Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ela'nın hatırladım dediği kısım sadece evde olanlar çıktı. :A Sonrası için şüphelendiğim iki isim var bakalım tutacak mı. :A

İsmail'in İlker'e bu kadar kötü davranmasının altında başka bir sebep mi var ya acaba öz babası mı değil?

Dizide mahkeme sahnesinden sonra aklı başında bir şekilde doğruları söyleyen tek kişi Harun oldu. Hala neyin kutlamasını yapıyor bu manyak Ilgaz ailesi. :F

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,188
Puanı
1,060
Ela'nın hatırladım dediği kısım sadece evde olanlar çıktı. :A Sonrası için şüphelendiğim iki isim var bakalım tutacak mı. :A

İsmail'in İlker'e bu kadar kötü davranmasının altında başka bir sebep mi var ya acaba öz babası mı değil?

Dizide mahkeme sahnesinden sonra aklı başında bir şekilde doğruları söyleyen tek kişi Harun oldu. Hala neyin kutlamasını yapıyor bu manyak Ilgaz ailesi. :F
Kafalar 1 milyon. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Flashbacklerin az olduğu bir bölümmüş, umarım gelecek bölümde böyle olur. :D Flashbackler az olunca bölüm daha keyifli oluyor.

Bazı soruların cevabını bulduğumuz bölüm oldu bence. İlker'in o sandalye olayından sonra bir şey yapmadığı belliydi bence, o bölüm o sahneden sonra gösterilmemişti. Olay İlker'in ifadesinde olduğu gibi gerçekleşti duruyor.

O olaydan sonra Ela'ya kim saldırdı merak diye düşünmeye başladım, aklıma sadece Umut geldi. Evi bilen, Ela'nın oraya gittiğini bilen tek kişi o çünkü. Ayrıca olay günü Umut, Bahar'ların evine geç gelmişti ve dışarıdaydı. Gelecek bölüm bunla ilgili bir şeyler çıkar. :A

Beklenen oldu Ela, hamile olduğunu hatırladı ve soluğu Ilgaz yalısında aldı. Queen Asya gibi ortamı zehir etti, gitti.. :A Güzel bir bölüm sonu oldu. :Z İrem şimdi ne yapacak acaba. :A

Twitter'da da şöyle bir şey dolaşıyor, tam anlamadım ama olamaz bence. :eek:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hülya Avşar'a uygulanan filtrenin bu bölüm resmen suyu çıkmış. Kadının resmen yüzü dümdüz olmuş. Burnu görünmüyor bildiğin.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Hiçbir fark göremiyorum. :A

Ex1KJIxWgAI4jrZ
images

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Herkes bunu paylaşıyordu bugün. :F TT'ye girmiş Hülya Avşar. :F Kösem'de de filtre uygulanıyordu ara sıra ama bu kadar abartılmamıştı. Bu bölüm cidden efektin şeyini çıkarmışlardı. :A
Sanki dünya üzerinde oyuncu kalmadı. Yani Hülya Avşar'ın yaşında ve filtre kullandırtmayacak yığınla kadın oyuncu var ama Gold Film'in yapacağı işin ciddiyeti bu kadar olur işte. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sanki dünya üzerinde oyuncu kalmadı. Yani Hülya Avşar'ın yaşında ve filtre kullandırtmayacak yığınla kadın oyuncu var ama Gold Film'in yapacağı işin ciddiyeti bu kadar olur işte. :A
Ne alaka be. :A Bence Hülya gayet de yakışıyor role. Sadece şu filtre sevdası can sıkıyor. :A Kösem'de de herkes başta eleştirdi ama gayet iyi oynadı. Burada da rolü güzel taşıyor izlemeden klasik konuşuyorsun. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ne alaka be. :A Bence Hülya gayet de yakışıyor role. Sadece şu filtre sevdası can sıkıyor. :A Kösem'de de herkes başta eleştirdi ama gayet iyi oynadı. Burada da rolü güzel taşıyor izlemeden klasik konuşuyorsun. :A
Ne yapayım yakışıyorsa. :A Filtre kullanacak kadar özgüvensizse dizi yapmasına gerek yok nasılsa servet içinde yüzüyor. :A

• Güldürdün