2021 Final | Ayça Ayşin Turan ⚡⚔️🔥 ⚔️⚡ Alina Boz | Foto + GIF (Bakınız)

Hangi güzel 'En Favori Güzel 2021' olsun?

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,184
Puanı
1,060
Bu üçlü çok güçlü :bhr: Finalde bütün hainler aynı isimde buluşmuşken @Sherlock beyciğim de yoldaşlarının yanında yer alacaktır diye düşünüyorum ...
Beşli diyecektin de dilin mi sürçtü veya beni beğenmiyor musun? :bhr:

• Harika
Reactions: MasacRE

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,120
Puanı
280
İksi de duru bir güzelliğe sahip. Farklı bir lider çıkacak bu sene. İki güzelliğe de tabrikler. :)
Oy mu tarafımız belli. :cool: (İkisine de atabilme seçeneği olsa ikisine de oyum vardı ama.)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Bu arada 3 favorimden 2'si yani Pınar ve Alina, Aşk101 dizisinde oynuyormuş bunu yeni öğrendim :eek: Resmen şampiyonlar ligi diziymiş kadın oyuncular bakımından, bir Afra eksik :A @Dosi
Aşk101'de oynayan çocuk ile sevgiliydi (daha öyle olabilir) bu sayılır mı? :A
Gerçi böyle bir haber var:
Mert Yazıcıoğlu sevgilisi Afra Saraçoğlu ile tartıştı, sette bardak fırlattı
Netflix’in Türkiye’de çektiği yeni dizisi ‘Love 101’de yer alan Mert Yazıoğlu, sette bulunduğu sırada sevgilisi Afra Saraçoğlu ile kavga etti. Tartışma sonrası sinir krizi geçiren Yazıcıoğlu öfkesine hakim olamayıp bardak fırlattı
.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aşk101'de oynayan çocuk ile sevgiliydi (daha öyle olabilir) bu sayılır mı? :A
Gerçi böyle bir haber var:
Mert Yazıcıoğlu sevgilisi Afra Saraçoğlu ile tartıştı, sette bardak fırlattı
Netflix’in Türkiye’de çektiği yeni dizisi ‘Love 101’de yer alan Mert Yazıoğlu, sette bulunduğu sırada sevgilisi Afra Saraçoğlu ile kavga etti. Tartışma sonrası sinir krizi geçiren Yazıcıoğlu öfkesine hakim olamayıp bardak fırlattı
.
Lükse bak Afra ile tartışıp bir de bardak fırlatma şovları filan :A

Neyse benim asıl favorim öğretmen rolündeymiş hem de :eek: Zaten öğrenci olması yaşından dolayı olmazdı ve böylesi daha da iyi, bir ara göz atayım şu diziye :A :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu üçlü çok güçlü :bhr: Finalde bütün hainler aynı isimde buluşmuşken @Sherlock beyciğim de yoldaşlarının yanında yer alacaktır diye düşünüyorum ...
Uzun zaman sonra ilk kez aynı saflarda yer alıyoruz yoldaşlarımla, gözyaşlarımı zor tutuyorum, bu bir rüya olmalı...

Bu dörtlü çok güçlü. :bhr: @MEnes

(Yalnız ilk kez hepimiz aynı saflarda yer alıyoruz, böyle bir şey yaşandığına göre biz kesin yine kaybederiz yoldaşlarım. :A) @Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Uzun zaman sonra ilk kez aynı saflarda yer alıyoruz yoldaşlarımla, gözyaşlarımı zor tutuyorum, bu bir rüya olmalı...

(Yalnız ilk kez aynı saflarda yer alıyoruz, dedim böyle bir şey olduysa kesin kazanıyoruzdur ama ya yine loser tarafta birleşmişizsek yoldaşlarımla. :A @Dosi
Minik bir edit yaptım. Bu hali iyidir :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,184
Puanı
1,060

(Yalnız ilk kez aynı saflarda yer alıyoruz, dedim böyle bir şey olduysa kesin kazanıyoruzdur ama yine loser tarafta birleşmişiz yoldaşlarımla. :A) Spoiler ise silelim. :A @Dosi
Adımı anmadığın için bu ifadeyi hakkettin.Tepe tepe kullan. :A

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Senin düzenlemene göre daha çok benim kurabileceğim bir cümle haline getirdim, sanırım oldu. :A

Ben seni değil kendimi saymamıştım yoldaşım, o yüzden "dörtlü" demiştim. :A Yoksa "bu beşli çok güçlü. :bhr:" tabii ki. :A
Şimdi oldu. Buzlamana gerek kalmadı ve haklılık payın var. Bu kez bende sizle aynı tarafta yer aldım :A

• Harika

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,184
Puanı
1,060
Senin düzenlemene göre daha çok benim kurabileceğim bir cümle haline getirdim, sanırım oldu. :A

Ben seni değil kendimi saymamıştım yoldaşım, o yüzden "dörtlü" demiştim. :A Yoksa "bu beşli çok güçlü. :bhr:" tabii ki. :A
Hadi oradan.Tornistan yapıyorsun yemezler.Ulan mesajı alıntılarken kendini etiketlemene gerek kalmıyor ki.Dümbük herif. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şimdi oldu. Buzlamana gerek kalmadı ve haklılık payın var. Bu kez bende sizle aynı tarafta yer aldım :A
Buzu da kaldırdım o zaman. :A Vay be, bu altılı çok güçlüymüş meğerse. Bu nedir böyle... :bhr:
Hadi oradan.Tornistan yapıyorsun yemezler.Ulan mesajı alıntılarken kendini etiketlemene gerek kalmıyor ki.Dümbük herif. :A
Şşş orasını karıştırma yoldaşım şimdi, sen yoldaşına güven. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...