Satın Almayı Hedeflediğiniz Şeyler Listesi 💰

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben konuda fiyatıda yazın dendiği için ilk mesajda belirttim ama kimse yazmıyor @Tolstoyevski :bilmem:
Ne diyelim isteyen yazsın artık :bilmem: Ama genelde net bir ürün almak isteyenler yazar sanırım misala sen Mi Box almak istiyordun onu yazarsan fiyatını da yazarsın artık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne diyelim isteyen yazsın artık :bilmem: Ama genelde net bir ürün almak isteyenler yazar sanırım misala sen Mi Box almak istiyordun onu yazarsan fiyatını da yazarsın artık :A
Net olan ev ve araba. Onlarıda yazdım :A
ve belki yakın zamanda TV (5-10 bin arası denk geliyor). Onun haricinde planda birşey yok. Telefon duruma göre :A
Acil lazım olan ise su geçirmez ayakkabı (250-500 arası indirimde olunca alırım) :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Net olan ev ve araba. Onlarıda yazdım :A
ve belki yakın zamanda TV (5-10 bin arası denk geliyor). Onun haricinde planda birşey yok. Telefon duruma göre :A
Acil lazım olan ise su geçirmez ayakkabı (250-500 arası indirimde olunca alırım) :A
Bereket versin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Benim önerim budur. Hem fiyatı uygun, hem de işini görür. Ayrıca estetik bir güzelliği var.

Tık

images (56).jpeg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ayran almayı düşünüyorum evdeki son kalanı da bitirdim az önce.

Şöyle 6-7 lira bandı 2 litrelik bir şey denk gelirse güzel olur ama son dönemde 10 lirayı geçmeye başladı 2-2.5 litrelik olanlar. :A
Hazır uğramışken bir paket de espri al dolaptan soğuk olsun şöyle, paketleyip getirirsin evde bol bol güleriz :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ayran almayı düşünüyorum evdeki son kalanı da bitirdim az önce.

Şöyle 6-7 lira bandı 2 litrelik bir şey denk gelirse güzel olur ama son dönemde 10 lirayı geçmeye başladı 2-2.5 litrelik olanlar. :A
Ayran :bhr:
Okadar oldu mu cidden :eek: Bim ayranı sanki 4 TL falandı en son ben alırken :A
Evde kendin yapsana ama hazırın tadı ayrı olabiliyor :A bizim buranın yoğurdu biraz sıvımsı ve ayranı harika oluyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ayran :bhr:
Okadar oldu mu cidden :eek: Bim ayranı sanki 4 TL falandı en son ben alırken :A
Evde kendin yapsana ama hazırın tadı ayrı olabiliyor :A bizim buranın yoğurdu biraz sıvımsı ve ayranı harika oluyor :A
Evde kendim yapmam için yoğurt almam lazım. Yoğurdu da kendin yap dersen iş inek almaya kadar gider. :A

Hazırın tadını ev yapımından daha çok seviyorum genel olarak ve daha pratik oluyor. Her şeyin fiyatı artıyor maalesef hızla. :(

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evde kendim yapmam için yoğurt almam lazım. Yoğurdu da kendin yap dersen iş inek almaya kadar gider. :A

Hazırın tadını ev yapımından daha çok seviyorum genel olarak ve daha pratik oluyor. Her şeyin fiyatı artıyor maalesef hızla. :(
Bir evde yoğurt neden olmasın :A
Ya evet TR'de yapılan yoğurtlar ile aynı tadı vermiyor yapılırken. Neyseki buranın satın alınan yoğurdu katkısız iyi ve lezzetli oluyor.
2 senedir gelmedim işte ve bu sene giden tanıdıklarım ciddi oranda ürünlerin pahalı olduğuna değindiler. Anlaşılan biz arrık ordan az eşya alırız bura ile fark azalıyor diye.

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx