TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Aleyna cadısı gitmedi bu gidişle çeyrek finali görecek.ss

Poyraz-Berkay-Sergen ve Merve aynı takımda olsa keşke. :Z
------

Yazıklar olsun... :A Son zamanlarda çok AlPoy momenti var görüyor musun. :A Aleyna'nın Poyraz'ın dizine buz tutması (elleri üst üste), sayı alınca sarılmaları ve geçen Aleyna Poyraz'ın saçıyla oynuyordu. :A İlk zamanlardaki gibiler sanki o momentleri görünce tekrar kanım ısındı Aleyna'ya. :A

Ama Aleyna Batuhan'a fena abayı yakmış bence dün akşam avantajda nereye kaçıyorsun bekle demesi komikti. :F
------

Abi merakımdan soruyorum yakın arkadaşlığı niye yaverlik olarak görüyorsunuz? Yani ben Poyraz ve Berkay'dan HilMur havası alıyorum baya yakın arkadaşlar ama Berkay'a yaver diyen kişi sayısı çok fazla. Ünlülerde de mesela Melis-Batuhan çok samimiydi ama kimse onlara yaver demiyordu bir tek Berkay'a denilmesi düşündürücü. :A
------

Abi burada Melis'e de yaver demişsin önceki mesajımı geri alıyorum. :A
Yakın arkadaşlık elbette Yaverlik değildir Özgürüm.

Ama berkayın kendi fikri olmadığı için yaver pozisyonuna düşüyor.
farkettiyse acun bile konseylerde kendisine takılıyor. hiçbir düşüncesi ve fikri olmayan insanlar yaverlikden öteye gidemez...melis neden gitti... bu işler batuhanı öpmekle olmuyor... aynısı berkay içinde geçerliydi poyraz a derse a b derse b ... takımının değişmesi onun için iyi olur umarım..kuvvetli ve güçlü bir çocuk umarım batuhan aleynaya kapılıp ilk fırsatta berkayı iteklemezler potaya.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
bu sene bir barış bulamadık :F :F :F :F
aynen, her hafta düzenli birinci olan kisilerde olmadi :A basta biraz Poyraz öyleydi ve aslidna birincilikler olarak öyle gibi ama magdura yatma oyun oynama vs ben pek görmedim yarismacilarda :A herkeste var kavgaci potansiyeli. Baris sessiz takilip sakin biri imaji veriyordu :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
aynen, her hafta düzenli birinci olan kisilerde olmadi :A basta biraz Poyraz öyleydi ve aslidna birincilikler olarak öyle gibi ama magdura yatma oyun oynama vs ben pek görmedim yarismacilarda :A herkeste var kavgaci potansiyeli. Baris sessiz takilip sakin biri imaji veriyordu :A
dondurma reis :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
artik rakibiz :A @dreamy Ayse ve Aleyna eslesmesi icin baya sabirsizlaniyor :A
Kraliçe, Ayşe ve Merve’yi iki kez yenerek en iyisi olduğunu kanıtladı. Avantaj ve bayrak oyunu da dahil 5 oyun kazandı günün yıldızıydı. :Z

Ben çok sevdim ya kırmızı takımı enerjileri harika :A
------

Ben çok memnunum yeni takımlardan...
Bu saatten sonra rengimiz;
Ekli dosyayı görüntüle 102074

Ve Adamlarımız;
Ekli dosyayı görüntüle 102075

Sergen-Poyraz ve Merve :love1:

@Dosi @Özgür @Zeyno45 @dreamy
------

Kimse yükseldin...Batuya mı :X
Poyraz mı. :eek:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: The_Erinch and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kraliçe, Ayşe ve Merve’yi iki kez yenerek en iyisi olduğunu kanıtladı. Avantaj ve bayrak oyunu da dahil 5 oyun kazandı günün yıldızıydı. :Z

------

Ben bugün baya baya izledim. Tamam iki tarafında fazla heyecanlı ve saçma sevinçleri oldu ama Mavi takımınki çok bariz oldu :A
Neymiş efendim Batuhan yeni takımdan memnun değil kara kara düşünüp üzülüyordur. Aleyna da onu teselli ediyordur. Ama oyların hesabını yapıp biz İsmail ile hepsini yollarız diyordur vs vs. Baya baya tüm takım kırmızı takımı aşağıladı, küçük gördü. Sergen'e göre neymiş : bu ödülü kendileri kaybetse sorun olmaz, diğerini zaten alırlar ama onlar kaybetse artık moralmen çökerlermiş :F
Aleyna K kazanınca Ayşe: bana ne kadar hırsşanmışsa. Aleyna Ç'ye de yenilen Ayşe: herkes bana karşı nasıl hırslanmışsa diyor :F

Çok heyecan yapıp kapattım kaybedecekler diye ama kazanmışız :A YouTube'a yüklensin zevkle izleyeceğim :A
@The_Erinch 'in Merve'si çok havalanmış bu arada :A
@Özgür @kerem @12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Ben bugün baya baya izledim. Tamam iki tarafında fazla heyecanlı ve saçma sevinçleri oldu ama Mavi takımınki çok bariz oldu :A
Neymiş efendim Batuhan yeni takımdan memnun değil kara kara düşünüp üzülüyordur. Aleyna da onu teselli ediyordur. Ama oyların hesabını yapıp biz İsmail ile hepsini yollarız diyordur vs vs. Baya baya tüm takım kırmızı takımı aşağıladı, küçük gördü. Sergen'e göre neymiş : bu ödülü kendileri kaybetse sorun olmaz, diğerini zaten alırlar ama onlar kaybetse artık moralmen çökerlermiş :F
Aleyna K kazanınca Ayşe: bana ne kadar hırsşanmışsa. Aleyna Ç'ye de yenilen Ayşe: herkes bana karşı nasıl hırslanmışsa diyor :F

Çok heyecan yapıp kapattım kaybedecekler diye ama kazanmışız :A YouTube'a yüklensin zevkle izleyeceğim :A
@Özgür @kerem @12.Adam

------

Bende kırmızılara daha yakınım, kişisel olarak mavilerde sevdiğim isimler de var Sergen, Merve gibi. Ama Dora'ymış, Poyraz'mış, Ayşe'ymiş falan hepsi hikaye. Berkay'ın kırmızılara geçmesi de çok iyi oldu. :A

İsmail'e ilk günden beri sempatim vardı, iyi gidiyor şimdilik. Sadece bazen kendini frenlemesini bilmiyor. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bende kırmızılara daha yakınım, kişisel olarak mavilerde sevdiğim isimler de var Sergen, Merve gibi. Ama Dora'ymış, Poyraz'mış, Ayşe'ymiş falan hepsi hikaye. Berkay'ın kırmızılara geçmesi de çok iyi oldu. :A

İsmail'i ilk günden beri sempatim vardı, iyi gidiyor şimdilik. Sadece bazen kendini frenlemesini bilmiyor. :A
Bir tek İsmail için harika attım :A favorim.
Sergen bir kere birinci olduktan sonra çok değişti ve İsmail'e gereksiz polemik girişiminde bulunup şimdi mavilere geçince iyice antipatik oldu :A
Merve ise aşırı çekilmez biri oldu. Gitmelerine çok sevindim. Yakında Ayşe ile ego savaşları başlar :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710

@Özgür @kerem @12.Adam
Steven ve Sergen dışında aşırı itici bir takım ya. Aleyna'ya diğer takımdan sonra burası ilaç gibi geldi resmen. Kız kendini gösterebiliyor, Ayşe ve Dora yok mis gibi.

Merve'den kısa sürede bu kadar soğuyacağımı tahmin etmezdim, bu yüzden Batuhan'ı daha çok sevmeye başladım. :A

Ayşe :F :F :F :F Aleyna için ekran gazı vs. diyor, Survivor'a gelmiş en kıskanç karakter kesinlikle. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Steven ve Sergen dışında aşırı itici bir takım ya. Aleyna diğer takımdan sonra burası ilaç gibi geldi resmen. Kız kendini gösterebiliyor, Ayşe ve Dora yok mis gibi.

Merve'den kısa sürede bu kadar soğuyacağımı tahmin etmezdim, bu yüzden Batuhan'ı daha çok sevmeye başladım. :A

Ayşe :F :F :F :F Aleyna için ekran gazı vs. diyor, Survivor'a gelmiş en kıskanç karakter kesinlikle. :A
Yalnız Sergen'de o birincilikten sonra değişti. Ben onu seviyordum ama birden değişince soğudum. Maviye geçip büyük konuşunca daha da itici geldi :A
Aleyna Ç umarım biraz parlar takımda. Tek zayıf halka o bizim tarafta :A ama kızın hızı iyiydi yalnız. Hiç fark açtırmadı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Bir tek İsmail için harika attım :A favorim.
Sergen bir kere birinci olduktan sonra çok değişti ve İsmail'e gereksiz polemik girişiminde bulunup şimdi mavilere geçince iyice antipatik oldu :A
Merve ise aşırı çekilmez biri oldu. Gitmelerine çok sevindim. Yakında Ayşe ile ego savaşları başlar :A
İzlemiyorum tam olarak, o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Ama Batuhan da son zamanlarda antipatik gelmiyor bana. :A İnşallah her zaman kırmızı takım kazanır. :A

• Harika

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710

İsmail'e ilk günden beri sempatim vardı, iyi gidiyor şimdilik. Sadece bazen kendini frenlemesini bilmiyor. :A
Poyraz ve Ayşe bugün 0/3 yaptı, Poyraz’ın en son ne zaman oyun kazandığını bile hatırlamıyorum. :A İsmail benim Kırmızı takımda tek sevmediğim yarışmacı, bu bölümdeki hallerinde de haksızdı maalesef. :A
------

Yalnız Sergen'de o birincilikten sonra değişti. Ben onu seviyordum ama birden değişince soğudum. Maviye geçip büyük konuşunca daha da itici geldi :A
Aleyna Ç umarım biraz parlar takımda. Tek zayıf halka o bizim tarafta :A ama kızın hızı iyiydi yalnız. Hiç fark açtırmadı
Aleyna Ç.nin hızı son dönemde iyi evet. Atışları yapamıyor ya o da belki kırmızı takım sayesinde İlayda gibi parlar sonradan bakalım. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Poyraz ve Ayşe bugün 0/3 yaptı, Poyraz’ın en son ne zaman oyun kazandığını bile hatırlamıyorum. :A İsmail benim Kırmızı takımda tek sevmediğim yarışmacı, bu bölümdeki hallerinde de haksızdı maalesef. :A
Sevilmeyecek bir yarışmacı değil, sadece kendini frenlemesini bilmiyor. En azından Batuhan kadar antipatik olmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and dreamy