ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zaten sezon sonu bırakacağım diye birikmiş bölümleri de izlememe kararı aldım, 82’te kalmıştım galiba orada bırakıyorum. Kesinlikle çok iyi işlerden biriydi, benim için de unutulmaz işlerden biri oldu. Umarım güzel oranlarla 4. sezonunu da tamamlar ve öylece biter. Keşke 100. bölümle birlikte zirvede bitirselerdi, yeni sezonda da ilgi görecektir ama oranları düşecek gibi geliyor. Tüm ekibin de yolu açık olsun diyerek son mesajımı bırakıyorum. :bhr: @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zaten sezon sonu bırakacağım diye birikmiş bölümleri de izlememe kararı aldım, 82’te kalmıştım galiba orada bırakıyorum. Kesinlikle çok iyi işlerden biriydi, benim için de unutulmaz işlerden biri oldu. Umarım güzel oranlarla 4. sezonunu da tamamlar ve öylece biter. Keşke 100. bölümle birlikte zirvede bitirselerdi, yeni sezonda da ilgi görecektir ama oranları düşecek gibi geliyor. Tüm ekibin de yolu açık olsun diyerek son mesajımı bırakıyorum. :bhr: @Dosi
Betül'ü İzlemeyecekmisin :A
Ben sadece bugün fragmana baktım ve var yeni bölümde :A
Bencede bırak gitsin. En fazla yeni sezonda kısa kısa videolar bakarsın.
Geçende Müjgan'ın son sahnesi vardı ona baktım :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Betül'ü İzlemeyecekmisin :A
Ben sadece bugün fragmana baktım ve var yeni bölümde :A
Bencede bırak gitsin. En fazla yeni sezonda kısa kısa videolar bakarsın.
Geçende Müjgan'ın son sahnesi vardı ona baktım :A
Üç sezon bekledik Betül’ü, gelseydi napalım. Aman ben kısa videolar izlemeyi sevmiyorum, daha da bakamam. Yeter, güzel direnip izledik artık. :A Ana kadrodan Züleyha, Demir ve Fekeli kaldı. İyice tekrara düşmesi bari...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üç sezon bekledik Betül’ü, gelseydi napalım. Aman ben kısa videolar izlemeyi sevmiyorum, daha da bakamam. Yeter, güzel direnip izledik artık. :A Ana kadrodan Züleyha, Demir ve Fekeli kaldı. İyice tekrara düşmesi bari...
Tekrarı kalmadı artık bu işin. Çok değişmiş herşey :A yolları açık olsun. Ben kısa video izlemeyi seviyorum ama bu dizide son 2 ayda 1 kere baktım sadece :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sevda, Fatma mı olmuş, şaka gibi. :A

Bu arada neden bu Tims&B dizilerinde bu ara birisi başka birisi çıkıyor. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sevda kim? Fatma kim? Sen bu diziyi ne ara izledin de bu kadar hakim oldun? :A
Akrep cumadayken evde açık diye bunu izliyordum ama öyle olayları çok bilmiyorum. :A Sevda, Demir'in babasının eski metresiymiş ve sanırım pavyonda çalışıyormuş. :A Fragmanda da Demir, Fatma bilmem ne dedi kadına. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Akrep cumadayken evde açık diye bunu izliyordum ama öyle olayları çok bilmiyorum. :A Sevda, Demir'in babasının eski metresiymiş ve sanırım pavyonda çalışıyormuş. :A Fragmanda da Demir, Fatma bilmem ne dedi kadına. :A
Evde Akrep izleniyor olması çok güzel bir detay. :bhr: :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evde Akrep izleniyor olması çok güzel bir detay. :bhr: :A
Bir zamanlar öyleydi ama sonradan ben hop bilgisayara geçtim ve sana daha kötü bir haber o zamanlar 1 bölüm Camdaki Kız izlemişler. :A Şimdi ne olduğu hakkında fikrim yok ama spoi içindekinin izlenmediğine eminim. :A