Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Aga ben bir haftadır Caner-Ekuban eşleşmesi bekliyordum. :(

Erol hocamı öyle bir yiyecekler ki bu hafta bir hoca nasıl yenilir konusunda Türk futbol tarihinin en unutulmaz anları yaşanacak.

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
20 transferli ve bu sene kesin şampiyon olmalıyız diyen takım daha Şubat ayında ölüm kalım maçına çıkıyor. İşte daha 3 ay önce top oynayan adamı sportif direktör yaparsan olacağı bu. Yanlış teknik adam getirir, defolu kadro kurar. Emre iyi bir transfer dönemi geçirdi lafım yok ama eldeki kadro sanılan kadar iyi değil, defolu özellikle birkaç oyuncu olmayınca net gözüküyor bu. Ali Koç ve Emre ikilisi bir senesini daha çaldı Fenerbahçe'nin. Şu sezon şampiyon olunabilecek bir sezondu, yazık oldu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O zamanki Zamalek başkanı Türkiye düşman ülke oraya futbolcu vermeyiz dedi transfer iptal oldu daha sonra başkan değişti de öyle geldi Mohamed Türkiye'ye. Kader de sevecek işte bazen.

Bu sezon başında da Emre'nin girişimi olmuş ama Erol Bulut veto etmiş, Cisse transferi gerçekleşmiş onun yerine.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Caner ile Nazım kavga etti antrenmanda deniliyor. Caner'in paylaşımını Nazım beğenmemiş. Yarın muhtemel ilk 11'de Gökhan'ı yazıyor muhabirler. Kavga işi doğru gibi. Bu Caner'in kaçıncı kavgası yahu her gittiği takımda. Arda, Semih, Bilica, Riera, Talisca şimdi Nazım. Nazım bir de son derece sessiz sakin bir insan. Caner ne kadar yetenekli olursa olsun sevemiyorum kendisini.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Caner ile Nazım kavga etti antrenmanda deniliyor. Caner'in paylaşımını Nazım beğenmemiş. Yarın muhtemel ilk 11'de Gökhan'ı yazıyor muhabirler. Kavga işi doğru gibi. Bu Caner'in kaçıncı kavgası yahu her gittiği takımda. Arda, Semih, Bilica, Riera, Talisca şimdi Nazım. Nazım bir de son derece sessiz sakin bir insan. Caner ne kadar yetenekli olursa olsun sevemiyorum kendisini.
Futbol adrenalini yüksek bir spor. Çok ciddi meseleler değil bunlar. Riera ne alaka? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Futbol adrenalini yüksek bir spor. Çok ciddi meseleler değil bunlar. Riera ne alaka? :A
Onla da etti diye hatırlıyorum. :D Etmemiş ama galiba onla baktım şimdi. :D Abi tamam adrenalini yüksek de Caner kadar kavga etmiş bir adam tanımıyorum ben takım arkadaşlarıyla. :D Nazım ile bir insan nasıl kavga edebilir ya. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Onla da etti diye hatırlıyorum. :D Etmemiş ama galiba onla baktım şimdi. :D Abi tamam adrenalini yüksek de Caner kadar kavga etmiş bir adam tanımıyorum ben takım arkadaşlarıyla. :D Nazım ile bir insan nasıl kavga edebilir ya. :D
Riera'yla aynı takımda bile olmadılar Melo'yla karıştırıyon :A
Caner'inki daha çok piyasaya çıkıyor kavga hep olur futbol takımlarında :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Riera'yla aynı takımda bile olmadılar Melo'yla karıştırıyon :A
Caner'inki daha çok piyasaya çıkıyor kavga hep olur futbol takımlarında :A
Aynen onla karıştırdım. Adam yürüyen agresiflik ya. Ben çevremde hiç sevmem öyle insanları, futbolcular yine iyi dayanıyorlar bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx