Beşiktaş - Trabzonspor | Süper Lig 21-22 Sezonu - 12. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Süper Lig 21-22 Sezonu 12. Hafta maçında Beşiktaş ile Trabzonspor kozlarını paylaşıyor. Saat 19.00’de başlayacak mücadeleyi hakem Erkan Özdamar yönetecek.

C86D740D-5AD4-42D4-B842-4C21EBB80288.jpeg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ben geçen sezonki gibi bir ortada bir maç bekliyorum. Kalecisi ve bitiricisi iyi olan taraf fark yaratır. Erken geri düşen sonradan öne de geçebilir. Ben dengeli bir oyun olacağını düşünmüyorum. Bölüm bölüm iki takımın da üstün olacağı bir maç olacaktır.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
BJK'nin kadro iyi. "Sakatların" dönmesiyle ideal kadrolarını bulmuşlar. Bizim kadro bir tık daha zayıf. BJK galibiyete daha yakın taraf.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sakatlığa sevinmek gibi anlaşılmasın da hakemle kazanılan malum maç sonrası önce Gervinho şimdi Bakasetas... Ah mı tuttu acaba demeden geçemiyor insan.

Trabzon, Bakasetas'ın yokluğunda ilk 3'e giremez, bu maçı BJK'nin kazanmaması daha iyi bir sonuç.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Beşiktaş'ın üstün olacağı her türlü belliydi. Bu deplasmanda sağlam savunma yapacaksın. BJK'nin ilk baskısını kırdıktan sonra onlarda boş boş top çevirmeye başladı. Biz bulduğumuz şansları değerlendirmekte beceriksizdik de neyse ki kalemizde büyük bir kaleci var.

Hamsik'in verdiği pas beni bitirdi. Golü anlamadım. O sırada elimde çay vardı sevinemedim bile. Bakasetas'ın çıkması bizim için kötü oldu ama Siopis arkayı güzel topluyor. İkinci yarı daha sıkıntılı geçecek.

Hakemin kararlarından da memnun değilim. Bize kartları rahatça çıkarırken karşı tarafa tolerans gösterebiliyor. Dorukhan neyse de Siopis'in kartı gereksizdi. Josef ve Rosier'in kartlarını verseydi sesim çıkmazdı. İkinci yarı cidden bizim için zor geçecek.

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Maç böyle biterse “Trabzonspor şampi…” manşetleri şimdiden hayırlı olsun. Tabii mesele Şubat sonrasına da bu formu koruyabilmek, ama o sene bu sene cidden olabilir bu kez…
------

Maç böyle biterse “Trabzonspor şampi…” manşetleri şimdiden hayırlı olsun. Tabii mesele Şubat sonrasına da bu formu koruyabilmek, ama o sene bu sene cidden olabilir bu kez…
Bunu yazdıktan hemen sonra Beşiktaş’ın gol atması 🤦🏻‍♂️

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Kicktip'de Trabzonspor kazanır dedim ama Beşiktaş kazanır ya da berabere biterse de üzülmem. Her türlü sonuçta bir şeylere sevinmiş oluyoruz. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA. SABAHA KADAR ELİMDE ÇAYIMLA ZEVKLE AĞLAMALARI İZLEYECEĞİM.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Son pozisyon penaltı falan değil, gol temiz ama Ghezzal'in pozisyona penaltı çalınabilirdi.

GS galibiyeti BJK'yi kandırdı, o akşam kötü oynayarak galip gelmişti BJK.

Beşiktaş karışır şimdi. Bana kalırsa Şenol gelebilir.

TS şampiyon demek için hala erken. Bakasetas'ın sakatlığı belirleyici olur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Uğurcan ile her hangi bir kaleciyi karşılaştıranlar hakkında KHK ne zaman çıkıyor?

Son pozisyon penaltı falan değil, gol temiz ama Ghezzal'in pozisyona penaltı çalınabilirdi.

GS galibiyeti BJK'yi kandırdı, o akşam kötü oynayarak galip gelmişti BJK.

Beşiktaş karışır şimdi. Bana kalırsa Şenol gelebilir.

TS şampiyon demek için hala erken. Bakasetas'ın sakatlığı belirleyici olur.
Bakasetas olmadan iki maç aldık ama yine de sen bilirsin. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Uğurcan ile her hangi bir kaleciyi karşılaştıranlar hakkında KHK ne zaman çıkıyor?

Bakasetas olmadan iki maç aldık ama yine de sen bilirsin. :D
Kötü oynadınız ama Bakasetas varken daha iyi TS. Kötü oynayarak bir yere kadar gidilir Bakasetas'ın yokluğu büyük kayıp olur her türlü.