TRT 1 Kıbrıs: Zafere Doğru (Bir Zamanlar Kıbrıs) - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gerçekten süresi o kadar sinir bozucu oldu ki üşendiriyor beni... Yerli dizilere bu kadar vakit ayırmak (Evet yapıyorum bazı dizilere...) gerçekten çok can yakıcı hale gelmeye başladı... :A 60 dakikayken ne güzel umudum vardı niye 2 saate çektiniz be kardeşim... :A
------

Ahahahahha beklentilerin karşılık buldu mu peki... :A :A
2 saat olsa yine iyimiş, 2 buçuk hatta 3 saatten bahsediliyor. :A @Dosi

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizi çok kaliteli olmuş.
Haftaya izlemeye devam ederim. Kaç sene Bir Zamanlar Çukurova izledim, bu kez de Bir Zamanlar Kıbrıs izlemiş olayım :A @Tolstoyevski izlemeye karar verdim.
Haftada 2 yerli dizi yeterli.

Gerçekten süresi o kadar sinir bozucu oldu ki üşendiriyor beni... Yerli dizilere bu kadar vakit ayırmak (Evet yapıyorum bazı dizilere...) gerçekten çok can yakıcı hale gelmeye başladı... :A 60 dakikayken ne güzel umudum vardı niye 2 saate çektiniz be kardeşim... :A
------

Ahahahahha beklentilerin karşılık buldu mu peki... :A :A
Yes alıntıda yazdım :A ek olarak müzikler harika ve çok etkileyici sahneler vardı dizide
2 saat olsa yine iyimiş, 2 buçuk hatta 3 saatten bahsediliyor. :A @Dosi
2 buçuk :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Özgür
yalniz dizide bazi oyuncularin imaji cok farkli oldugundan taniyamiyorum.

Ahmet Kural cok iyi oynamis ve tabiki Hasan Küçükçetin de öyle
------

suan belliki bölüm birlestirilmis, belki bir kac bölüm sonra 120 dakika olarak cekilir. Suan cok önceden cekilmis bölüme bakiyoruzdur.
Biz onu Şevket'ten saymıyoruz. :A @xBUGRAx Ama iyi oyuncu ya özellikle Menekşe ile Halil'de bayağı iyi oynuyordu Hasan Küçükçetin. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yani aslında fragmanlar güzel ve muhtemelen bölüm de güzel çıkacak ama büyük ihtimalle fazla beğenmeyip sinirimi bozacaksın. Yine de deneyip görmen lazım. :A
Teşkilat'ı çok beğendim ama bıraktım :A bana güven olmaz yani :A

• İlginç
Reactions: Aserat

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Dedi ve izledi... @Maskeli Fedai @MasacRE (Artık mesajımı yazdığım an sistem otomatik olarak sonuna sizleri ekliyor yoldaşlarım. :A)
Şşş... Sakın tek kelime daha etme... Niye biliyor musun...
Ekle gitsin yoldaşım :A Sayende @MEnes adlı yoldaşımızın yanlış yollara saptığını görüyoruz.. @MasacRE
Ben ve yanlış yollara sapmak mı... Bunlar çok komik cümleler çünkü olasııığı çok düşük... :A Yasak Elma yiyen ve bu gerçeği apaçık ortada tutan kişiler bunu nasıl söyleyebilir bana... :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu dizi çok iyi. Sende Yasak Elma izliyorsun :A @MasacRE @MEnes @Sherlock @Tolstoyevski

Şşş... Sakın tek kelime daha etme... Niye biliyor musun...

Ben ve yanlış yollara sapmak mı... Bunlar çok komik cümleler çünkü olasııığı çok düşük... :A Yasak Elma yiyen ve bu gerçeği apaçık ortada tutan kişiler bunu nasıl söyleyebilir bana... :A
Bak bak bak.. Nasıl da birbirlerini savunuyorlar yoldaşlarım :A @MasacRE @Sherlock