TRT 1 Dünya Hali - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
E61rlMIWQAUXOb-

TRT 1'in yeni dizisi "Dünya Hali" bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Neden Film'in üstlendiği dizinin başrollerini; Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin, Ozan Çelik, Mert Denizmen ve Şehsuvar Aktaş paylaşıyor.

Merakla beklenen "Dünya Hali" ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aynen. Bende yapmam onu. Show TV dışında her kanalda dizim var. Starda da yok galiba. İkisinde de dizi yok zaten doğru düzgün:A
TRT
Kanal D
TV8
Fox
ATV
Star
Show

Şeklinde gider bu yıl.:A
Bu sezon en çok Star izledim (en sevdiğim dizi de oradaydı) ama en çok hatta tek küfür ettiğim kanal da orası :A Bu sezon mümkünse izlemek istemiyorum, gerçi bir yandan iyi şeyler de yaptılar ama :A

Bu sezon çok dizi izlemeyi düşünmüyorum ama artar herhalde de şimdilik

FOX
Kanal D diye gidiyor. :A

2017-2019 arası olduğu gibi bu sene de çokFOX diyeceğim vicdansızlık edecekler gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bu sezon en çok Star izledim (en sevdiğim dizi de oradaydı) ama en çok hatta tek küfür ettiğim kanal da orası :A Bu sezon mümkünse izlemek istemiyorum, gerçi bir yandan iyi şeyler de yaptılar ama :A

Bu sezon çok dizi izlemeyi düşünmüyorum ama artar herhalde de şimdilik

FOX
Kanal D diye gidiyor. :A

2017-2019 arası olduğu gibi bu sene de çokFOX diyeceğim vicdansızlık edecekler gibi. :A

Ne var ne yok şuan bilmiyorum. Fragmanlar çıksın karar veririz tam:Z
Geçen sezon için konuşmuştum bende. Yeni dizi fragmanı izlemek istiyorum artık:Z

Starda Menajerimi Ara vardı aslında ama onuda çok erken bıraktım. Akrep bana uymadi. Aslında ahix izlemedim:F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ne var ne yok şuan bilmiyorum. Fragmanlar çıksın karar veririz tam:Z
Geçen sezon için konuşmuştum bende. Yeni dizi fragmanı izlemek istiyorum artık:Z

Starda Menajerimi Ara vardı aslında ama onuda çok erken bıraktım. Akrep bana uymadi. Aslında ahix izlemedim:F
Aynen şimdi seveceğimi düşündüğüm diziler ok çıkar falan :A

Yok ben onu kanal sıralaması yaparken 2 kanal belki gözüne az gelie diye yazdım :A

Ahix ne gı :A Menajer'i bende erken bıraktım, sonra geri döndüm ama sadece 2 bölüm izledim, Ekin Atalar gitmeden 2-3 bölüm önce izlemeye başladım ama finali izlemedim :A Bilirsin herhalde Akrep de canım dizim :bhr: (ilk 14, gerisini FerPer için izledim :A)

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aynen şimdi seveceğimi düşündüğüm diziler ok çıkar falan :A

Yok ben onu kanal sıralaması yaparken 2 kanal belki gözüne az gelie diye yazdım :A

Ahix ne gı :A Menajer'i bende erken bıraktım, sonra geri döndüm ama sadece 2 bölüm izledim, Ekin Atalar gitmeden 2-3 bölüm önce izlemeye başladım ama finali izlemedim :A Bilirsin herhalde Akrep de canım dizim :bhr: (ilk 14, gerisini FerPer için izledim :A)

Hic izlemedim demiştim. Akrepi. Denk gelmedi pek. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl