TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Gümbür gümbür geliyoruz. :Z Halk Aleyna’nın yanında. :)

799EEB55-A721-4A00-B924-BB1C51384FB9.jpeg
------

Vay vay :A Aleyna'nın hisleri çıktı :A
İlayda'nın gitmesine sevindim çünkü son zamanlarda o da değişmişti
Ünlüler sakatlık konusunda gereksiz yere eksildi.
@dreamy
Aynen sayı almaya başlayınca değişti baya, yine de Survivor’a gelen en iyi kalpli yarışmacılardan biriydi. Buralara kadar gelmesi bile büyük başarı. :A

İlayda’nın elenmesiyle daha çok güçleneceklerdir...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
8. birinciliğimiz hayırlı olsun. :Z

1619564365973.jpeg

2 hafta boyunca sakat olduğu için yarışamadı ama döndüğü gibi hem parkurda hem oylamada çok sert esti. :Z Oyunlara döndüğü gün dizinden korkmasına rağmen o endişeli haliyle parkurda çok hızlıydı. Dokunulmazlıklarda ve özellikle dün akşamki oyunda harikaydı. :Z Daha da artacak. :Z

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
8. birinciliğimiz hayırlı olsun. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 101825

2 hafta boyunca sakat olduğu için yarışamadı ama döndüğü gibi hem parkurda hem oylamada çok sert esti. :Z Oyunlara döndüğü gün dizinden korkmasına rağmen o endişeli haliyle parkurda çok hızlıydı. Dokunulmazlıklarda ve özellikle dün akşamki oyunda harikaydı. :Z Daha da artacak. :Z
Poyraz'ın şampiyon olamayacak :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hemşerin keleklik yapıyor. :A
Final günü görecem ben onu. :A
------

Tavırları çok itici, millete üstten bakıyor :A Finalde kim olursa karşısında o kazanacak :A

Batuhan ve İsmail reyizler şampiyon olmalı :Z
Poyraz antilerinin de tek dediği cümle üstten bakıyor. :F İsmail de öyle herkese hadi kumda oyna ben pehlivanım diyor sanki çok büyük bir şeymiş gibi. :A Poyraz tam bir alfa. :A

Nesi reyiz ya birbirlerinin arkalarından küfür, hakaret edip sonra aynı yolu yürüyorlar. :A Röportajlarda sallayıp abi kardeşiz diyorlar. :A Mağdura oynama desen var, yemek çalma desen var. :A Bunlar mı şampiyon olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vay, senle aynı isimleri desteklemek :eek: :A
Favorim İsmail ama Batuhan'a da hayır demem :A
Ahahahhahaha :A Şaşırtıcı :A
------

Final günü görecem ben onu. :A
------

Poyraz antilerinin de tek dediği cümle üstten bakıyor. :F İsmail de öyle herkese hadi kumda oyna ben pehlivanım diyor sanki çok büyük bir şeymiş gibi. :A Poyraz tam bir alfa. :A

Nesi reyiz ya birbirlerinin arkalarından küfür, hakaret edip sonra aynı yolu yürüyorlar. :A Röportajlarda sallayıp abi kardeşiz diyorlar. :A Mağdura oynama desen var, yemek çalma desen var. :A Bunlar mı şampiyon olacak. :A
Kader onları yine birleştirdi :A Reyizlerden kim şampiyon olursa kabulümdür :A

Poyraz sütten çıkma ak kaşık değil :A Millete mobbing uyguluyor, dalga geçiyor :A Küçük dağları ben yarattım havalarında :A Finalde görecem ben onu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ya bu ne :(
Annesi herhalde herkesin duyduğunu bilmiyordu. Keşke Acun böyle bir olayı ekrana yansıtmasaydı. İsmail'in performansı ciddi anlamda etkilenebilir.
Sonrasında bile 'nişanlıydım' diyor....

@kerem @Özgür @dreamy
Kardeşi açıklama yapmış. Annesi farkında değilmiş herkesin bunları seyredeceğini.

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kardeşi açıklama yapmış. Annesi farkında değilmiş herkesin bunları seyredeceğini.
Çok kötü bir durum. Keşke seyircilere yansıtılmasaydı. Zor bir durum. Bundan sonra bunun üzerinden prim kasmaya çalışmazlar umarım ama yapılır (Acun için diyorum)
Olayı daima gündeme getirirler

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Çok kötü bir durum. Keşke seyircilere yansıtılmasaydı. Zor bir durum. Bundan sonra bunun üzerinden prim aksmaya çalışmazlar umarım ama yapılır (Acun için diyorum)
Olayı daima gündeme getirirler
Akşam konseyde sormuş zaten İsmail'e eğer isterse nişanlısı ile görüştürebilirlermiş diye ama galiba İsmail istememiş.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Akşam konseyde sormuş zaten İsmail'e eğer isterse nişanlısı ile görüştürebilirlermiş diye ama galiba İsmail istememiş.
Evet az önce o kısımları izledim. 'eğer mümkünse bu hakkımı annemle konuşmak için değerlendirmek istiyorum' dedi. Kafasında bitirdi anında. Annem kolay kolay böyle bir şey diyecek biri değil dedi.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Buna benzer bir olay geçen sezonda yaşanmamış mıydı?
Aycan'ın sevgilisi onu aldatmıştı galiba öyle muhabbet döndü ve kız sonradan morali dip yapıp performansı kötü etkilendi ve fazla geçmeden elendi. Bu farklı aslında sonuçta sevgili ve nişanlılık farklı durumlar, arada aile var artı burda bir annenin sözleri ve aylardır hastaydım çok kötü şeyler oldu demesi apayrı bir durum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ya bu ne :(
Annesi herhalde herkesin duyduğunu bilmiyordu. Keşke Acun böyle bir olayı ekrana yansıtmasaydı. İsmail'in performansı ciddi anlamda etkilenebilir.
Sonrasında bile 'nişanlıydım' diyor....

@kerem @Özgür @dreamy
Böyle özel ve ailevi bir meseleyi hüzünlü müzik eşliğinde ekrana yansıtmak çok kalleşçe. Hayır etikliği bırak kimse birazcık olsun empati dahi yapmadı mı... Reyting bu kadar mı önemli?

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam