NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,468
Puanı
1,060
Oha, oha, oha, binlerce kere oha. :A

Bu arada iyi ki bırakmamışım, çok iyiydi bu bölüm (Şahika'nın çıkışı dışında) öbür sezona da güçlü bir hikayeyle giriş yapacaklardır :A
Şahika karakterinin böyle apar topar bitirilmesini hazmedemiyorum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evet öyle başlamalıydı.

Silmişler mi hiç dikkat etmedim :(

Benim de :A

UTC'yi izlemeyi çok istiyorum ama ne zaman izleyecem hiç ama hiç bilmiyorum :A youtube ta bölümleri varmı :A
Silmişler hemen. :(
VPN kullanarak bütün Star dizilerini izlemek mümkün, denemesini yapmıştım denediklerimin hepsi çıktı. :A

Aslında Puhu'yu da önermek isterdim ama hem hızlandırma seçeneği yok hem de bol reklamlı, aslında Youtube'ta da var bol bol da Ad Blocker kullandığımdan son zamanlarda hiç reklam izlemedim. :A

Bu arada şaka maka bugün 1100 tane reklam engellendi diyordu ne kadar doğruysa. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bak içime kurt düşürdün gece gece. :A Çok gizemli biriyse eğer çok da göz önünde bulunan birisi bence. Aysel demek isterdim de o değildir ama kadrodan biri olma ihtimali de var mı var bence. :A
Yanlış anlaşıldım galiba. :A 'Cenneten Kovulan'ı yazan iki kadın senarist (büyük ihtimalle Melis Civelek - Zeynep Gür). Bunlardan biri gizemli, diğeri de göz önünde olan birisi. :A Gizemli olan Zeynep Gür bence. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yanlış anlaşıldım galiba. :A 'Cenneten Kovulan'ı yazan iki kadın senarist (büyük ihtimalle Melis Civelek - Zeynep Gür). Bunlardan biri gizemli, diğeri de göz önünde olan birisi. :A Gizemli olan Zeynep Gür bence. :F
Haa gerçek hayata uyarlamam gerekiyordu. :A Melis Civelek'in ilham beklediğini düşünmüyorum ama oladabilir zaten Zeynep Gür'ün ilk dizisiymiş de. :A Zaten Melis Civelek gayet duyulan diziler de yazdı ve adı biliniyor işte. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haa gerçek hayata uyarlamam gerekiyordu. :A Melis Civelek'in ilham beklediğini düşünmüyorum ama oladabilir zaten Zeynep Gür'ün ilk dizisiymiş de. :A Zaten Melis Civelek gayet duyulan diziler de yazdı ve adı biliniyor işte. :A
Senaristin adı Zeliş'miş. :A Zeynep Gür olduğu kesin gibi. :A Cidden güzel sahne. :F

"Gerçek hayat hikayesinden uyarlanmıştır" yazsalar çok güzel olacaktı. :F

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Senaristin adı Zeliş'miş. :A Zeynep Gür olduğu kesin gibi. :A Cidden güzel sahne. :F

"Gerçek hayat hikayesinden uyarlanmıştır" yazsalar çok güzel olacaktı. :F
Aa dur neden aklıma gelmedi bu, o zaman gizemli olan Melis Civelek. :F

Of cidden, sahne zaten çok iyi, öyle olsa tadından yenmez. :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy