Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
%0. Ts yeniyor Erol kalıyor çok daha yüksek ihtimal. Cuma günü boşuna o pozları vermediler. Bugün de kadro dışı Erol sezon sonuna kadar bizde.
O sıkar bence. O salonda çok kişi maç izledi öyle, hepsi de gitti.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu foto sonrası akşamki maçtan umudum sıfıra indi. Erol Bulut istifa eder bu akşam...

İrfan Can'a yakıştıramadım. Daha tek maça çıkmadığın takımda hocaya karşı duruş almak nedir? Üstelik bu adam eski hocan... Türk futbolu böyle şeylerden arınmadıkça uluslararası başarı hayal.
Ozaaan futbolcular da senin benim gibi insan :A
Ben geçen Yalçın Ayhan'ı da dinledim. Adam diyor ki ben Malatya'da Erol Bulut'un futbolcusuydum. Bizimle nerdeyse iletişimi sıfırdı, Fenerbahçe gibi bir takımda böyle bir iletişim gücüyle başarı gelmez.
Yani zaten çok daha önce istifa etmesi gerekiyordu. Tribünde taraftar olsa Malatya maçı sonrası giderdi ve şu anda en azından şampiyonluk umudumuz vardı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ozaaan futbolcular da senin benim gibi insan :A
Ben geçen Yalçın Ayhan'ı da dinledim. Adam diyor ki ben Malatya'da Erol Bulut'un futbolcusuydum. Bizimle nerdeyse iletişimi sıfırdı, Fenerbahçe gibi bir takımda böyle bir iletişim gücüyle başarı gelmez.
Yani zaten çok daha önce istifa etmesi gerekiyordu. Tribünde taraftar olsa Malatya maçı sonrası giderdi ve şu anda en azından şampiyonluk umudumuz vardı.
Senin benim gibi insan değiller yaptıkları meslekten milyon dolarlarca para kazanıp lüks içinde yaşayan insanlar. Mesleklerine birazcık saygı gösterip profesyonel davranmalılar. İşte bir arkadaşımla müdürüm sorun yaşasa bunun üzerine gidip whatsapp grubunda o arkadaşımla fotomuzu asla atmam. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yani aslında uzun lafın kısası şudur ki. Bir teknik direktörü 2-3 futbolcu sevmiyorsa çözüm basittir o 2-3 futbolcuyu kadro dışı bırakır hocaya destek çıkarsın.
Bizde bakın emin konuşuyorum Erol'u seven 2-3 futbolcu bile yok bence. Hem futbolcular sevmiyor hem hocalığı kötü bu durumda tek çare hocanın kovulması.
------

Senin benim gibi insan değiller yaptıkları meslekten milyon dolarlarca para kazanıp lüks içinde yaşayan insanlar. Mesleklerine birazcık saygı gösterip profesyonel davranmalılar. İşte bir arkadaşımla müdürüm sorun yaşasa bunun üzerine gidip whatsapp grubunda o arkadaşımla fotomuzu asla atmam. :A
Ya o müdürün saçma sapan görev vermesinden bıkmışsan :A Müdür sayesinde senin de iş performansın sürekli düşüyorsa o zaman bir reaksiyon göstermez misin? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya o müdürün saçma sapan görev vermesinden bıkmışsan :A Müdür sayesinde senin de iş performansın sürekli düşüyorsa o zaman bir reaksiyon göstermez misin? :A
Bu şekilde asla yapmam da zaten işe başladığım 1. ayda böyle bir şey olması imkansız. Daha herhangi bir iş vermemiş bile. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu şekilde asla yapmam da zaten işe başladığım 1. ayda böyle bir şey olması imkansız. Daha herhangi bir iş vermemiş bile. :A
İrfan üzerinden düşünme tüm takım niye sevmiyor? :A
Ki İrfan üzerinden düşününce durum daha vahim henüz 1 aylık adam bile gıcık kaptıysa :A
------

88. sayfaya özel fişeeeeeeeeek

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İrfan üzerinden düşünme tüm takım niye sevmiyor? :A
Ki İrfan üzerinden düşününce durum daha vahim henüz 1 aylık adam bile gıcık kaptıysa :A
------

88. sayfaya özel fişeeeeeeeeek

Ya şimdi böyle diyorsun da çok iyi biliyorsun ki Ersun Yanal'ın başını yiyen de tamamen aynı durumdu, takım içi çeteleşmeydi. Bu durum bir sürü hocayı yedi. Zaten Türkiye'de aşırı sık teknik direktör değişmesinin ve teknik direktör değiştiren takımların ilk birkaç haftasında aşırı çıkışa geçmesinin ana nedeni de bu durum. Kime karşı olduğunun bir önemi yok, asla izin verilmemesi gereken bir şey.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya şimdi böyle diyorsun da çok iyi biliyorsun ki Ersun Yanal'ın başını yiyen de tamamen aynı durumdu, takım içi çeteleşmeydi. Bu durum bir sürü hocayı yedi. Zaten Türkiye'de aşırı sık teknik direktör değişmesinin ve teknik direktör değiştiren takımların ilk birkaç haftasında aşırı çıkışa geçmesinin ana nedeni de bu durum. Kime karşı olduğunun bir önemi yok, asla izin verilmemesi gereken bir şey.
Bu konuda haklı olabilirsin. Ama şöyle bir şey var hoca olarak da bir şey vaat etmiyor yoksa diyecem ki hocanın yanında olalım.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu konuda haklı olabilirsin. Ama şöyle bir şey var hoca olarak da bir şey vaat etmiyor yoksa diyecem ki hocanın yanında olalım.
Hocanın yanında olmamıza gerek yok futbolcuların karşısında olmamız yeterli. :) Bu yaptıkları normal bir şeymiş gibi davranılırsa 3-5 ay sonra bir sonraki hocaya da aynı şeyi yapabilirler. Hoca kötü olduğu için değil sırf sevmeyip gitmesini istedikleri için...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocanın yanında olmamıza gerek yok futbolcuların karşısında olmamız yeterli. :) Bu yaptıkları normal bir şeymiş gibi davranılırsa 3-5 ay sonra bir sonraki hocaya da aynı şeyi yapabilirler. Hoca kötü olduğu için değil sırf sevmeyip gitmesini istedikleri için...
Sevmemeleri için bu kez haklı bir sebep var yalnız :A
Ersun Yanal'ı antremanları sert haşatımız çıkıyor diye yemişlerdi. Bu hocayı bizzat kötü bir hoca ve takıma zarar veriyor diye halıya sarıyorlar. Futbolcuların yanındayım ben bile ekran başında görmeye tahammül edemiyorum.
Sosa da instadan Canerli foto paylaşmış :A Yerliler neyse de yabancılar bile böyle yapıyorsa hoca suçludur.