TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,199
Puanı
1,061
Ayşe'ye albüm çıkarılmadan rahat durmayacaklar :A sesi güzel aslında. Kendi bestelediği şarkısıda.
@dreamy @xemrexxx
Bu yarışmada karşı taraftan bir Ayşe ye laf etmedim 20-21 yaşında 10 yıl sonra bugünlerden utanacağı kesin :A

Sen ve @serhatt gibi utanmazsa utanmaya da bilir :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
Bu yarışmada karşı taraftan bir Ayşe ye laf etmedim 20-21 yaşında 10 yıl sonra bugünlerden utanacağı kesin :A

Sen ve @serhatt gibi utanmazsa utanmaya da bilir :A
Arada sempatik geldiğide oluyordu ama tavırları soğutmuştu :A belki tekrar katılınca severim bu kez. Nagigan'da olduğu gibi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
İstatik İsmail'in Poyraz'dan önde olduğunu söylüyor ama :A bak Acun'un sayfası. Diğer sayfalara bakarak mı yazdın acaba :A Üstelik sadece performans bakılsaydı başka isimler zirve olmalıydı. Ada yaşantısı, başkaları ile iletişim, duruş, karakter hepsi kriter olarak belirliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 104403

@xemrexxx
hayır başka sayfalardan bakmadım ben ikisinin de fanı değilim asla.ayrıca benim kastettiğim finalde bulunan 2 yarışmacının birbiri arasında yaptıkları oyunların performanslarıydı.bunu da bizzat panorama programında daha önce konuştuklarında zaten açıklanmıştı:A ada yaşantısı,iletişim,karakter,duruş açısından bakılınca da bu kime göre neye göre bakılıyor onu sorgulamak lazım aslında.herşeyi geçtim ilk 4 finalist e İsmail kazandığında niye yarı finalden başlıyor? hadi onuda geçtim duruş diyorsun da her defasında rakip takıma oyun esnasında sataşıp,yarışmaya odaklanmamaları için herşeyi yapan kişi mi hak etti kazanmayı.işin özü Acun da bunun zeminini hazırladı her fırsatta.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: xemrexxx and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
hayır başka sayfalardan bakmadım ben ikisinin de fanı değilim asla.ayrıca benim kastettiğim finalde bulunan 2 yarışmacının birbiri arasında yaptıkları oyunların performanslarıydı.bunu da bizzat panorama programında daha önce konuştuklarında zaten açıklanmıştı:A ada yaşantısı,iletişim,karakter,duruş açısından bakılınca da bu kime göre neye göre bakılıyor onu sorgulamak lazım aslında.herşeyi geçtim ilk 4 finalist e İsmail kazandığında niye yarı finalden başlıyor? hadi onuda geçtim duruş diyorsun da her defasında rakip takıma oyun esnasında sataşıp,yarışmaya odaklanmamaları için herşeyi yapan kişi mi hak etti kazanmayı.işin özü Acun da bunun zeminini hazırladı her fırsatta.
Çünkü İsmail hepsini yenerek üstün petformans ile yarı final koltuğunu garanti etti. Adam performansı ile bunu başardı. Sonra hâlâ dokunulmaz olarak bir oyun daha aldı. Onun haricinde oynatılmayan bir oyunda da Ayşe oyun alarak yarı finali garanti etti. Sen galiba izlemedin oraları :A Poyraz aralarında en kötü oynayan oldu. Poyraz'da hem Aleyna'dan hemde Ayşe'den az oyun alan biri oldu ama smsde onları geçti. Ona da adaletsizlik de :A
rakip takıma oyun esnasında sataşıp,yarışmaya odaklanmamaları için herşeyi yapan kişi mi
Bunu cidden İsmail için mi yazdın :eek: ben özellikle 1 ay aralıksız izledim hiç böyle birşey yoktu. Aylar öncesi Dora'nın ona sataşması nedeni ile mevzular olmuştu ama orda da haksız değildi.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Çünkü İsmail hepsini yenerek üstün petformans ile yarı final koltuğunu garanti etti. Adam performansı ile bunu başardı. Sonra hâlâ dokunulmaz olarak bir oyun daha aldı. Onun haricinde oynatılmayan bir oyunda da Ayşe oyun alarak yarı finali garanti etti. Sen galiba izlemedin oraları :A Poyraz aralarında en kötü oynayan oldu. Poyraz'da hem Aleyna'dan hemde Ayşe'den az oyun alan biri oldu ama smsde onları geçti. Ona da adaletsizlik de :A

Bunu cidden İsmail için mi yazdın :eek: ben özellikle 1 ay aralıksız izledim hiç böyle birşey yoktu. Aylar öncesi Dora'nın ona sataşması nedeni ile mevzular olmuştu ama orda da haksız değildi.
iyide bunların sadece aralarında oynadıkları oyunları baz alıp poyraz en kötüydü demek çokmu doğru sence,adalet kavramı bu yarışmada bulunduğunu sanmıyorum yapılan algılardan adalet yok.ayrıca ona bakarsan ikisi arasında yapılan oyunlarda Poyraz daha oyun kazandı.Yarı final konusunda anlatmaya çalıştığım şu Turabi ilk şampiyonluğun da ilk 4 garantilediğinde yarı finalden değil ondan önce yapılan turda katıldı.sonrasında 3 aşamalı elemeden şampiyonluk kazandı. İsmail direkt yarı finalden başladı.yani Poyrazın Aleyna yı elemesinden sonra. burda söz konusu İsmail değil başka biride olsa onun açısından da bunları söylerim.bu durum çokta adaletli değil açıkçası İsmail oyunlara çok karışıyordu bunu anlamamak çokta zor değil.aylar öncesinde İsmail'in kazanacağını düşünüyordum ama oyunlarından ötürü değil hem Acundan ötürü hemde yapılan bazı algılardan.dikkat ettiysen daha önce ki sezonlarda yarışmacının hatalarını desem de kazanan kişinin hak ettiğini söylüyordum.bir daha diyorum bu sezon çokta adil sezon değildi aslında.sonuçta yarışma bitti o açıdan çokta mühim değil Acuna hayırlı olmasını diliyorum :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
iyide bunların sadece aralarında oynadıkları oyunları baz alıp poyraz en kötüydü demek çokmu doğru sence,adalet kavramı bu yarışmada bulunduğunu sanmıyorum yapılan algılardan adalet yok.ayrıca ona bakarsan ikisi arasında yapılan oyunlarda Poyraz daha oyun kazandı.Yarı final konusunda anlatmaya çalıştığım şu Turabi ilk şampiyonluğun da ilk 4 garantilediğinde yarı finalden değil ondan önce yapılan turda katıldı.sonrasında 3 aşamalı elemeden şampiyonluk kazandı. İsmail direkt yarı finalden başladı.yani Poyrazın Aleyna yı elemesinden sonra. burda söz konusu İsmail değil başka biride olsa onun açısından da bunlar geçerli.bu durum çokta adaletli değil açıkçası İsmail oyunlara çok karışıyordu bunu anlamamak çokta zor değil.aylar öncesinde İsmail'in kazanacağını düşünüyordum ama oyunlarından ötürü değil hem Acundan ötürü hemde yapılan bazı algılardan.dikkat ettiysen daha önce ki sezonlarda yarışmacının hatalarını desem de kazanan kişinin hak ettiğini söylüyordum.bir daha diyorum bu sezon çokta adil sezon değildi aslında.sonuçta yarışma bitti o açıdan çokta mühim değil Acuna hayırlı olmasını diliyorum :A
Sen diyorsun ya Poyraz İsmail'den fazla oyun almıştı haksızlık İsmail'in kazanması. Bende diyorum ki Aleyna ve Ayşe de Poyraz'dan fazla oyun almıştı ama onlarda Poyraz'a elendi. Adaletsizlik burda da var :A
Nagihan en iyi isimdi ama kaybetti, Sercan herkesi yeniyordu ama elendi.
Yarı final koltuğu garanti etme olayı öncesinden açıklandı. Diğerleri kazansaydı. Aleyna yaklaştı ve 1 oyun ile kaybetmişti. Eğer kazansaydı o direk yarı finalde olacaktı. Performans oyunu ile çeyrek final smsine çıkmayan İsmail ve Ayşe oldular. İsmail zaten güçlü bir isimdi, bunun yanında sakin sabırlı ve takım arkadaşları için sonuna kadar mücadele eden biride olduğu için halk tarafından da sevildi.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Sen diyorsun ya Poyraz İsmail'den fazla oyun almıştı haksızlık İsmail'in kazanması. Bende diyorum ki Aleyna ve Ayşe de Poyraz'dan fazla oyun almıştı ama onlarda Poyraz'a elendi. Adaletsizlik burda da var :A
Nagihan en iyi isimdi ama kaybetti, Sercan herkesi yeniyordu ama elendi.
Yarı final koltuğu garanti etme olayı öncesinden açıklandı. Diğerleri kazansaydı. Aleyna yaklaştı ve 1 oyun ile kaybetmişti. Eğer kazansaydı o direk yarı finalde olacaktı. Performans oyunu ile çeyrek final smsine çıkmayan İsmail ve Ayşe oldular. İsmail zaten güçlü bir isimdi, bunun yanında sakin sabırlı ve takım arkadaşları için sonuna kadar mücadele eden biride olduğu için halk tarafından da sevildi.
ya Poyrazın dışında orda 2 yarışmacı daha bulunuyor ben illa Poyraz yada başka yarışmacı demiyorum.sonuçta öbürleri de kazanabilirdi o başka konu.Yarı final koltuğu önceden açıklandı diyorsun ona da lafım yok ama benim anlatmaya çalıştığım o zaman niye Turabinin aldığı ilk şampiyonlukta Turabi 3 defa sms e çıktı.sonuçta ikisi de aynı aşamalardan geçti.bunu da belirleyen Acun. onuda geçtim sakin, sabırlı diyorsun da tartışmaların hep odağındaydı :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
Poyraz oyunlarda bariz daha iyidi ama kazanan başka yarışmacı İstatistikler herşeyi konuşuyor şuda anlaşılıyor adalet yok

ya Poyrazın dışında orda 2 yarışmacı daha bulunuyor ben illa Poyraz yada başka yarışmacı demiyorum.sonuçta öbürleri de kazanabilirdi o başka konu.Yarı final koltuğu önceden açıklandı diyorsun ona da lafım yok ama benim anlatmaya çalıştığım o zaman niye Turabinin aldığı ilk şampiyonlukta Turabi 3 defa sms e çıktı.sonuçta ikisi de aynı aşamalardan geçti.bunu da belirleyen Acun. onuda geçtim sakin, sabırlı diyorsun da tartışmaların hep odağındaydı :A
Şu ilk mesajda Poyraz demişsin.istatik olarakta İsmail'in toplam olarak önde olduğunuda ispat etmiştim :A
Sen gidip bana taaaa Turabi diyorsun, ona bakarsan eskiden SMS bile yoktu.
Tartışmanın odağında olmasının sebebi Dora'nın kışkırtmaları. İsmail'in adamlığına bile laf eden biriydi.
@Maskeli Fedai hemşerin ile anlaşamıyoruz. Bir iki lafta sen yaz :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Şu ilk mesajda Poyraz demişsin.istatik olarakta İsmail'in toplam olarak önde olduğunuda ispat etmiştim :A
Sen gidip bana taaaa Turabi diyorsun, ona bakarsan eskiden SMS bile yoktu.
Tartışmanın odağında olmasının sebebi Dora'nın kışkırtmaları. İsmail'in adamlığına bile laf eden biriydi.
@Maskeli Fedai hemşerin ile anlaşamıyoruz. Bir iki lafta sen yaz :A
İlk mesajın açıklamasını yapmıştım zaten aralarında oynadıkları oyun.Turabinin şampiyonluğun da İsmail le aynı aşamalardan geçmiş ondan dedim bunu.Anlatmaya çalıştığım Acun kuralları durmadan değiştiriyor.yoksa kimin şampiyon olup kazandığı sorun değil.başka yarışmacı da kazansaydı bunları açıklardım.Dora yı söylüyorsun ama Dora dışında da müdahale ediyordu öbür yarışmacılara :A şimdi sonuç olarak yarışma bitti başka birini çağırmadan konuyu kapatalım :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,166
Puanı
1,060
İlk mesajın açıklamasını yapmıştım zaten aralarında oynadıkları oyun.Turabinin şampiyonluğun da İsmail le aynı aşamalardan geçmiş ondan dedim bunu.Anlatmaya çalıştığım Acun kuralları durmadan değiştiriyor.yoksa kimin şampiyon olup kazandığı sorun değil.başka yarışmacı da kazansaydı bunları açıklardım.Dora yı söylüyorsun ama Dora dışında da müdahale ediyordu öbür yarışmacılara :A şimdi sonuç olarak yarışma bitti başka birini çağırmadan konuyu kapatalım :A
Bencede. Hak eden kazandı :Z
İlla alavere dalavere yapılmadan, çizgisini bozmadan, başkasının arkasında konuşup yanında ayrı davranan veya arkadaşları ile kulis yapıp şunu bunu yazalım, kışkırtıp karalayıp seyirci önünde küçük düşürmeye çalışalım demeyen dürüst biri kazandı :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,199
Puanı
1,061
Saçını başını yolarım snn hemşehrime laf edemezsin :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and Dosi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Saçını başını yolarım snn hemşehrime laf edemezsin :A
Bencede. Hak eden kazandı :Z
İlla alavere dalavere yapılmadan, çizgisini bozmadan, başkasının arkasında konuşup yanında ayrı davranan veya arkadaşları ile kulis yapıp şunu bunu yazalım, kışkırtıp karalayıp seyirci önünde küçük düşürmeye çalışalım demeyen dürüst biri kazandı :bhr:
hayal kırıklığına uğrattınız Acuncu çıktınız :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi