Baht Oyunu - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
2-2-IZEi.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yaz dizisi 'Baht Oyunu'nun ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturduğu, başrollerini Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in paylaştığı dizi; ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan bir genç kızın hikayesini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

'Baht Oyunu' yakında Kanal D'de başlıyor!

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Arkada müzikli, iki cümleli bir tanıtım beklerken bunun geldiğine çok sevindim. :A Tanıtımdan beklediğimi de aldım, enerjisi güzel bir dizi olacak gibi duruyor, ayrıca başrollerde pek fena olmamış ama yine çok yakıştıramadım. :A Kesin izleyeceğim (en azından şans vereceğim) ikinci yaz dizisi de belli oldu.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Klişe klişe klişe Aytaç senin ne işin var böyle basit yaz dizilerinde :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Fragmanı beğenenler çıkar diye düşündüm ama ben hariç sanırım tek @Angelica beğenmiş, ona da pek şaşırmadım açıkçası. :A Yalnız büyük konuşmamak gerek ben de zamanında klişe dizilere az laf atmadım. :A Şimdilik reklam aralarında 4-5 kez tanıtım döndü bile. Çarşamba, perşembe böyle bol bol koysunlar, tutma ihtimali var. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Fragmanı beğenenler çıkar diye düşündüm ama ben hariç sanırım tek @Angelica beğenmiş, ona da pek şaşırmadım açıkçası. :A Yalnız büyük konuşmamak gerek ben de zamanında klişe dizilere az laf atmadım. :A Şimdilik reklam aralarında 4-5 kez tanıtım döndü bile. Çarşamba, perşembe böyle bol bol koysunlar, tutma ihtimali var. :Z

Ben beğendim demedim ki eğlenceli olmuş dedim :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl