2021 En Favori Çikolatayı Birlikte Seçtik...Fav10'un En Favori Çikolatası..........!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aslında doğru çikolata türü kazanmış ama marka olarak değil :A :A :A

O çikolata türünü şu markadan hariç düşünenler yemesinler bence çikolata :A :A :A @The_Erinch @kerem @serhatt @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Alos @12.Adam @Gerekli24 @Tolstoyevski @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Turkuazz @cookies @bazinga @xemrexxx @eskici
8796963274802_1588615699780.jpg

------

@Araf arafta dolastın için seni hep unutuyoruz :A :A :A
Kazanmayı hak eden Browni ve Karam'dı.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Niye bitter değil? :A
Aaa içeriği fark etmezde marka bu olmalı :A :A :A İlla forum tuhaf olusunu gösterecek :A
------

Kazanmayı hak eden Browni ve Karam'dı.
Browni kek :A :A :A @slhttnmtl
------

Fiyatlık ağır bastı forumda :A Hayatımda bir kere yedim galiba bu damakı :A
Ülker reyiz... Çikolatalı gofretini şampiyon yapacaktık gittiler bu çikolatamsıyı şampiyon yaptılar :A
Şu bile ezer geçer şampiypon olanı :A :A :A
ulker-napoliten-33-gr-cikolata-_458390.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: slhttnmtl and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Artık değil 60 kuruşluk gofretler önce 75 kurus şimdi 1 tl oldu çakma ürünleri bim 1 tl e satamaz şikayet etmek lazım :A :A :A
------

Aaa bunu diyordum :A :A :A
Süper markete her gittiğimde gözlerim bu çikolatayı arıyor, fiyatı da sürekli artıyor. Eskiden ne güzeldi, çok ucuzdu. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tüm forum toplanıp bassak bedava bile yaparlar :F
Pandemiden dolayı bütün fiyatlar uçmuş tavuk döner bile 12 tl olmus :A :A :A
------

Süper markete her gittiğimde gözlerim bu çikolatayı arıyor, fiyatı da sürekli artıyor. Eskiden ne güzeldi, çok ucuzdu. :A
Sanırım devlet pandeminin acısını halktan çıkarıyor kimsede bu fiyatlar ne demiyor para bol sanırım kaç para diyorsalar sorgusuz alıyorlar eskiden olan fakirlik bence şuan yok herkes zenginlemiş anlamadım :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Pandemiden dolayı bütün fiyatlar uçmuş tavuk döner bile 12 tl olmus :A :A :A
------

Sanırım devlet pandeminin acısını halktan çıkarıyor kimsede bu fiyatlar ne demiyor para bol sanırım kaç para diyorsalar sorgusuz alıyorlar eskiden olan fakirlik bence şuan yok herkes zenginlemiş anlamadım :A :A :A
Abooo gören de içine bütün tavuk koyuyolar sancak :A Artık her şeyi evden yeme vakti geldi :A

• Harika

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
biz zaten öyle yapıyoruz ama artık köyler hariç evde tencere yemeği pişmiyor hep şipariş üzerine ben evlendimde eşim istese bile asla kabul etmem :A :A :A
Bu zamanda içinden yarasa çıksın da görsünler günlerini :A Kaldırıp da 2 yemek pişirseler incileri dökülür :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu zamanda içinden yarasa çıksın da görsünler günlerini :A Kaldırıp da 2 yemek pişirseler incileri dökülür :A
Masterches izliyormusun bilmiyorumda okadar kamera var o ortamda bile çoğu kişi iki tadım yapıyor geçenlerde adam hamura ter akıtıp yoğuruyor :A Bunlar tekken nasıl yemek yapıyor acaba :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Masterches izliyormusun bilmiyorumda okadar kamera var o ortamda bile çoğu kişi iki tadım yapıyor geçenlerde adam hamura ter akıtıp yoğuruyor :A Bunlar tekken nasıl yemek yapıyor acaba :A :A :A
Yok onu izlemiyorum da yazık üç adam iki çatal batırcak diye emeklerine :A Evde geçiştiriyolardır :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...