2021 En Favori Çikolatayı Birlikte Seçtik...Fav10'un En Favori Çikolatası..........!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her ne kadar Ülker Çikolatalı Gofret kazanamadığı için içim burukta olsa güzel bir etkinlikti :A Emeklerine sağlık @The_Erinch

• Harika
Reactions: The_Erinch
@The_Erinch en çok istediğim etkinlikti baştan sona kadar çok eğlendim abim eline emeğine sağlık harika bir etkinlikti yeni etkinliklerinde buluşmayı heyecanla bekliyorum abim :Z 😘

not:hak edenin kazanmasına çok sevindim :Z

• Harika
@The_Erinch en çok istediğim etkinlikti baştan sona kadar çok eğlendim abim eline emeğine sağlık harika bir etkinlikti yeni etkinliklerinde buluşmayı heyecanla bekliyorum abim :Z 😘

not:hak edenin kazanmasına çok sevindim :Z
Beklettim sizi ama değdi :oley: :oley:
ben teşekkür ederim katılım ve desteğiniz için..

Bu arada Son 27 dk :Z:Z:Z

@Emre Ozansoy @Zeyno45

Ben üzüldüm 1 oy ile kaybetmesine.

Eline sağlık @The_Erinch diğer konuda da yazdım. Bu etklnlik vesilesi ile Ülker çikolatalı gofret almıştım :A 1 tane kaldı. Gününü bekliyor :A
Oyları bilseydim finalde browniye vermezdim gofrete verirdim ama ne bileyim böyle olacağını

• Üzücü
Reactions: Dosi
Bir numaralı favorim olmasa da en sevdiğim çikolatalardan birisi kazandı, bu yüzden kendi adıma tatmin olduğumu söyleyebilirim. :A

Reasons Charlie GIF

Baştan sona güzel, leziz bir etkinlik oldu, ellerine sağlık abi. :D @The_Erinch

• Harika
Bir numaralı favorim olmasa da en sevdiğim çikolatalardan birisi kazandı, bu yüzden kendi adıma tatmin olduğumu söyleyebilirim. :A

Reasons Charlie GIF

Baştan sona güzel, leziz bir etkinlik oldu, ellerine sağlık abi. :D @The_Erinch
Şu muazzam GİF leri anında nasıl üretiyorsun... Vallahi tam Sherlock sun haaaa :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Sherlock
Aslında doğru çikolata türü kazanmış ama marka olarak değil :A :A :A

O çikolata türünü şu markadan hariç düşünenler yemesinler bence çikolata :A :A :A @The_Erinch @kerem @serhatt @Emre Ozansoy @slhttnmtl @Alos @12.Adam @Gerekli24 @Tolstoyevski @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Turkuazz @cookies @bazinga @xemrexxx @eskici
8796963274802_1588615699780.jpg

------

@Araf arafta dolastın için seni hep unutuyoruz :A :A :A
Ülker reyiz... Çikolatalı gofretini şampiyon yapacaktık gittiler bu çikolatamsıyı şampiyon yaptılar :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...