Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sadece Samandıra sıfırlamak da yetmez. Acun Ilıcalı denen medya patronunun da kulüpten bir an önce uzaklaştırılması lazım. Bundan gelecek hayır gelmesin çok daha iyi.
Futbolcularla kanka olup onlarla sürekli birlikte olduğu sürece bu takımda futbolcular da Acuncular ve Acuncu olmayanlar diye ikiye ayrılır :A Zaten hiçbir ağırlığı olmayan bir adam. Aydın Doğan da medya patronu saçma sapan youtuberlarla bir arada mı bu adam? Tamam Acun belki daha çok halkın içinden diyeceksiniz ama olmasın banane. Biz bu futbolcuları Acun'un halı sahasında top oynasın, kanka olsunlar diye mi alıyoruz?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Acayip bir bölünme var şu an Emre konusunda. Şu iş hemen çözülmeli yoksa hiç iyiye gitmiyor.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir tane Galatasaraylı adam tüm camiayı karıştırdı :A Fenerbahçe bu kadar mı küçüldü ya? Ulan Alex gitti Alex. Galatasaray efsanesi Emre'nin gitmesi niye bu kadar zor? Acun'dan bu kadar mı korkuyorsunuz?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir tane Galatasaraylı adam tüm camiayı karıştırdı :A Fenerbahçe bu kadar mı küçüldü ya? Ulan Alex gitti Alex. Galatasaray efsanesi Emre'nin gitmesi niye bu kadar zor? Acun'dan bu kadar mı korkuyorsunuz?
Emre ile 3 senelik sözleşme imzalanacak gibi duruyor 10 maç 7 g 2 b'ye bakarak ama şu tweetlerde haklılık payı var, ne Terim ne Sergen ne Ersun ne Şenol hoop diye bugünlere gelmedi, büyük takım çalıştırır bulmadılar kendilerini...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre ile 3 senelik sözleşme imzalanacak gibi duruyor 10 maç 7 g 2 b'ye bakarak ama şu tweetlerde haklılık payı var, ne Terim ne Sergen ne Ersun ne Şenol hoop diye bugünlere gelmedi, büyük takım çalıştırır bulmadılar kendilerini...

Bunlara sadece skor taraftarını inandırırlar benim gibi adamlar inanmaz buna.
10 maçta isterse 9 galibiyet alsın ortada futbol yok. En kritik maç öncesi takımı hazırlamak yok. Kazandığı rakipler kimse kusura bakmasın ama ligin bitik takımları. Kayseri'de son dakika atılan gol tamamen şans. Ankaragücü maçı şans. Başakşehir'de Visça'nın penaltıyı kaçırması şans. Antep'in 30 dakika tek kale oynayıp atamaması şans. Averaj takımı Denizli'ye aldığı galibiyet şans :A
Alanya beraberliği de şans direkler korudu. Öbür sene direkler de korumaz bu herif 10 maçta 13-14 puanla başlarsa görürüm. Mesut'u küstürür sağda oynatarak yakın arkadaşı olmayan herkese mesafeli olur. Yahu Caner falan bunun kankası İrfan, Mert Hakan abisi. Bu herifin bu futbolcularla arası harika diğerleriyle mesafesi var bu bile ofsayt. Bir takımın hocası herkese aynı mesafede olmalı en basit kuralı bile karşılamıyor Galatasaray efsanesi Emre.
------

edit: Bu arada son 5 maçta son dakikalarda atılan şans golleriyle gelen 2 galibiyetle birlikte 3 g 1 y 1 b aldı :A Son 5 maç diyorum bak. Son 5 maçı ne yapıp ne edip 5'te 5 bitireceksin bunu mazereti yok. Çünkü lig burada bitiyor zaten senin gibi geride olan adamlar için. Fatih Terim 18-19'da yaptı bunu şampiyon oldu. Bu sene yaptı 2 gol averajla kaçtı şampiyonluk yine yapıyordu.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
10 maçta isterse 9 galibiyet alsın ortada futbol yok. En kritik maç öncesi takımı hazırlamak yok. Kazandığı rakipler kimse kusura bakmasın ama ligin bitik takımları. Kayseri'de son dakika atılan gol tamamen şans. Ankaragücü maçı şans. Başakşehir'de Visça'nın penaltıyı kaçırması şans. Antep'in 30 dakika tek kale oynayıp atamaması şans. Averaj takımı Denizli'ye aldığı galibiyet şans :A
Alanya beraberliği de şans direkler korudu. Öbür sene direkler de korumaz bu herif 10 maçta 13-14 puanla başlarsa görürüm. Mesut'u küstürür sağda oynatarak yakın arkadaşı olmayan herkese mesafeli olur. Yahu Caner falan bunun kankası İrfan, Mert Hakan abisi. Bu herifin bu futbolcularla arası harika diğerleriyle mesafesi var bu bile ofsayt. Bir takımın hocası herkese aynı mesafede olmalı en basit kuralı bile karşılamıyor Galatasaray efsanesi Emre.
Emre GS'den dışlandığı ve asla geri dönemeyeceği için kendine bir yer bulmak amaçlı kendini Fener'e adayan, Fener'e bağlanmış gözüken ve camiasızlığı FB ile gideren yani FB'yi araç olarak gören birisi aslında. Yani o doğma büyüme Fenerli ayakları filan hep hikaye ve rol. Maçlarda hırslıydı evet ama aynı hırsı eğer GS'de oynasa orada da gösterirdi Başakşehir'den GS'ye transfer olsaydı yani.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Olay ne ? Gündeme bakamadım daha. Acun ne alaka? (b)
Kısaca Acun, Galatasray efsanesi Emre kalsın diye kendini yırtıyor :A Sosyal medyadan taraftara gaz veriyor sözde 8 puan geriden geldik diye :A
------

Emre GS'den dışlandığı ve asla geri dönemeyeceği için kendine bir yer bulmak amaçlı kendini Fener'e adayan, Fener'e bağlanmış gözüken ve camiasızlığı FB ile gideren yani FB'yi araç olarak gören birisi aslında. Yani o doğma büyüme Fenerli ayakları filan hep hikaye ve rol. Maçlarda hırslıydı evet ama aynı hırsı eğer GS'de oynasa orada da gösterirdi Başakşehir'den GS'ye transfer olsaydı yani.
Yahu isterse çocukluğu Fenerli olsun ki %90 öyle Hasan Şaş falan dediğine göre.
Ama 96-01 arası Gs'de olup Fatih Terim'in elinden geçen adam Galatasaraylı olmuştur neeet. Şimdi Fenerliyim havalarında ama o artık bilinçaltına işlemiştir. Bu isimden Fenerbahçe efsanesi çıkaramazsın.
Profesyonel bir şekilde Gs'de oynayıp sonrasında Gs'den ayrıldıktan sonra ben aslında Fenerliyim dese neyse. 2006 Denizli faciası sonrası uçağa atlayıp Türkiye'ye gelip Gs şampiyonluğu kutlayacak kadar Gs'li olmuştu artık.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kısaca Acun, Galatasray efsanesi Emre kalsın diye kendini yırtıyor :A Sosyal medyadan taraftara gaz veriyor sözde 8 puan geriden geldik diye :A
Senin olayınıda şimdi anladım böylelikle :A
Acun'un lafı ile hareket edilecekse takımı ona teslim etsin :A
Acun bir İngiliz takımıydı galiba, ona göz dikmiş. Geçen haberi vardı. Yakında Fenerbahçe'yi alabilir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Senin olayınıda şimdi anladım böylelikle :A
Acun'un lafı ile hareket edilecekse takımı ona teslim etsin :A
Acun bir İngiliz takımıydı galiba, ona göz dikmiş. Geçen haberi vardı. Yakında Fenerbahçe'yi alabilir :A
Edilecekse değil aslında uzun süredir Acun'un takım üzerinde ağırlığı var zaten :A Gitsin Reynmen falan takılsın taktı bize herif sinir oluyorum.
Alsın ya gitsin Liverpool'u alsın da bir rezil olsun Exxen faciası gibi. Fener'den uzak dursun.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Edilecekse değil aslında uzun süredir Acun'un takım üzerinde ağırlığı var zaten :A Gitsin Reynmen falan takılsın taktı bize herif sinir oluyorum.
Alsın ya gitsin Liverpool'u alsın da bir rezil olsun Exxen faciası gibi. Fener'den uzak dursun.
Exxen Fenerbahçe olabilir adı @xdragxx
------

Ben emre Fenerbahçe den giderse başımıza dert olur @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Sporting Lizbon'u 19 yıl sonra şampiyon yapan Ruben Amorim 36 yaşında, 3 sene önce top oynuyordu. Sporting Lizbon'a gelmeden önceki teknik direktörlük kariyeri 17 maç. Lisansı yok.

Xavi seneye Barcelona'yı çalıştırması düşünülüyor kariyeri 76 maç Arabistan'da.

Guardiola bir sene B takımı çalıştırıp kendisini Barcelona teknik direktörü olarak buldu.

Gerrard'ı Rangers'a getiren kariyer 32 maçlık Liverpool genç takım kariyeri.

Bu isimlerin ortak noktası özellikle kariyerlerinin son dönemini sahada bir teknik direktörmüş gibi geçirmeleri. Emre de öyle. Bu futbolcular özel oyuncular. Emre'nin skor olarak da oynattığı oyun olarak da bu kadar eleştiriye maruz kalmasına anlam veremiyorum. Amorim yapınca salya akıtanlar benzer potansiyele sahip Emre'ye demediğini bırakmıyorlar. Normalde gitsin tecrübeli biri gelsin diyordum ama bu şımarıklığını görünce diyeceğim tek şey umarım Emre kalır, kalmasını eskisinden de çok istiyorum.
------

------

edit: Bu arada son 5 maçta son dakikalarda atılan şans golleriyle gelen 2 galibiyetle birlikte 3 g 1 y 1 b aldı :A Son 5 maç diyorum bak. Son 5 maçı ne yapıp ne edip 5'te 5 bitireceksin bunu mazereti yok. Çünkü lig burada bitiyor zaten senin gibi geride olan adamlar için. Fatih Terim 18-19'da yaptı bunu şampiyon oldu. Bu sene yaptı 2 gol averajla kaçtı şampiyonluk yine yapıyordu.
Antep maçı ilk yarı üç oluyordu Serdar ile Valencia boş kale kaçırdı bu tarz detaylar neden yok. :D Başakşehir bize yenildikten sonra çıkışa geçti bir daha maç kaybetmedi. Son dakika atılan goller futbolda yasak mı? :D Yasaksa 13-14 şampiyonluğu el değiştirmeli. Şans bu kadar önemliyse ben de derim ki Sivas maçı, Ozan o kafayı sürtmek yerine kaleye vursa şu an şampiyonduk, ben de böyle yorumluyorum şansı hadi bakalım. :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sporting Lizbon'u 19 yıl sonra şampiyon yapan Ruben Amorim 36 yaşında, 3 sene önce top oynuyordu. Sporting Lizbon'a gelmeden önceki teknik direktörlük kariyeri 17 maç. Lisansı yok.

Xavi seneye Barcelona'yı çalıştırması düşünülüyor kariyeri 76 maç Arabistan'da.

Guardiola bir sene B takımı çalıştırıp kendisini Barcelona teknik direktörü olarak buldu.

Gerrard'ı Rangers'a getiren kariyer 32 maçlık Liverpool genç takım kariyeri.

Bu isimlerin ortak noktası özellikle kariyerlerinin son dönemini sahada bir teknik direktörmüş gibi geçirmeleri. Emre de öyle. Bu futbolcular özel oyuncular. Emre'nin skor olarak da oynattığı oyun olarak da bu kadar eleştiriye maruz kalmasına anlam veremiyorum. Amorim yapınca salya akıtanlar benzer potansiyele sahip Emre'ye demediğini bırakmıyorlar. Normalde gitsin tecrübeli biri gelsin diyordum ama bu şımarıklığını görünce diyeceğim tek şey umarım Emre kalır, kalmasını eskisinden de çok istiyorum.
Fenerbahceyle ilgili duyduklarima nediyorsun hakemler operasyon yaptılar başkanı değiştirmek için

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fenerbahceyle ilgili duyduklarım hakemler operasyon yaptılar
Bu sezonu hakemlere bağlayamayız ama en basitinden Malatya maçı son dakika penaltı verilmiş olsa bambaşka olacaktı ligin seyri. Bizi daha çok doğrarlar böyle. Seneye Emre kalırsa, Emre başarılı olmasın diye desteklemeyecek çok kişi var bu kadar bölünmüş bir camiayı hakemler rahat rahat doğrar. Kim tepki verecek ki? Kafadan bölünmüş başlıyoruz her sezona.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu sezonu hakemlere bağlayamayız ama en basitinden Malatya maçı son dakika penaltı verilmiş olsa bambaşka olacaktı ligin seyri. Bizi daha çok doğrarlar böyle. Seneye Emre kalırsa, Emre başarılı olmasın diye desteklemeyecek çok kişi var bu kadar bölünmüş bir camiayı hakemler rahat rahat doğrar. Kim tepki verecek ki? Kafadan bölünmüş başlıyoruz her sezona.
Duyduğum başkan adaylarına nediyorsun

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
İnce ince doğrandığımızı inkar edemeyiz değil mi?

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg