Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İnce ince doğrandığımızı inkar edemeyiz değil mi?
Evet ama biz saha içine konsantre olalım. Belli eksikler, oraları dolduralım önümüze bakalım. Geçmiş sezonu BJK'nin şampiyon tamamlaması bizim için iyi oldu keşke ikinci olabilseydik ama iş işten geçti. BJK üstüne CL'ye direkt katılamaz ve o geliri de alamazsa tuz biber olur, bakalım.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,342
Puanı
1,060
Evet, ama biz saha içine konsantre olalım. Belli eksikler, oraları dolduralım önümüze bakalım. Geçmiş sezonu BJK'nin şampiyon tamamlaması bizim için iyi oldu keşke ikinci olabilseydik ama iş işten geçti. BJK üstüne CL'ye direkt katılamaz ve o geliri de alamazsa tuz biber olur, bakalım.
Katılmalı zaten son senemiz.Sonra istesende katılamayacaksın.Ben o kadar da negatif değilim ama bir ikileme düştüm.Kupayı Bjk kazanırsa Avrupa Ligi, Alanya kaparsa Konferans Ligi'ne katılacağız.İkilemde kaldım.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Katılmalı zaten son senemiz.Sonra istesende katılamayacaksın.Ben o kadar da negatif değilim ama bir ikileme düştüm.Kupayı Bjk kazanırsa Avrupa Ligi, Alanya kaparsa Konferans Ligi'ne katılacağız.İkilemde kaldım.
Katılırsa gelir farkı ortaya çıkacak, boşver katılamasınlar. :A Zor ama tabii, ilk 4 dışına çıkmalı Chelsea aslında gerçekleşmesi bunun zor değil ama City'i yenebilirler mi bilmiyorum, City bir adım önde bence.

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Katılırsa gelir farkı ortaya çıkacak, boşver katılamasınlar. :A Zor ama tabii, ilk 4 dışına çıkmalı Chelsea aslında gerçekleşmesi bunun zor değil ama City'i yenebilirler mi bilmiyorum, City bir adım önde bence.
Liverpool iyi gidiyor 5.sırada arada bir puan fark var chelsea ye @HeisenBerg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sporting Lizbon'u 19 yıl sonra şampiyon yapan Ruben Amorim 36 yaşında, 3 sene önce top oynuyordu. Sporting Lizbon'a gelmeden önceki teknik direktörlük kariyeri 17 maç. Lisansı yok.

Xavi seneye Barcelona'yı çalıştırması düşünülüyor kariyeri 76 maç Arabistan'da.

Guardiola bir sene B takımı çalıştırıp kendisini Barcelona teknik direktörü olarak buldu.

Gerrard'ı Rangers'a getiren kariyer 32 maçlık Liverpool genç takım kariyeri.

Bu isimlerin ortak noktası özellikle kariyerlerinin son dönemini sahada bir teknik direktörmüş gibi geçirmeleri. Emre de öyle. Bu futbolcular özel oyuncular. Emre'nin skor olarak da oynattığı oyun olarak da bu kadar eleştiriye maruz kalmasına anlam veremiyorum. Amorim yapınca salya akıtanlar benzer potansiyele sahip Emre'ye demediğini bırakmıyorlar. Normalde gitsin tecrübeli biri gelsin diyordum ama bu şımarıklığını görünce diyeceğim tek şey umarım Emre kalır, kalmasını eskisinden de çok istiyorum.
------

Antep maçı ilk yarı üç oluyordu Serdar ile Valencia boş kale kaçırdı bu tarz detaylar neden yok. :D Başakşehir bize yenildikten sonra çıkışa geçti bir daha maç kaybetmedi. Son dakika atılan goller futbolda yasak mı? :D Yasaksa 13-14 şampiyonluğu el değiştirmeli. Şans bu kadar önemliyse ben de derim ki Sivas maçı, Ozan o kafayı sürtmek yerine kaleye vursa şu an şampiyonduk, ben de böyle yorumluyorum şansı hadi bakalım. :D
Orço bak seneye ağlarsan senle öyle dalga geçerim ki hayatın boyunca öyle dalga göremezsin :A
------

13-14 şampiyonluğunda rakipleri döverek son dakikada atıyorsun :A Burada Serdar'ın kafa golü 100 yılda 1 olur :A Ankaragücü seni ilk yarıdan 5'leyecekti. Skor taraftarı olmayın olmayın ayıp günah.

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Orço bak seneye ağlarsan senle öyle dalga geçerim ki hayatın boyunca öyle dalga göremezsin :A
------

13-14 şampiyonluğunda rakipleri döverek son dakikada atıyorsun :A Burada Serdar'ın kafa golü 100 yılda 1 olur :A Ankaragücü seni ilk yarıdan 5'leyecekti. Skor taraftarı olmayın olmayın ayıp günah.
Ya skor taraftarı olsam tam tersi eleştiririm sonuç olarak kazanması gereken maçı kazanamadı, Malatya'yı yenemedi. :D Ben sürekli oynanan oyunu beğendiğimi söylüyorum sen skorcu yapıyorsun beni. :D

Dalga geç sıkıntı yok ben de yanlış düşünmüşüm derim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya skor taraftarı olsam tam tersi eleştiririm sonuç olarak kazanması gereken maçı kazanamadı, Malatya'yı yenemedi. :D Ben sürekli oynanan oyunu beğendiğimi söylüyorum sen skorcu yapıyorsun beni. :D

Dalga geç sıkıntı yok ben de yanlış düşünmüşüm derim. :A
Yanlış düşünmüşüm demeyeceksin işte :A Göz göre göre yanlışı tercih ettik diyeceksin :A Bak ben açık ve net diyorum Emre Belözoğlu Fener'i seneye şampiyon yapsın Fenerbahçe forması alıp arkasına Emre Bellö yazdırıp forumda da nickimi Bellö vekili yaparım.
Sen de bu kadar emin bir şey söyle hadi :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yanlış düşünmüşüm demeyeceksin işte :A Göz göre göre yanlışı tercih ettik diyeceksin :A Bak ben açık ve net diyorum Emre Belözoğlu Fener'i seneye şampiyon yapsın Fenerbahçe forması alıp arkasına Emre Bellö yazdırıp forumda da nickimi Bellö vekili yaparım.
Sen de bu kadar emin bir şey söyle hadi :A
Tamam ben de yanlışı tercih ettik, aptallık ettim diyeceğim. :A Ya da diyeceğim şeyi sen belirle. :A

Emre ile devam kararı bir kumar, kabul ama bu kumarı oynamalıyız, hissediyorum bu kumar tutacak. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam ben de yanlışı tercih ettik, aptallık ettim diyeceğim. :A Ya da diyeceğim şeyi sen belirle. :A

Emre ile devam kararı bir kumar, kabul ama bu kumarı oynamalıyız, hissediyorum bu kumar tutacak. :D
emre-belozoglu-bugunlere-gelmemde-en-buyuk-9148284-9461-o-1510389535.jpg

Bunu pp yapacaksın 1 ay boyunca :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ahahahaha tamam ama bundan daha iyi foto buluruz GS formalı Emre yaparım. :A

Şampiyon olamazsak mı? Kriteri ne koyuyoruz?
Olamazsak tabii :A
Ulan Orçun ben de seni zeki sanardım :A Bak seneye o tribünler de açılacak. GFB bu bücürün etini sökecek etini :A Bu zamana kadar yaptığı tüm pisliklerin acısını biz sosyal medyada millet tribünde hesabını soracak :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Olamazsak tabii :A
Ulan Orçun ben de seni zeki sanardım :A Bak seneye o tribünler de açılacak. GFB bu bücürün etini sökecek etini :A Bu zamana kadar yaptığı tüm pisliklerin acısını biz sosyal medyada millet tribünde hesabını soracak :A
GFB'yi sevmem valla ben taraftar gruplarını genel olarak sevmem. :A GFB, Emre'ye mesafeli doğru bak bu da iyiye işaret Emre için bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Şenol'u ben de isterim şampiyon yapar. Ama bu sevimsiz şampiyon falan yapamaz.
Şenol gelmez ya imkansız ama keşke. :D Onun gelmeyeceğini bildiğimden devam diyorum işte. Luce treni falan da kaçtı gelmez artık. Bir kumar daha oynamamalıyız diyene de saygım var ama bence bu oynanabilecek bir kumar. Bakalım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şenol gelmez ya imkansız ama keşke. :D Onun gelmeyeceğini bildiğimden devam diyorum işte. Luce treni falan da kaçtı gelmez artık. Bir kumar oynamamalıyız diyene de saygım var ama bence bu oynanabilecek bir kumar. Bakalım.
Yahu illa yerli olacaksa çek getir Antalya'dan Ersun Yanal'ı. Yaptık eşeklik gel kadro da taş oynat de. 1 sene sözleşme ver şampiyon yap +3 sene de :A
Orçuncuğum bu işler çocuk oyuncağı değil canım kardeşim :A Ben de bu sevimsiz şampiyon yapsın isterim ama yapamaz. Futbol basit bir spor değil ki? Bu bücür arkadaşımız rakip analizi yapabilir mi, hücum çizgisi çizebilir mi, rakibe göre oyun kurmayı bilir mi?
Bilmiyor işte bilmiyor :A 10 maç yönetti herifin 2.planı yok. Geçen sene de 10 maç oynattı lan ne çabuk unuttunuz onu?

• Beğendim