Baht Oyunu - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

slhttnmtl

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
15,396
Puanı
850
2-2-IZEi.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yaz dizisi 'Baht Oyunu'nun ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturduğu, başrollerini Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in paylaştığı dizi; ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan bir genç kızın hikayesini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

'Baht Oyunu' yakında Kanal D'de başlıyor!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
14,527
Puanı
1,060
Zengin, genç ve yakışıklı bir patron VS fakir, şapşal bir çalışan kız
İnanılmaz bi hikaye. :eek:

• Beğendim
Reactions: Jonsnow and Alos

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
34,828
Puanı
1,060
Her yaz dizisinin ilk tanıtımı gibi bir tanıtım. :A İkinci tanıtımı beklemek gerek.

• Beğendim
Reactions: Alos

slhttnmtl

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
15,396
Puanı
850
Arkada müzikli, iki cümleli bir tanıtım beklerken bunun geldiğine çok sevindim. :A Tanıtımdan beklediğimi de aldım, enerjisi güzel bir dizi olacak gibi duruyor, ayrıca başrollerde pek fena olmamış ama yine çok yakıştıramadım. :A Kesin izleyeceğim (en azından şans vereceğim) ikinci yaz dizisi de belli oldu.

Alos

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,942
Puanı
440
Klişe klişe klişe Aytaç senin ne işin var böyle basit yaz dizilerinde :A

slhttnmtl

Favori Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
15,396
Puanı
850
Fragmanı beğenenler çıkar diye düşündüm ama ben hariç sanırım tek @Angelica beğenmiş, ona da pek şaşırmadım açıkçası. :A Yalnız büyük konuşmamak gerek ben de zamanında klişe dizilere az laf atmadım. :A Şimdilik reklam aralarında 4-5 kez tanıtım döndü bile. Çarşamba, perşembe böyle bol bol koysunlar, tutma ihtimali var. :Z

• Güldürdün
Reactions: Alos and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,773
Puanı
1,060
Fragmanı beğenenler çıkar diye düşündüm ama ben hariç sanırım tek @Angelica beğenmiş, ona da pek şaşırmadım açıkçası. :A Yalnız büyük konuşmamak gerek ben de zamanında klişe dizilere az laf atmadım. :A Şimdilik reklam aralarında 4-5 kez tanıtım döndü bile. Çarşamba, perşembe böyle bol bol koysunlar, tutma ihtimali var. :Z

Ben beğendim demedim ki eğlenceli olmuş dedim :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl