Exxen Leyla ile Mecnun - 1. Sezon Yorumları

Yok yav o kadar da değil :A Ben komedi iyiyse izlerim her türlü ama İsmail abiiim o gemi gelecek abiiim, çaaay be abim modunda da değilim tabii...
------

Ben Geniş Aile tayfayım çünkü..
Ben de Geniş Aile'yi seviyorum da, zirve olarak Leyla ile Mecnun tabii. :A Ben Geniş Aile'yi de, Leyla ile Mecnun'u da sevdiğim için izliyorum. Sen Leyla ile Mecnun'u öylesine izliyorsun, sevdiğin için değil. Anlaşılmıştır. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Ben de Geniş Aile'yi seviyorum da, zirve olarak Leyla ile Mecnun tabii. :A Ben Geniş Aile'yi de, Leyla ile Mecnun'u da sevdiğim için izliyorum. Sen Leyla ile Mecnun'u öylesine izliyorsun, sevdiğin için değil. Anlaşılmıştır. :A
Yooo L&M sevdiğim bir dizi sadece en sevdiğim dizi değil :A Sevmesem niye izleyim ki ilk cümlenin tam tersi benim için de geçerli...

• Güldürdün
Reactions: Araf
Yooo L&M sevdiğim bir dizi sadece en sevdiğim dizi değil :A Sevmesem niye izleyim ki ilk cümlenin tam tersi benim için de geçerli...
E kardeşim o zaman "öylesine izliyorum" demen yanlış, oraya çekilir. :A @Maskeli Fedai'den korkma, bağır Leyla ile Mecnun'u sevdiğini. :A Tabii böyle aşırı şekilde fanatik değilsindir, orası ayrı konu. :A

E kardeşim o zaman "öylesine izliyorum" demen yanlış, oraya çekilir. :A @Maskeli Fedai'den korkma, bağır Leyla ile Mecnun'u sevdiğini. :A Tabii böyle aşırı şekilde fanatik değilsindir, orası ayrı konu. :A
Ben sadece izliyorum demişim o anlama çıkmaz :A Sevdiğim için izliyorum tabii sadece izliyorum derken L&M fanı değilim anlamında dedim yani :A

• Güldürdün
Ben sadece izliyorum demişim o anlama çıkmaz :A Sevdiğim için izliyorum tabii sadece izliyorum derken L&M fanı değilim anlamında dedim yani :A
"Sadece" izlemek de, öylesine izlemek gibi aslında da neyse. :A Geniş Aile de başkaydı be bu arada, forumun en sevilen dizilerinden birisiydi bir dönem, herkes bir anda kapılıp giderdi mizahına. :A

• Güldürdün
"Sadece" izlemek de, öylesine izlemek gibi aslında da neyse. :A Geniş Aile de başkaydı be bu arada, forumun en sevilen dizilerinden birisiydi bir dönem, herkes bir anda kapılıp giderdi mizahına. :A
Öyle son 5-6 yıldır tv'de komedi işi kalmadı Geniş Aile, L&M, İşler Güçler, Kardeş Payı falan bitince.

• Beğendim
Öyle son 5-6 yıldır tv'de komedi işi kalmadı Geniş Aile, L&M, İşler Güçler, Kardeş Payı falan bitince.
"Geniş Aile aynı kadroyla bir gün dijital platformda olur mu" diyesim geliyor ama Rasim Öztekin'siz bir Geniş Aile düşünemiyorum. Aynı ekip toplanabilir elbette ama işte sıkıntı, ekipten birisinin eksik olması. Hüzünleniyor insan.

• Üzücü
"Geniş Aile aynı kadroyla bir gün dijital platformda olur mu" diyesim geliyor ama Rasim Öztekin'siz bir Geniş Aile düşünemiyorum. Aynı ekip toplanabilir elbette ama işte sıkıntı, ekipten birisinin eksik olması. Hüzünleniyor insan.
Yok yok tadında iyi :A İlk 49 standartı zaten imkansız gibi bir şey...

• Beğendim
Yok yok tadında iyi :A İlk 49 standartı zaten imkansız gibi bir şey...
Zuhal Topal'ın olduğu ilk sezon başkaydı, aynı Leyla ile Mecnun'un Ezgi Asaroğlu'nun oynadığı ilk 29 bölümdeki gibi. Daha sonra Rojda Demirer girdi, yine iyiydi ama o bölümler kadar iyi olamadı. Üçüncü ve son sezon düşüşe geçti, aynı tadı da yakalayamadı ve bitti sonuç olarak. :D Aslında yine yapılır da, filmlerdeki gibi geri planda kalır ve sevilmeyebilir gibi geliyor. :D Cüneyt İnay da artık dijital bir yapım çıkarmalı, o da atılmalı Ömer Uğur'la birlikte dijitale. :D

• Güldürdün
Oldukça keyifli bir bölümdü.

Bu bölümde Atiye'ye gönderme vardı :A
Yukardan minik bir dal düşünce olan panik :A o diziyi izleyenler anlar :A
Leyla'nın geçmişi baya karanlıkmış. Bölüm başında bunun bahsi geçmişti zaten.
Eğlenceli ve akıcı bir bölümdü. Ayrıca sevdiğim şarkının melodisini bile duymak yetti :A

9.2/10

Oldukça keyifli bir bölümdü.

Bu bölümde Atiye'ye gönderme vardı :A
Yukardan minik bir dal düşünce olan panik :A o diziyi izleyenler anlar :A
Leyla'nın geçmişi baya karanlıkmış. Bölüm başında bunun bahsi geçmişti zaten.
Eğlenceli ve akıcı bir bölümdü. Ayrıca sevdiğim şarkının melodisini bile duymak yetti :A

9.2/10
@Dosi de yüksek puan verdiğine göre bu bölüm gerçekten oldu. :A

• İlginç
Reactions: Dosi