TRT 1 Dünya Hali - Dizi Yorumları

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Diziyi ciddi ciddi beğenler var Twitter da :FGüldür Güldür daha komik be :A bence TRT komedi dizisi yapmayı bıraksın git gide berbat projeler yayına sokuyor :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
ABİ BU NASİL BİR DİZİDİR BU NASİL SENARYO BU NE SACMA DİYALOG
Oyunculara yazık olmuş gercekten devlet kanalı böyle saçma diziler yayınlıyorsa öbür kanalları eleştirmeye hiç gerek yok dizide yapılan hareketler mimik bile kipirdatmiyor giden vergilere yazık olmus iğrenç bir dizi olmamis
------

Acaba bende mi sorun var izleyenler yanıtlasin pls @cehennet @slhttnmtl @emreemreu

Bazı sahnelerine ben güldüm. Fena değildi ama 2 saat olunca yoruldum kapattım. 50 dakika olsa izlerim.:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
ABİ BU NASİL BİR DİZİDİR BU NASİL SENARYO BU NE SACMA DİYALOG
Oyunculara yazık olmuş gercekten devlet kanalı böyle saçma diziler yayınlıyorsa öbür kanalları eleştirmeye hiç gerek yok dizide yapılan hareketler mimik bile kipirdatmiyor giden vergilere yazık olmus iğrenç bir dizi olmamis
------

Acaba bende mi sorun var izleyenler yanıtlasin pls @cehennet @slhttnmtl @emreemreu
Gerçekten güzel sahneleri vardı hele başında ama sonralarda koptum :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Komik bi diziye benzemiyor ama fragmandan gördüğüm kadarıyla kötü bi diziye de benzemiyor :A
Cidden komik sahneleri ve göndermeleri var aslında. Geçen bölüm 2 saat olduğu için dayanamayıp çoğunu kaçırdım ama bu bölümü izleyeceğim, istersen sen de şans ver. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1. Bölüm

Öncelikle dizi 50 dakika ve kısmen Leyla ile Mecnun kafasında. Ancak Leyla ile Mecnun'a benzemiyor, sadece benzer kafada bir iş. Yani Tutunamayanlar gibi çakma bir proje olmadığı için itici gelmiyor. Üstüne 50 dakika olması da izlenilebilir kılıyor.

İlk bölüm adına bir şey söylemek için erken ama düşük bütçeli ve alt model Leyla ile Mecnun diyebiliriz. Yoklukta gideri olan, güldürmese de tebessüm ettirebilen bir dizi potansiyeli var. İlk bölüm olduğu için yermek için zaten erken, giderek açılacak olması kaçınılmaz gözüküyor. İlk bölüme şans verilmesini tavsiye ederim bu türü sevenlere, Youtube'da var nasılsa çerezlik niyetine gider. :A

@Dosi @MEnes @12.Adam @Araf @xdragxx @Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,669
Puanı
560
1. Bölüm

Öncelikle dizi 50 dakika ve kısmen Leyla ile Mecnun kafasında. Ancak Leyla ile Mecnun'a benzemiyor, sadece benzer kafada bir iş. Yani Tutunamayanlar gibi çakma bir proje olmadığı için itici gelmiyor. Üstüne 50 dakika olması da izlenilebilir kılıyor.

İlk bölüm adına bir şey söylemek için erken ama düşük bütçeli ve alt model Leyla ile Mecnun diyebiliriz. Yoklukta gideri olan, güldürmese de tebessüm ettirebilen bir dizi potansiyeli var. İlk bölüm olduğu için yermek için zaten erken, giderek açılacak olması kaçınılmaz gözüküyor. İlk bölüme şans verilmesini tavsiye ederim bu türü sevenlere, Youtube'da var nasılsa çerezlik niyetine gider. :A

Leyla ile Mecnun gibi absürt komedi tarzındaki dizileri severim ancak bu dizi ilgimi çekmedi :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
1. Bölüm

Final yapacak. Çok bölüm olmadığı için çabuk tüketirsin:A Tanıtımı güzeldi. Eğlencelidir kesin.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Final yapacak. Çok bölüm olmadığı için çabuk tüketirsin:A Tanıtımı güzeldi. Eğlencelidir kesin.
Final yapmasına şaşırmadım, Türkiye'de tutmaz pek böyle diziler ama yine de kahvaltıda vb. atıştırırken PS'den Youtube'u açıp izlemelik çerezlik dizilerden işte, aile ortamında vb. pişman olmazsın :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi