eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Maalesef Edis'in şarkısı telife takıldığı için mesajları tekrar düzenleyemem ama buradan @batuhankaralar adına hem şarkısını hemde recabını tekrar hatırlatalım. Şarkının tam hali ise son sırada oynatma listesinde de mevcuttur. Lütfen dinlemeden es geçmeyiniz ve oylarınızı olabildiğince erken gönderiniz. :A

(00:36 - 01:42)

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Maalesef Edis'in şarkısı telife takıldığı için mesajları tekrar düzenleyemem ama buradan @batuhankaralar adına hem şarkısını hemde recabını tekrar hatırlatalım. Şarkının tam hali ise son sırada oynatma listesinde de mevcuttur. Lütfen dinlemeden es geçmeyiniz ve oylarınızı olabildiğince erken gönderiniz. :A

(00:36 - 01:42)

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

Ben oylarımı gönderdim recapları değil tüm şarkıları dinleyerek verdim :D

• Harika
Reactions: batuhankaralar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaş kaç
------

@Çiğdem nine destere adam mı çıktı ?
nasıl araştırmacı habercisin bul ayoll :A :A :A @kerem
------

Edis gibi parlak var mı yarışmada :A :A Bak ne güzel danslı klipleri var daha ben sana Martılar'ı dinleteceğim :F
En yeni model zibidi son model :A :A :A @serhatt @xemrexxx
------

Serbestsin. :A
------

Bende hala okuyorum. bu lafı üzerime alabilirim o zaman. :A
Sen okuman bitmediği için okuyorsun @mrt-06 50 senedir okuyor babamın sınıf arkadaşıymış sıra çocuklarda :A :A :A @xBUGRAx
------

Aaaa dizideki Kadir için izliyorsundur sen. .ss @xemrexxx
Ben doruk için bakıyorum @xBUGRAx hemen kızıl iblisi almıs :A :A :A @xemrexxx @kerem
kardeslerim-dizisinde-doruk-diziden-ayrilacak-mi--5093951.Jpeg

------

Beceremedim direkten döndü pandemi çıkınca @Çiğdem
sen halledersin :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
  • Güldürdün