EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Maskeli Fedai İngiltere diyip yarı finale kalana İngiltere yazmamışsın :A aynı şekilde @slhttnmtl

Bunlar hep strateji.. :A
Ben de aynısını diyecektim şimdi :A Stratejiymiş... @MEnes @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski

DaringEuphoricAntbear-size_restricted.gif

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bonus sorularını cevaplama süresi ilk maçın başlamayla birlikte doldu ve kimlerin hangi ülkenin şampiyon olacağı ve ilk 4’e kalacağına yönelik verdikleri cevaplar açıklandı:

Ekli dosyayı görüntüle 103640Ekli dosyayı görüntüle 103641
Şampiyonluk için Fransa favori gözükse de Portekiz'de takımına üst üste ikinci Avrupa Şampiyonasını kazandırmaya hazırlanan bir winner var. Ve bu takım o zamanki halinden çok daha güçlü. Yani kazanan biz olacağız... @DarkLegenD @HeisenBerg
jpeg.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şampiyonluk için Fransa favori gözükse de Portekiz'de takımına üst üste ikinci Avrupa Şampiyonasını kazandırmaya hazırlanan bir winner var. Ve bu takım o zamanki halinden çok daha güçlü. Yani kazanan biz olacağız... @DarkLegenD @HeisenBerg
jpeg.jpg
Ruben Dias, Bernardo Silva, Ruben Neves, Joao Felix... Gerisini sayamadım...

tenor (5).gif

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aslında orda birisini gömdüm de o Portekiz'i övdüğümü sandı... O yüzden harika atmış, masum... :A @DarkLegenD
Gerisini sayamadım çünkü bu kaliteye nefesim yetmedi... Sen ise kendin çalıp kendin oynuyorsun yine... Harikayı geri çekiyorum...

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslında orda birisini gömdüm de o Portekiz'i övdüğümü sandı... O yüzden harika atmış, masum... :A @DarkLegenD

Gerisini sayamadım çünkü bu kaliteye nefesim yetmedi... Sen ise kendin çalıp kendin oynuyorsun yine... Harikayı geri çekiyorum...
O birisinin fotoğrafını attığım için yazmaya gerek yoktu zaten. O kişi herkesi gömüp 1 ay sonra kupa ellerinde yükselirken göreceğim ben Enes yoldaşımı :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ahahahaha doğru olanı yapmış oldun gerçekleri görünce, güzeelll... :A
O birisinin fotoğrafını attığım için yazmaya gerek yoktu zaten. O kişi herkesi gömüp 1 ay sonra kupa ellerinde yükselirken göreceğim ben Enes yoldaşımı :A
Evet evet kesin yaşanacaktır bu dediğin... :A O birisinin en son ne zaman kritik maçlarda iş yaptığını gördük acaba da bu turnuvada şov yapıp takım taşıyacak... :A
------

(@MEnes )Mecnun,için LM > CR konu kapanmıştır. :A
L&M tabi ki daha büyük, şakası bile kabul edilemez.. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi

Evet evet kesin yaşanacaktır bu dediğin... :A O birisinin en son ne zaman kritik maçlarda iş yaptığını gördük acaba da bu turnuvada şov yapıp takım taşıyacak... :A
------

Nasıl rezil bir insansın sen... Portekiz'in ilk 11'ini yolda görsen ölü taklidi yaparsın...

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

------

Portekiz milli takımı çöp Juventus'a benzemez. Arkasındaki çok önemli desteklerle birlikte şovunu yapıp şampiyonluğu getirecek reis :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Ben milli takım konusunda baya geri kalmışım anlaşılan. Sanırım 0 puanda ilerliyorum. :A

Edit: Evet, 0 puandayım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam