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Ali Koç varken başarılı olamayacak kulüp. Ali Koç sonrası doğru bir isimle değerlendirme yaparız da Ali Koç varken kafa yormak saçma.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Ali Koç varken başarılı olamayacak kulüp. Ali Koç sonrası doğru bir isimle değerlendirme yaparız da Ali Koç varken kafa yormak saçma.
Finansal destek verseymiş arka planda kalıp, demekki onun için daha iyi olacakmış.
Fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanı diye tarihe geçecek... Üzücü...

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Finansal destek verseymiş arka planda kalıp, demekki onun için daha iyi olacakmış.
Fenerbahçe tarihinin en başarısız başkanı diye tarihe geçecek... Üzücü...
İşi yönetim kurulunu taraftar seçsin Ali Koç seçmesin fiyatı 300 TL ye indirsin 15050 TL giriş ücreti alınmasın yıllık 300 TL ye üye olunabilir @The_Erinch
------

@Araf @The_Erinch nediyorsun

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Rıdvan Dilmen sezon başından beri Pereira'ya gömüp Mesut'u övüyor, Vitor Pereira kovulmalı şeklinde yorumlar yapıp Mesut üzerinden adama vuruyor sonra da Mesut gidip Rıdvan ile foto çektirip sosyal medyasına koyuyor. Şu normal bir durum mu diyeceğim valla konu Fener olunca artık her şey normal geliyor bana. Şunların yaşandığı bir futbol ikliminden başarı bekliyoruz. Başkanın bizzat yarattığı sorunlara girmiyorum bile bir maç kaybedildi diye takımı ne hallere soktu. Taraftarın bir kısmı ise sevdikleri hocayla problemli diye Emre'yi yedi şimdi Emre uçuyor. Valla Fener kimsenin umurunda değil gibi herkes şahısları daha önde konumlandırıyor, tek enayi benim galiba.

Bugün Vitor gider yarın başkası gelir de ne farkedecek ki bu başkan ve taraftar profiliyle bir halt olmaz hakikaten. Sezon başı şampiyon olur muyuz bilmem ama bir şeylerin değişeceği sezon bu sezon olur demiştim ama bu bile gerçekleşmeyecek gibi. Bizim de 14 sene şampiyon olamamak gibi bir serimiz olacak herhalde.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Rıdvan Dilmen sezon başından beri Pereira'ya gömüp Mesut'u övüyor, Vitor Pereira kovulmalı şeklinde yorumlar yapıp Mesut üzerinden adama vuruyor sonra da Mesut gidip Rıdvan ile foto çektirip sosyal medyasına koyuyor. Şu normal bir durum mu diyeceğim valla konu Fener olunca artık her şey normal geliyor bana. Şunların yaşandığı bir futbol ikliminden başarı bekliyoruz. Başkanın bizzat yarattığı sorunlara girmiyorum bile bir maç kaybedildi diye takımı ne hallere soktu. Taraftarın bir kısmı ise sevdikleri hocayla problemli diye Emre'yi yedi şimdi Emre uçuyor. Valla Fener kimsenin umurunda değil gibi herkes şahısları daha önde konumlandırıyor, tek enayi benim galiba.

Bugün Vitor gider yarın başkası gelir de ne farkedecek ki bu başkan ve taraftar profiliyle bir halt olmaz hakikaten. Sezon başı şampiyon olur muyuz bilmem ama bir şeylerin değişeceği sezon bu sezon olur demiştim ama bu bile gerçekleşmeyecek gibi. Bizim de 14 sene şampiyon olamamak gibi bir serimiz olacak herhalde.
Bir yorumcunun işi orada taraftarı manipüle etmek değildir, sadece yorum yapmaktır. Durumu anlatırsın sadece, yanlışları izah edersin ama kaos ortamında etkili olan isimlerden birisi olmazsın. Milli takım için işler çıkılmaz yola girdiği zaman böyle bir açıklama yapabilirsin belki ama kulüp anlamında taraftar gibi yorum yapamazsın, objektif olmak zorundasın. Bir de bu açıklamayı TRT'de yapıyor, o da ayrı bir olay.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bir yorumcunun işi orada taraftarı manipüle etmek değildir, sadece yorum yapmaktır. Durumu anlatırsın sadece, yanlışları izah edersin ama kaos ortamında etkili olan isimlerden birisi olmazsın. Milli takım için işler çıkılmaz yola girdiği zaman böyle bir açıklama yapabilirsin belki ama kulüp anlamında taraftar gibi yorum yapamazsın, objektif olmak zorundasın. Bir de bu açıklamayı TRT'de yapıyor, o da ayrı bir olay.
Onu en iyi anlayacak kişi Stephen Bradley

• İlginç
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060

Frustrated George Costanza GIF

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence aidat gereksiz iki defa ücret almaktansa 300 TL iyidir kongre üyeliği için referans linkini kaldırsınlar Yurt dışı futbol takımına kongre üyesiyim zaten Shamrock Roversa Shamrock Rovers la karşılaşma imkanı yüzde 1 ihtimal @xdragxx
------

3050 TL ver temsilci üye ol ben yapardım

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Bence aidat gereksiz iki defa ücret almaktansa 300 TL iyidir kongre üyeliği için referans linkini kaldırsınlar Yurt dışı futbol takımına kongre üyesiyim zaten Shamrock Roversa Shamrock Rovers la karşılaşma imkanı yüzde 1 ihtimal @xdragxx
------

3050 TL ver temsilci üye ol ben yapardım
Param yok reis fakirim.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Param yok reis fakirim.
Shamrock Rovers ucuz aylık 25 Euro bende maaşımı biriktirdim bende Fenerbahçe kaybedince çıldırıyorum Bodrumspor sitesini bir satabilirsem Bodrumspora aralıkta Başakşehirle oynayacaklar Antalyaspor’un eski Başkanı @xdragxx

Son düzenleme: