Sohbet & Muhabbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Tolstoyevski @Maskeli Fedai, Şeyma Subaşı bile doğru yolu bulmuş, utanın kendinizden rezil herifler. :A :A

xlw28mls.jpg

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Akşamüstü yürüyüşünü önermiştim hatırlıyorsan:A Faydası olur ve normalden 2 saat önce uyumayı denersen başarırsın. Neyse o yazılarımı tekrar etmeyeyim artı alarm kurarak erken kalk. Akşama kendini yorgun hissetki uyku düzenin değişsin.

Onu yapıyorum arada ama yetmiyor işte :A
------

Asıl huzursuzluk gece 1'den sonra başlıyor...
Türkiye'de yaşamak bile başlı başına dert sahibi olma sebebi :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ozaman 11'den deneyeceksin. 10.30 itibari ile hiç bir elektronik alete maruz kalmamya çalış ve evi iyice karanlık edip 11 gibi muhakak uzan. Varsın 3 saat geçsin ama 4ü bulmayacağı kesin.
Ooooo memur yaptın sen de beni mosi o saatlerde ben insanlarla konuşuyorum nasıl uyuyim hem bu yöntem güzel bir yöntem gibi dursa da beni daha çok stres eder eminim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ooooo memur yaptın sen de beni mosi o saatlerde ben insanlarla konuşuyorum nasıl uyuyim hem bu yöntem güzel bir yöntem gibi dursa da beni daha çok stres eder eminim :A
Bir iki gün sende konuşmayı ver. Daima öyle yap demiyorum. Bir, iki gün deneme ile bünye alışmaya başlar.
Neyse ya banane. Benden bu kadar. Olumsuz vakasın. Kendimi yormaya gerek yok :bilmem:
------

Bizi İsveç'e al kurtar dostlarını.. @xdragxx @DarkLegenD
Dostlarmı?:A Özellikle @DarkLegenD beni pek sevmez :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bir iki gün sende konuşmayı ver. Daima öyle yap demiyorum. Bir, iki gün deneme ile bünye alışmaya başlar.
Neyse ya banane. Benden bu kadar. Olumsuz vakasın. Kendimi yormaya gerek yok :bilmem:
------

Ahahahhahaha.. Hukukumuz var o kadar..

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
------

Uuuuuuuuuuu pedagog'u bile bıktırdık işte böyle bir vakayız uuuuuuuuuuuuuuuuuu

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kendini iyi hissettirecek elbet birşeyler bulur insan. Anlıkta olsa yeterki. En başta inanmak gerekir. Siz en önden olumsuz ve karamsar olursanız zaten işler rast gitmez.
Bırak gençliğimizi 40lı, 50li yaşlarımız uçup gitti elimizden, ne inanması? :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bırak gençliğimizi 40lı, 50li yaşlarımız uçup gitti elimizden, ne inanması? :A
Daha 50nin yarısına bile varmamışsın :A
Sabahlayıp sonra uyuyup öğlene kadar günü yarılarsan tabiki ilerlemezsin. Erken kalkan yol alır derler. Sen kahvaltı edip kendine gelene kadar gün bitiyor.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Daha 50nin yarısına bile varmamışsın :A
Sabahlayıp sonra uyuyup öğlene kadar günü yarılarsan tabiki ilerlemezsin. Erken kalkan yol alır derler. Sen kahvaltı edip kendine gelene kadar gün bitiyor.
Sabahın köründe kalkınca (ki ben bu saatlerde uyanmak isterdim) ülkenin en büyük şirketinde çok iyi bir pozisyonda çalışıp ona göre para kazanacaksaj, evet biz üçümüz erkenden kalkıp yol alırız. :A Ama biliyoruz ki erken de kalksak geç de kalksak asgari ücret veya asgari ücretin biraz üstünü kazanacağız. :A Bu da en iyi ihtimalde bile 50li yaşların toz olup gitmesi demek. :A @Maskeli Fedai @xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sabahın köründe kalkınca (ki ben bu saatlerde uyanmak isterdim) ülkenin en büyük şirketinde çok iyi bir pozisyonda çalışıp ona göre para kazanacaksaj, evet biz üçümüz erkenden kalkıp yol alırız. :A Ama biliyoruz ki erken de kalksak geç de kalksak asgari ücret veya asgari ücretin biraz üstünü kazanacağız. :A Bu da en iyi ihtimalde bile 50li yaşların toz olup gitmesi demek. :A @Maskeli Fedai @xdragxx
Kimisi o asgari ücreti bile alamıyor. Onu almak için çabalıyor.
Neyse aynen bir tek sizin sıkıntılar var. Bir tek siz yeniksiniz. Halinize ağlamaya devam.
İlerlemeye fırsat da yok ki :A Her şekilde önünü kapatıyorlar.
Yorumum yok daha fazla.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kimisi o asgari ücreti bile alamıyor. Onu almak için çabalıyor.
Neyse aynen bir tek sizin sıkıntılar var. Bir tek siz yeniksiniz. Halinize ağlamaya devam.

Yorumum yok daha fazla.
Napalım asgari ücret alamıyorsa. Biz daha asgari ücretli işi bulamıyoruz. Ki o asgari ücretle bir ayı bırak bir hafta yaşamak büyük mesele. Cebinde bulduğun 500 lirayla insanlar burda bir ay geçinmeye çalışıyor. @xdragxx @DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Napalım asgari ücret alamıyorsa. Biz daha asgari ücretli işi bulamıyoruz. Ki o asgari ücretle bir ayı bırak bir hafta yaşamak büyük mesele. Cebinde bulduğun 500 lirayla insanlar burda bir ay geçinmeye çalışıyor. @xdragxx @DarkLegenD
Dark diyorya sadece asgari ücret alırız. Ben de diyorum ki onu bile bulamayan var.
Cebimdeki 500 lira bir mutfak alışverişimde harcayacağım miktar. Hani dersiniz ya orayla burayı kıyaslama. Şuan yaptığın farksız.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Dark diyorya sadece asgari ücret alırız. Ben de diyorum ki onu bile bulamayan var.
Cebimdeki 500 lira bir mutfak alışverişimde harcayacağım miktar. Hani dersiniz ya orayla burayı kıyaslama. Şuan yaptığın farksız.
Benimkisi sadece örnekti. Öğrenciye 500 lira verip geçin diyorlar burda.

Asgari ücret o kadar eğitime okula değmiyor. Bu ülke şartlarında yetersiz ve o işler bile tantanalı daha. Girmek kolay değil. Ya da her anlamda köle gibi çalıştırıp o parayı veriyorlar. Asgari ücretimiz saatte 0.83 dolar. Bu bile bazı şeyleri anlatmaya yeterli olur diye düşünüyorum.

Şükür etmekle insanlar onu bulamıyor demekle olmuyor yani.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benimkisi sadece örnekti. Öğrenciye 500 lira verip geçin diyorlar burda.

Asgari ücret o kadar eğitime okula değmiyor. Bu ülke şartlarında yetersiz ve o işler bile tantanalı daha. Girmek kolay değil. Ya da her anlamda köle gibi çalıştırıp o parayı veriyorlar. Asgari ücretimiz saatte 0.83 dolar. Bu bile bazı şeyleri anlatmaya yeterli olur diye düşünüyorum.
Neyse, en son bu tarz şeyleri Vmym konusunda konuşmuştuk. Ben burda uyku ve düzen ile alakalı tavsiyeler vermeye çalıştım ama her seferinde konu bu tarz şeylere geliyor. Yorumlarım sinir bozuyormuş. Bahsi geçmişti. En iyisi siz artık beni görmezden gelin @xdragxx @DarkLegenD ben de uyku veya şikayet ettiğiniz mevzularda yorumda bulunmayayım, sizinde daha fazla siniriniz bozulmasın 👍

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Neyse, en son bu tarz şeyleri Vmym konusunda konuşmuştuk. Ben burda uyku ve düzen ile alakalı tavsiyeler vermeye çalıştım ama her seferinde konu bu tarz şeylere geliyor. Yorumlarım sinir bozuyormuş. Bahsi geçmişti. En iyisi siz artık beni görmezden gelin @xdragxx @DarkLegenD ben de uyku veya şikayet ettiğiniz mevzularda yorumda bulunmayayım, sizinde daha fazla siniriniz bozulmasın 👍
Dosiiiiii bak yine her şeyi yanlış anlıyorsun. :A Bu ülkede yaşamadan uzaktan asgari ücretli işi bulamayan da var dersen tabi sinir bozucu yersin :A

• Beğendim