Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Boupendza için Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da transfer sırasında olduğunu söyleyen Vardı, sözlerine şöyle devam etti:
“Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı”
“Açık söylüyorum Hatayspor'da başarılı olduktan sonra yurt dışına gitmek istediğini belirtti. Yurtiçi ve yurtdışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya'dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye'den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.”

Beyler fikirleriniz nedir?

@xdragxx @HeisenBerg @12.Adam @bazinga @Tolstoyevski @Gerekli24 @DarkLegenD @Sherlock
İrfan yerine Boupendza'yı alsaydık şu an liderdik.

Tabii İrfan stratejik açıdan daha önemli bir transferdi. Boupendza 7-8 milyon euro civarına alınabiliyorsa alınmalı bence. En kötü Emenike gibi olur bizde fazla beklenti karşılamasa bile yurtdışına rahat satabileceğimiz türden bir oyuncu...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Boupendza için Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da transfer sırasında olduğunu söyleyen Vardı, sözlerine şöyle devam etti:
“Açık söylüyorum Hatayspor'da başarılı olduktan sonra yurt dışına gitmek istediğini belirtti. Yurtiçi ve yurtdışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya'dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye'den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.”

@xdragxx @HeisenBerg @12.Adam @bazinga @Tolstoyevski @Gerekli24 @DarkLegenD @Sherlock
Yazın bizde bile bence.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
İrfan yerine Boupendza'yı alsaydık şu an liderdik.

Tabii İrfan stratejik açıdan daha önemli bir transferdi. Boupendza 7-8 milyon euro civarına alınabiliyorsa alınmalı bence. En kötü Emenike gibi olur bizde fazla beklenti karşılamasa bile yurtdışına rahat satabileceğimiz türden bir oyuncu...
Krasnodar gitmemiş,klüpler anlaştığı halde.

Yaa.. Ben gol kralları konusunda biz şansızız diye düşünüyorum...

Örnekler çok fazla...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Boupendza çöp olup çıkardı Fb'ye şimdi gelseydi. Tıpkı Messi, Ronaldo veya Samatta'nın çöp olacağı gibi.
Vedat için de öyle diyorlardı ama tarihimizin en kötü sezonlarından biri için hiç de fena iş çıkarmadı. :)
------

Örnekler çok fazla...
Biz herhangi bir transfer konusunda çok şanssızız. Örnekler çok fazla. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Boupendza konusunda kuşkum yok çünkü atabileceği her türde gol attı adam. Sadece bir penaltı golü var, Diagne durumunu yaşamayız.

Ben devre arasında gelmiş olsa çok fark olmazdı takımda diye düşünüyorum. Ondan da verim alamazdı bence Bulut. Kafa golü az atmış bir oyuncu, her maç 35 orta yapan takımda Hatayspor'daki etkiyi yansıtamazdı.
------

Türk futbolunun seyrini değiştiren sportif direktörümüz Emre Belözoğlu şu Beşiktaş'ı izlerken utanıyor mudur Erol Bulut'u getirip hala takımda tuttuğu için?

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060

@bazinga ile hemfikirim.Aubameyang'ın süper lig versiyonu.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Örnekler çok fazla...
Boupendza bence saman alevi gibi parlayıp sönecek futbolculardan. Büyük takım stresini kaldırabilecek kadar mental disiplini olduğunu da düşünmüyorum. Belki katkı verir ama Hatay performansından uzak kalır.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Minik Aziz yapıyor yine yapacağını. Erol'la samimi samimi pozlar falan hayırlı işler :A
Pazar günü de ver bakalım öyle pozlar minik Aziz taraftar desteğiyle geldin taraftarla inatlaşmaya devam et.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Emre ve Koç topa daha çok sahip olmalıyız dedi, Erol Bulut topa sahip olunup kaybedilen maç sonrası topa sahip olduk da noldu dedi. Bu yaşanalı henüz beş gün olmuşken beraber maç izlediler. Mide de geniş bir hayli. :D

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre ve Koç topa daha çok sahip olmalıyız dedi, Erol Bulut topa sahip olunup kaybedilen maç sonrası topa sahip olduk da noldu dedi. Bu yaşanalı henüz beş gün olmuşken berabere maç izlediler. Mide de geniş bir hayli. :D
İnsanda biraz mide olacak işte. Neyse artık üzülmeye gerek yok bu Erol'la tüm sezon geçer sezon sonu da yer cücesi, karbonat, minik Aziz el ele gider biraz rahatlarız.
Elimizden giden de boşu boşuna giden 3 sene ve Ersun Yanal kozu olur.
------

EvLW436XYAElxHj.jpg

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İnsanda biraz mide olacak işte. Neyse artık üzülmeye gerek yok bu Erol'la tüm sezon geçer sezon sonu da yer cücesi, karbonat, minik Aziz el ele gider biraz rahatlarız.
Elimizden giden de boşu boşuna giden 3 sene ve Ersun Yanal kozu olur.
------

Ekli dosyayı görüntüle 99854

Erol Bulut: Niye orta açmıyorlar?
Ali Koç: Ne diyon??

Euroleage de 10 da 10 yapan Fenerbahçe, sezonun tarihine geçen Fenerbahçe...

Dün Erolun izlemeye geldiği Efes maçında.... kendi evinde 24 sayı fark yedi. NOKTA!

**Gusül önemlidir.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hoca değişimi bekleyenlere kadro dışı şokları gelecek hazır olun.
Bunlar hocaya nasıl koz verdilerse hala onu savunmaya çalışıyorlar. Caner ve yanında 1-2 kişi kadro dışı kalırsa kimse şaşırmasın.
Caner Erkin kadro dışı.
Erol Bulut'a olan nefretim bir 10 kat daha arttı. İlk 10 hafta kovulmadıysan Caner'e dua edip maaşını bile ona vereceğine yaptığın işe bak.