2021 En Favori Çikolatayı Birlikte Seçtik...Fav10'un En Favori Çikolatası..........!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ekran-Resmi-2019-05-20-10.05.46.png

Bol Bol Endorfin ve Mutluluk Saçacağımız Etkinliğimizde sona geldik

Sizlerin Adaylarını Belirlediği;
EN FAVORİ ÇİKOLATA belirleme yolunda sona geldik.

Finalde Üçlü bir eleme gördük;

İntense; Ülker Çikolatalı Gofret ve Nestle Damak kıyasıya 4 gün boyunca yarıştılar...

Ve 4 günün sonunda FAV10 Ailesi En Favori Çikolatasını Sadece ve Sadece 1 oy farkla belirledi.

1595166298656.png

1595166324630.png

Oyların %41.5 alarak en yakın rakibine sadece 1 oy fark atarak

Nestle Damak

1625420382963.png
1625420411790.png

1625420475907.png

1625420443728.png

Keyifli ve katılımı yüksek bir etkinliğide atlattık;
Çürüyen ve sızlayan dişler ; gecenin bir yarısı aranan çikolatalar; ekranda bırakılan salyalar adına özür diliyorum :Z :Z :Z :Z

1595166791336.png

O Zaman Her Zaman Olduğu Gibi Hepinize Keyifli Forumlar Diliyorum
Yeni Projelerde

1595166838302.png

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Daha bugün yedim bunu, ama bu etkinliği kazanacak kadar iyi bir tadının olduğunu düşünmüyorum. Hele ki rakipleri Browni ve Ülker Çikolatalı Gofret iken.

Güzel, keyifli bir etkinlik oldu ve beklediğimize değdi @The_Erinch :bhr: Eline, emeğine sağlık. :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Bu denli keyifli ve tatlı bir etkinliği bizlerle buluşturduğun ve ev sahipliği yaptığın için teşekkürler @The_Erinch yeni etkinliklerini bekliyoruz 😉

Not : Hak eden lezzet kazandı 💖

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Benim en sevdiğim çikolatanın favori olarak seçilmesine sevindim. Ben hak ettiğini düşünüyorum. Ama yarı finale kalan diğer çikolatalar da gerçekten lezzetli çikolatalar.

Sizinde elinize sağlık güzel bir anketti.:)

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben üzüldüm 1 oy ile kaybetmesine.

Eline sağlık @The_Erinch diğer konuda da yazdım. Bu etklnlik vesilesi ile Ülker çikolatalı gofret almıştım :A 1 tane kaldı. Gününü bekliyor :A

• Harika

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir lavivacı olarak sonuçtan tatmin olmasam da güzel bir etkinlik oldu. Damak klasik tipteki tablet çikolataların kalitelilerinden biri. Ülker veya Karam'la hemen hemen aynı, Godiva'nın gerisinde olduğunu düşünsem de...

Bu arada Tadelle'nin üst turlara kalamaması da büyük fiyaskoydu. Türkiye'de de güzel şeyler çıkabildiğinin en güzel kanıtlarındandı bu güzide markamız. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Favorim tabii ki Lindt çikolatasıydı ama fiyatından dolayı ilk turdan elendi sanırım. :A

Yine de sonuçtan memnunum, emeğine sağlık. Güzel bir etkinlik oldu. :Z @The_Erinch

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Kendi aday verdiğim çikolata kazanmış oldu, dolayısıyla sevindirici bir sonuç oldu benim açımdan. :A

Son turlara kalan çikolatalar arasındaki en kaliteli çikolataydı. Bu yüzden kazanması şaşırttı çünkü forumda genelde hak eden kazanmaz. :A

Güzel bir etkinlik oldu, emeğine sağlık. @The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Daha bugün yedim bunu, ama bu etkinliği kazanacak kadar iyi bir tadının olduğunu düşünmüyorum. Hele ki rakipleri Browni ve Ülker Çikolatalı Gofret iken.

Güzel, keyifli bir etkinlik oldu ve beklediğimize değdi @The_Erinch :bhr: Eline, emeğine sağlık. :Z

Bu denli keyifli ve tatlı bir etkinliği bizlerle buluşturduğun ve ev sahipliği yaptığın için teşekkürler @The_Erinch yeni etkinliklerini bekliyoruz 😉

Not : Hak eden lezzet kazandı 💖

Benim en sevdiğim çikolatanın favori olarak seçilmesine sevindim. Ben hak ettiğini düşünüyorum. Ama yarı finale kalan diğer çikolatalar da gerçekten lezzetli çikolatalar.

Sizinde elinize sağlık güzel bir anketti.:)

Türkiye şartlarında en kaliteli çikolatalardan biri kazandı, belki eski tadı yok ama hiçbir şeyin eski tadı yok... Etkinlik adına emeğine sağlık @The_Erinch çikolata tadında etkinlik oldu :A

Ben üzüldüm 1 oy ile kaybetmesine.

Eline sağlık @The_Erinch diğer konuda da yazdım. Bu etklnlik vesilesi ile Ülker çikolatalı gofret almıştım :A 1 tane kaldı. Gününü bekliyor :A

Bir lavivacı olarak sonuçtan tatmin olmasam da güzel bir etkinlik oldu. Damak klasik tipteki tablet çikolataların kalitelilerinden biri. Ülker veya Karam'la hemen hemen aynı, Godiva'nın gerisinde olduğunu düşünsem de...

Bu arada Tadelle'nin üst turlara kalamaması da büyük fiyaskoydu. Türkiye'de de güzel şeyler çıkabildiğinin en güzel kanıtlarındandı bu güzide markamız. :A

Favorim tabii ki Lindt çikolatasıydı ama fiyatından dolayı ilk turdan elendi sanırım. :A

Yine de sonuçtan memnunum, emeğine sağlık. Güzel bir etkinlik oldu. :Z @The_Erinch

Kendi aday verdiğim çikolata kazanmış oldu, dolayısıyla sevindirici bir sonuç oldu benim açımdan. :A

Son turlara kalan çikolatalar arasındaki en kaliteli çikolataydı. Bu yüzden kazanması şaşırttı çünkü forumda genelde hak eden kazanmaz. :A

Güzel bir etkinlik oldu, emeğine sağlık. @The_Erinch

Emeklerine sağlık abim @The_Erinch :bhr:

Hepinize gönülden teşekkür ediyorum ; katılımlarınız,yorumlarınız,oylarınız için çok teşekkür ederim :oley: :oley: :bhr::bhr::bhr:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...