EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Nasıl rezil bir insansın sen... Portekiz'in ilk 11'ini yolda görsen ölü taklidi yaparsın...
İyi de sen benim ne kadar kan dondurucu, ne kadar hain ve ne kadar rezil birisi olduğumu biliyordun zaten... Şimdi neden böyle bir tepki verdin ki... :A Neyse bu gece ARJANTİN ve MESSİ'miz şovunu yapınca hepiniz ağlayacaksınız zaten... :A
Portekiz milli takımı çöp Juventus'a benzemez. Arkasındaki çok önemli desteklerle birlikte şovunu yapıp şampiyonluğu getirecek reis :A
Ahahahah tamam tamam hadi siz böyle inanmaya devam edin... :A Sahada yürüyen 35 yaşındaki dede kesin şampiyonluğu getirir size... :A
Neey... Yoksa... Gerçekten de içimizden, yoldaşlığımızdan bir şampiyon mu çıkacak... :oops: :bhr: 😳 @Sherlock @MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben sadece 1 maçı değiştirdim, orda da 2 puandan olmuşum.
Finlandiya - Danimarka 2-1 yazmışken sonra 1-0 Danimarka alır demiştim. Keşke o maça dokunmasaydım.
Fena puanlar değil. Bugün oynanacak maçları hiç kontrol etmedim. Pek umudum yok onlardan. Sürpriz olsun banada

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Neey... Yoksa... Gerçekten de içimizden, yoldaşlığımızdan bir şampiyon mu çıkacak... :oops: :bhr: 😳 @Sherlock @MasacRE
Var bir hayalimiz canım yoldaşlarım. 😳😳😳

İçimizden birisi şampiyon çıkarsa... Büyük döngü kırılır, yeniden tost makineleri olarak foruma mutlak hakimiyetimizi koyabiliriz... Yıllardır üzerimize yapışan "LOSERDAŞLAR" etiketinden ebediyen kurtulabiliriz, kendimden geçtim artık... Bu andan itibaren desteğim ve dualarım şampiyonluk mücadelesi veren yoldaşlarımla... 😳😳😳 @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Usta bitir usta..
Yoldaşlar olarak anlık böyleyiz... @MEnes @MasacRE

YV.jpg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

İyi de sen benim ne kadar kan dondurucu, ne kadar hain ve ne kadar rezil birisi olduğumu biliyordun zaten... Şimdi neden böyle bir tepki verdin ki... :A Neyse bu gece ARJANTİN ve MESSİ'miz şovunu yapınca hepiniz ağlayacaksınız zaten... :A

Ahahahah tamam tamam hadi siz böyle inanmaya devam edin... :A Sahada yürüyen 35 yaşındaki dede kesin şampiyonluğu getirir size... :A

Neymar şovunu yapmaya başladı bile. Bu turnuvanın sonunda da her zamanki gibi ağlayan sen olacaksın :A Euro 2020'de de KRAL kesinlikle şovunu yapıp, o kupayı kazandıracak :A
Var bir hayalimiz canım yoldaşlarım. 😳😳😳

İçimizden birisi şampiyon çıkarsa... Büyük döngü kırılır, yeniden tost makineleri olarak foruma mutlak hakimiyetimizi koyabiliriz... Yıllardır üzerimize yapışan "LOSERDAŞLAR" etiketinden ebediyen kurtulabiliriz, kendimden geçtim artık... Bu andan itibaren desteğim ve dualarım şampiyonluk mücadelesi veren yoldaşlarımla... 😳😳😳 @MasacRE

Heyt bee kimin yoldaşı bee... Gurur duydum kütük dostumla. Biz paramparça olsak da tüm desteklerimiz yoldaşımızladır bundan sonra :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Neymar şovunu yapmaya başladı bile. Bu turnuvanın sonunda da her zamanki gibi ağlayan sen olacaksın :A Euro 2020'de de KRAL kesinlikle şovunu yapıp, o kupayı kazandıracak :A

Heyt bee kimin yoldaşı bee... Gurur duydum kütük dostumla. Biz paramparça olsak da tüm desteklerimiz yoldaşımızladır bundan sonra :A
Siz destekliyorsunuz ya kesin kaybettim.. @Sherlock @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060