Beşiktaş - Trabzonspor | Süper Lig 21-22 Sezonu - 12. Hafta Maçı

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Kötü oynadınız ama Bakasetas varken daha iyi TS. Kötü oynayarak bir yere kadar gidilir Bakasetas'ın yokluğu büyük kayıp olur her türlü.
Milli aranın gelmesi iyi oldu o yüzden. Dönüşte içeride Antep'i bir şekilde yeneriz. Karagümrük deplasmanına yetişirse çok iyi olur. Ha o olmazsa Grande Marek Hamsik var.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İki takımda özellikle Sergen Yalçın son bölümlerde beraberliğe oynadı maçın hakkı da oyun olarak beraberlikti bence ancak Trabzonspor son dakika attığı gollerle yendi. Bence Avcı biraz daha hücumcu oynasaydı daha erken bulabilirdi golü. Ama tabiki yiyebilirdi.
------

Maç böyle biterse Çebi olsam yarın Şenol ile imzalarım.
Şenol Güneş demeseydin iyiydi
------

Bu arada dikkat ettim son golde umut adamı bırakıp gidiyor. Nvakeme de zaten boş olduğunu görünce Corneliusa attım demiş

Son düzenleme:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Rezil bir takımsın Beşiktaş :A bu sene ya Fenerbahçe ya da Galatasaray şampiyon olacak, balından dolayı Galatasaray’ı biraz daha şanslı görüyorum :A Trabzon şampiyon falan olamaz, Beşiktaş zaten olamaz :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tribünde küfür saçan taraftar olacaksa eğer, maçlar seyircisiz oynanmalı.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Keyif alıyorum demedim ama bu futbolun bir parçası ve tek bizim ülkemizde olan bir şey de değil. Sırf bu sebeple taraftar olmasın demek komik.
Seyircisiz olmasın, önlem alınsın, o da bir şey. Seyircisiz oynanması da önlem ama tabii kulüpler açısından zararlı bir şey ve seyir zevkini düşürür maçların. O kısım saçma oldu evet, katılıyorum. Şu küfür eden holiganları tespit edip men edeceksin seyircilikten, tamamdır, en iyi önlem bu. Küfür oluyor ama işin içine kırmızı çizgiler giriyor, bu çok kötü. Kırmızı çizgilere küfür eden taraftarlar yüzünden, mesela Volkan Demirel milli takımı bırakmıştı. Oyuncular profesyonel de olmalı ama bazıları bu konuyu sindiremeyebiliyor.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben kesin konuşmam şu olur şu olamaz diye olabilir ama bizde en az FB GS kadar potadayız :A
FB potada değil ki :A ayrıca kendi evinde Trabzon’u yenemeyen takımdan şampiyon falan olmaz, şimdi bana geçen sene de yenilmiştik ama şampiyon olduk deme aynı şey değil :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
FB potada değil ki :A ayrıca kendi evinde Trabzon’u yenemeyen takımdan şampiyon falan olmaz, şimdi bana geçen sene de yenilmiştik ama şampiyon olduk deme aynı şey değil :A
Nasıl aynı şey değil. Fenerbahçe potada değil diyorsun ama şampiyon olacak dediğin Galatasaray ile nerdeyse aynı puanda :A
------

Tribünde küfür saçan taraftar olacaksa eğer, maçlar seyircisiz oynanmalı.
O zaman maçların yarışı seyircisiz oynanacak demektir :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: eskici and Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seyircisiz olmasın, önlem alınsın, o da bir şey. Seyircisiz oynanması da önlem ama tabii kulüpler açısından zararlı bir şey ve seyir zevkini düşürür maçların. O kısım saçma oldu evet, katılıyorum. Şu küfür eden holiganları tespit edip men edeceksin seyircilikten, tamamdır, en iyi önlem bu. Küfür oluyor ama işin içine kırmızı çizgiler giriyor, bu çok kötü. Kırmızı çizgilere küfür eden taraftarlar yüzünden, mesela Volkan Demirel milli takımı bırakmıştı. Oyuncular profesyonel de olmalı ama bazıları bu konuyu sindiremeyebiliyor.
Bunun önüne geçemezsiiiiin. İnan futbolcuların çoğu dert bile etmiyor böyle şeyleri.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bunun önüne geçemezsiiiiin. İnan futbolcuların çoğu dert bile etmiyor böyle şeyleri.
Geçebildiğin kadar artık, sonuç olarak ailesinden birisine küfür etmek sindirilebilecek bir şey değil. Hadi kişinin kendisine küfür edersin, bu konuda sıkıntı yapmaz ama ailesine küfür etmek, olacak iş değil.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geçebildiğin kadar artık, sonuç olarak ailesinden birisine küfür etmek sindirilebilecek bir şey değil. Hadi kişinin kendisine küfür edersin, bu konuda sıkıntı yapmaz ama ailesine küfür etmek, olacak iş değil.
Yapacak bir şey yok her mesleğin zor yanı var.