NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sana da dedim izleyicinin aklıyla dalga geçiyorlar resmen, rüya olmasaydı da çok ayrı bir saçmalık olurdu, rüya oldu değişen bir şey yok resmen dalga geçiyorlar artık :A

Beni hep @Dosi Yasak Elma yedirerek zehirledi diziler animeler konusunda... Yoksa The Lighthouse benim, Bergman senin takılıyorduk en iyi sen biliyorsun Ergo Proxy'ler filan hey gidi hey... 🚭🚬
Nerede OTAKU aşkı nerede SABAR aşkı be yoldaşım... Niye bu zehirlenmelere kandın da bu hale geldin... Ergo Proxy bitirecektin, SNK okuyacaktın, daha bir sürü şey... Sözde TRİER sinemasını yok edecektik... Ne güzel planlarımız vardı... Olmasaydı sonumuz böyle...
Ah yoldaşım ah.. Bize ne oldu böyle.. @Dosi hanım aramıza zehirli okları atmakla meşgul..
Hep suçları başkalarına atın zaten, sizde hiiiç suç yok...
Haklısın :A yani spoi kısmı :A

Şunlara bak. Benden daha fazla diziyi takip ediyorlar, sonrada suçlu ben oluyorum. Oh ne ala :A
@Maskeli Fedai artık @Tolstoyevski ile yorumlaşırsınız :A
Ahahaha bunlara diyecek söz bulamıyorum artık, gerçekten söz bitti... :A (Ben de herkese sallıyorum ha... :A )

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Nerede OTAKU aşkı nerede SABAR aşkı be yoldaşım... Niye bu zehirlenmelere kandın da bu hale geldin... Ergo Proxy bitirecektin, SNK okuyacaktın, daha bir sürü şey... Sözde TRİER sinemasını yok edecektik... Ne güzel planlarımız vardı... Olmasaydı sonumuz böyle...

Hep suçları başkalarına atın zaten, sizde hiiiç suç yok...

Ahahaha bunlara diyecek söz bulamıyorum artık, gerçekten söz bitti... :A (Ben de herkese sallıyorum ha... :A )
Bu ikisine az bile yapıyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Sen de ver gazı ver gazı iyice coşayım... :A Amacın yoldaşlar arasında savaş çıkması mı bilmiyorum ama bunda başarılı olamazsın :A
Aşk olsun, ben öyle birimiyim :( ( @Tolstoyevski gibi davrandım)
Yok be ben sizi bilmez miyim, bir yandan gömüp bir yandan sıvama işi yaparsınız :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,483
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aşk olsun, ben öyle birimiyim :( ( @Tolstoyevski gibi davrandım)
Yok be ben sizi bilmez miyim, bir yandan gömüp bir yandan sıvama işi yaparsınız :A
Haklısın sen bizi iyi bilirsin, biz hem birbirimizi gömeriz hem de sıvarız. Hainler, Sıvacılar, Sabaristler, Kütükdaşlar... Bu takma adlar bize boşa konulmadı... Her daim ama her daim aramızdaki kuvvetli bağ yerini koruyacaktır... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski
Sence kimin safında yer almalıyım? :A
Bizde teklif yok ısrar vardır... İstediğin tarafta yer alabilirsin ama bizim karşımızda yer alamazsın... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,483
Puanı
1,060
Haklısın sen bizi iyi bilirsin, biz hem birbirimizi gömeriz hem de sıvarız. Hainler, Sıvacılar, Sabaristler, Kütükdaşlar... Bu takma adlar bize boşa konulmadı... Her daim ama her daim aramızdaki kuvvetli bağ yerini koruyacaktır... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski

Bizde teklif yok ısrar vardır... İstediğin tarafta yer alabilirsin ama bizim karşımızda yer alamazsın... :A
Sizin karşınızda yer almak intihar sayılır. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060

bir ara icinizden biriydim. Iyi bilmem gayet normal :A @Tolstoyevski @Sherlock
@MasacRE gelsin arrtk. Onu üzecek birseyler var ama ben onun fazla üzülmemesi icin onu sevindirecek hamleler yapacagim :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sizin karşınızda yer almak intihar sayılır. :A
Bak nasıl da anladı neyin ne olduğunu... :A Seni takdir ve tebrik ediyorum bu anlayışın karşısında... :A
------

bir ara icinizden biriydim. Iyi bilmem gayet normal :A @Tolstoyevski @Sherlock
@MasacRE gelsin arrtk. Onu üzecek birseyler var ama ben onun fazla üzülmemesi icin onu sevindirecek hamleler yapacagim :A
Doğru doğru bir ara öyle şeyler olmuştu tabi... :A Sonra sen bizden çıkarsın ama SABAR senden çıkmaz edasıyla seni kendi haline bıraktık... :A @MasacRE yoldaşım yakında buralara gelecektir... Gerekli işlemler noktalandı ve artık tam anlamıyla püri pak özgür bir insan... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,483
Puanı
1,060
Bak nasıl da anladı neyin ne olduğunu... :A Seni takdir ve tebrik ediyorum bu anlayışın karşısında... :A
------

Doğru doğru bir ara öyle şeyler olmuştu tabi... :A Sonra sen bizden çıkarsın ama SABAR senden çıkmaz edasıyla seni kendi haline bıraktık... :A @MasacRE yoldaşım yakında buralara gelecektir... Gerekli işlemler noktalandı ve artık tam anlamıyla püri pak özgür bir insan... :A
Ben senin gibi sık sık safa yatmam.Şakkadanak yapıştırıveririm. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
------

bugün yarin gelir herhalde foruma :A gelsin, taze kana ihtiyac var forumun :A belki onun sayesinde adaşında tekrardan eski aktifligine döner.

• Güldürdün