Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hocanın yanında olmamıza gerek yok futbolcuların karşısında olmamız yeterli. :) Bu yaptıkları normal bir şeymiş gibi davranılırsa 3-5 ay sonra bir sonraki hocaya da aynı şeyi yapabilirler. Hoca kötü olduğu için değil sırf sevmeyip gitmesini istedikleri için...
Neredeyse tüm futbolcuların karşısında olmamız gerekiyor o zaman yani takımın karşısında olmuş oluyoruz. :A Birkaç oyuncu yapsa neyse tüm takım neredeyse adamdan rahatsız. Futbolcular teknik adama saygı duymuyorsa o işin yürüme imkanı yok. Fenerbahçe hoca yiyecek birçok futbolcu doldurarak hata yaptı başta sonra da bu futbolcuların başına tecrübesiz ve silik bir teknik direktörü getirerek de tüy dikti. Sezon sonu zaten bu tarz oyuncuların bir kısmıyla yollar ayrılır ve tecrübeli bir adam getirilir umarım. Bu sezon bitti zaten.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Futbolcuların Hocaya Saygı duyması için Hocanın Saygıyı kazanması lazım..

Zerre sevmem ama Fatih Terim örneği ortada... Adam mafya gibi bana göre...

Bu arada çok fazla ortalama üstü transfer yaptık, ortalama üstü derken Alfa demek istiyorum...

Bu kadar Alfa yı idare etmek ve birarada yaşamalarını sağlamak her teknik adamın harcı değil.

Zamanında bende Erola güvendim ama artık takımın selameti için gitmesi gerekiyor.

Eline Koca bir baraj verdiler...Adam kapak açıp,çeşmelere su veremiyor. (Nasıl bir örnek bende anladım) :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbolcuların Hocaya Saygı duyması için Hocanın Saygıyı kazanması lazım..

Zerre sevmem ama Fatih Terim örneği ortada... Adam mafya gibi bana göre...

Bu arada çok fazla ortalama üstü transfer yaptık, ortalama üstü derken Alfa demek istiyorum...

Bu kadar Alfa yı idare etmek ve birarada yaşamalarını sağlamak her teknik adamın harcı değil.

Zamanında bende Erola güvendim ama artık takımın selameti için gitmesi gerekiyor.

Eline Koca bir baraj verdiler...Adam kapak açıp,çeşmelere su veremiyor. (Nasıl bir örnek bende anladım) :A
Güzel güzel işte tüm durum bu :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Şu maçı alırız diyemedik maçtan önce ama aldık hem de rakipten iyi oynayarak. Tekrar başlıyoruz öyle ya da böyle. Caner olmadan daha iyi olduğumuz görüldü. Szalai mi devam eder Novak mı geçer bilemem ama Caner'e hiç gerek yok. Mert Hakan şaşırtıcı derecede fena değildi. Girdikten sonra Ozan'ı beğenmedim. Gustavo'nun ve İrfan'ın dönüşü, Mesut'un form tutması... Hayal edelim, umut edelim yoksa futbol izlemenin anlamı yok.. Erol Bulut ile yine zor bence ama deneyeceğiz. En azından Antalyaspor maçına dek hayal kurmakta problem görmüyorum. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şu maçı alırız diyemedik maçtan önce ama aldık hem de rakipten iyi oynayarak. Tekrar başlıyoruz öyle ya da böyle. Caner olmadan daha iyi olduğumuz görüldü. Szalai mi devam eder Novak mı geçer bilemem ama Caner'e hiç gerek yok. Mert Hakan şaşırtıcı derecede fena değildi. Girdikten sonra Ozan'ı beğenmedim. Gustavo'nun ve İrfan'ın dönüşü, Mesut'un form tutması... Hayal edelim, umut edelim yoksa futbol izlemenin anlamı yok.. Erol Bulut ile yine zor bence ama deneyeceğiz. En azından Antalyaspor maçına dek hayal kurmakta problem görmüyorum. :A
Rakibin 1 tane olsa umutlan derdim ama 1 tane değil 2 tane :A
Hem Gs 2 maç puan kaybedecek hem Bjk çok bekleriz :A Gitti bu sezon boşa umutlanmayın :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
EvVVoKLWgAQYTuL.jpg

36 yaşında, çok uzun süredir ligde ilk 11 başlamayı bırak çok az süre aldı. Ligin en iyi beki denilen Rosier'yi yatırıp kaldırmaktan bitap düşen adama karşı ilk dakikadan son dakikaya kadar sapasağlam durdu, birçok da başarılı müdahaleye imza attı. Caner'e verilen değerin yarısı verilmiyor kaptana. Aynen böyle devam...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

36 yaşında, çok uzun süredir ligde ilk 11 başlamayı bırak çok az süre aldı. Ligin en iyi beki denilen Rosier'yi yatırıp kaldırmaktan bitap düşen adama karşı ilk dakikadan son dakikaya kadar sapasağlam durdu, birçok da başarılı müdahaleye imza attı. Caner'e verilen değerin yarısı verilmiyor kaptana. Aynen böyle devam...
Wakayame 2-3 kez yıktı geçti yalnız Gökhan'ı :A Nazım şu haliyle 2-3 gömlek daha üstün Gökhan'dan. Dün GG'nin açıklarını arkadaşları iyi kapattı sadece :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Wakayame 2-3 kez yıktı geçti yalnız Gökhan'ı :A Nazım şu haliyle 2-3 gömlek daha üstün Gökhan'dan. Dün GG'nin açıklarını arkadaşları iyi kapattı sadece :D
Wakayame'nin yıkmadığı adam yok ligde. :A Nazım daha iyi zaten kabul ediyorum ama çift maç haftalarında forma verilirse sırıtmayacağını gösterdi GG. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aramızda gizli Aykut Kocaman'lar var. :A
Forvet yok elde napalım hepsi birbirinden kötü. :A En kaliteli olduğun yer orta saha o yüzden orta saha odaklı bir takım yapmak lazım. :A Eldeki stoperler de üçlü için iyi, kanat bekler keza öyle. Osayi'yi ben beğenmiyorum dışarıda kalsa sorun olmaz. :A Thiam, Valencia ve Samatta'nın olmayışı da artı yazar. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forvet yok elde napalım hepsi birbirinden kötü. :A En kaliteli olduğun yer orta saha o yüzden orta saha odaklı bir takım yapmak lazım. :A Eldeki stoperler de üçlü için iyi, kanat bekler keza öyle. Osayi'yi ben beğenmiyorum dışarıda kalsa sorun olmaz. :A Thiam, Valencia ve Samatta'nın olmayışı da artı yazar. :A
Hücumda üretkenlik gösteremez bu kadro. Tek yaratıcı isim Pelkas ve o da en önde oynarsa topla fazla buluşamaz.

Bence Osayi'yi daha etkin kullanmaya çalışmalıyız. Onu çok az kullanabiliyoruz. Son tercihlerini ve bu tercihleri uygulamadaki kabiliyetini birazcık iyileştirebilse büyük fark yaratır.

Hücumda da Cisse'ye biraz daha şans vermeliyiz. Forvetler arasında ileride en az şans bulan o oldu ve bitiriciliği içlerinde en iyi o gibi. Biraz form tutarsa seri gollere geçebilir. Thiam-Valencia kanatta daha etkililer. Samatta ise dünkü maçla birlikte tamamen çöp olduğunu kanıtladı. Bir daha 11 şansı verilmemeli...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hücumda üretkenlik gösteremez bu kadro. Tek yaratıcı isim Pelkas ve o da en önde oynarsa topla fazla buluşamaz.

Bence Osayi'yi daha etkin kullanmaya çalışmalıyız. Onu çok az kullanabiliyoruz. Son tercihlerini ve bu tercihleri uygulamadaki kabiliyetini birazcık iyileştirebilse büyük fark yaratır.

Hücumda da Cisse'ye biraz daha şans vermeliyiz. Forvetler arasında ileride en az şans bulan o oldu ve bitiriciliği içlerinde en iyi o gibi. Biraz form tutarsa seri gollere geçebilir. Thiam-Valencia kanatta daha etkililer. Samatta ise dünkü maçla birlikte tamamen çöp olduğunu kanıtladı. Bir daha 11 şansı verilmemeli...
Gösteririz üretkenlik bence. İrfan, Sosa ve Mesut çok kaliteli ve yaratıcı ayaklar pozisyon üretme konusunda sıkıntı olmaz. Pelkas en önde de iş yapabilecek meziyette zaten santrafor gibi oynamaz. Novak da skor gücü olan bir adam ceza sahasına girer, iyi bir opsiyon olur. Szalai, Tisserand ve Serdar üçlüsüyle yaratılan duran top tehditi de önemli.

Osayi yorumuna katılıyorum ama o özellikler hemen gelişmez maalesef. Oyun zekası çok düşük ne kadar hızlı ve iyi bir dribblingçi de olsa skora etti edemiyor oyun zekası düşük olduğundan. Yedek olup sonradan oyuna dahil olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Cisse aslında skor potansiyeli olarak hepsinden iyi ama hiç hazır gözükmüyor, fiziken takımı da düşürüyor. Onu Mesut ile birlikte kullanmak intihar olur diye düşünüyorum. Fiziken çok düşeriz yoksa yaptığın yoruma genel olarak katılıyorum. Şu an illa ki o dörtlüden biri forvet oynasın denilecekse benim tercihim Valencia olur.
------

Şu kadroyu Fatih Terim bile oynatamaz. "Forvet nerede? Forvetsiz 11'le maça çıkan teknik direktör mü olur?" deyip adamın evini basarlar gece yarısı.
Eldeki forvetlere bakınca bence anlayışla karşılanabilir. Hepsi çok formsuz ve yetersizler.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gösteririz üretkenlik bence. İrfan, Sosa ve Mesut çok kaliteli ve yaratıcı ayaklar pozisyon üretme konusunda sıkıntı olmaz. Pelkas en önde de iş yapabilecek meziyette zaten santrafor gibi oynamaz. Novak da skor gücü olan bir adam ceza sahasına girer, iyi bir opsiyon olur. Szalai, Tisserand ve Serdar üçlüsüyle yaratılan duran top tehditi de önemli.

Osayi yorumuna katılıyorum ama o özellikler hemen gelişmez maalesef. Oyun zekası çok düşük ne kadar hızlı ve iyi bir dribblingçi de olsa skora etti edemiyor oyun zekası düşük olduğundan. Yedek olup sonradan oyuna dahil olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Cisse aslında skor potansiyeli olarak hepsinden iyi ama hiç hazır gözükmüyor, fiziken takımı da düşürüyor. Onu Mesut ile birlikte kullanmak intihar olur diye düşünüyorum. Fiziken çok düşeriz yoksa yaptığın yoruma genel olarak katılıyorum. Şu an illa ki o dörtlüden biri forvet oynasın denilecekse benim tercihim Valencia olur.
------

Eldeki forvetlere bakınca bence anlayışla karşılanabilir. Hepsi çok formsuz ve yetersizler.
Özil kendine gelinceye kadar paslanmamış, körelmemiş MHY'yi koyacaksın oraya var ya off.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

------

İyi İrfan iyi Sosa ve iyi Mesut olsa belki. Fakat Sosa en formsuz sezonlarından birini yaşıyor. Mesut futbolu hatırlamaya çalışıyor. İrfan aylardır oynamadı ve yepyeni bir takımla başlayacak... Novak'ın şu ana kadar hücuma katkısını hiç göremedik maalesef.

Osayi aslında geldiği takımda skora hiç fena etki etmemiş. Biz kullanamadık henüz.

Cisse'nin fiziken iyi olmadığı doğru zaten yaşlı da ama en öndeki oyuncunun fizik gücü ikinci planda. Bulduğunu atan adam olsun yeter. Diğer elemanlar kaleciyle karşı karşıya kaldığında bile heyecan yaşayamıyoruz yüksek ihtimal kaçıracaklardan ötürü. :A Özellikle Tanzanyalı kardeşimiz... :A