CW The 100 - 7. Sezon Yorumları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Brooklyn düşük işte, sallantıda yani birkaç bölüm daha verdik yükselmezse gg. :A

İkisi de harika ama Akrep'i sevdiğine göre DH'ye bayılırsın. :Z

Sesli güldüm ama sinir bozucu verdim. :A

DH bu hafta temposu bir tık düşüktü maalesef düşüşe geçmesine şaşırmadım.. :A
Türk dizilerinin reytinglerini her gün düzenli olan ben 4,36'yı normal buldu. :A

Şimdi daha çok heyecanlandım bak. Yarın başlayacağım. :A Çok fazla değişik mi bilmiyorum ama Umutsuz Ev Kadınları'na da bayılırım. :A Artık benim de yayın akışımı hazırlamam lazım. Bu arada Akrep'e bayılıyorum. Gossip Girl'e karşı hislerim sanırım ifade edilemeyecek. :A

Yuh yine kocaman paragraf yazmışım. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Eski dizi ya masrafsız bu oranlar yeter. :A

@DarkLegenD arkadaşımız yine The 100'e çocuk dizisi göndermesi yaptı bu arada.. :A
Sen tekrar olarak mı yayınlıyorsun? Ben güncel olarak yayınlıyormuş gibi değerlendirdim. Malum sitcomlar süresinden dolayı az reklam alıyor ve Steve Carell yüksek bütçeli bir oyuncudur. :A
Çocuk dizisi değil abartmayalım, ergen dizisi. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Türk dizilerinin reytinglerini her gün düzenli olan ben 4,36'yı normal buldu. :A

Şimdi daha çok heyecanlandım bak. Yarın başlayacağım. :A Çok fazla değişik mi bilmiyorum ama Umutsuz Ev Kadınları'na da bayılırım. :A Artık benim de yayın akışımı hazırlamam lazım. Bu arada Akrep'e bayılıyorum. Gossip Girl'e karşı hislerim sanırım ifade edilemeyecek. :A

Yuh yine kocaman paragraf yazmışım. :A
Bizim için maalesef yetersiz 4,36 kurtarmıyor. :A

İlk bölüm yorumuna Phobe ile beni de etiketle muhakkak. :Z Nedense seveceğini düşünüyorum senin zevkine uygun bir dizi, entrika gerilim ve vahşet var. :A Gördüm Twitter'ında Akrep aşığısın. :A

Sen tekrar olarak mı yayınlıyorsun? Ben güncel olarak yayınlıyormuş gibi değerlendirdim. Malum sitcomlar süresinden dolayı az reklam alıyor ve Steve Carell yüksek bütçeli bir oyuncudur. :A
Çocuk dizisi değil abartmayalım, ergen dizisi. :A
Haaa yok yapım olarak eski ve sitcom o anlamda dedim... Steve kardeşimizin bu kanalda dizisinin yayınlandığını bildiğini sanmıyorum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bizim için maalesef yetersiz 4,36 kurtarmıyor. :A

İlk bölüm yorumuna Phobe ile beni de etiketle muhakkak. :Z Nedense seveceğini düşünüyorum senin zevkine uygun bir dizi, entrika gerilim ve vahşet var. :A Gördüm Twitter'ında Akrep aşığısın. :A

Haaa yok yapım olarak eski ve sitcom o anlamda dedim... Steve kardeşimizin bu kanalda dizisinin yayınlandığını bildiğini sanmıyorum. :A
Şaşırdım mı. Pek değil. :A

Tamamdır. Allah'ım tam benliik. :Z Bölüm de çok iyiydi forumda da benle konuşan olmayınca attım kendimi Twitter'a, gerçi foruma da az mesaj yazmadım. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Haftalık reytinglerim belli oldu çocuklar. :A @phoebebuffay @DarkLegenD @bazinga @Dosi @slhttnmtl @Angelica @Özgür @Alos @12.Adam @The_Erinch @Aserat

SYAPIMGÜNRATING
1THE 100ÇARŞAMBA11,36
2GOSSIP GIRLCUMA10,99
3RATCHEDCUMARTESİ9,76
4MOMSALI8,48
5DESPERATE HOUSEVIWESPERŞEMBE8,01
6THE 100PAZARTESİ8,00
7MODERN FAMILYCUMA7,66
8THE OFFICESALI6,48
9GLEEÇARŞAMBA5,89
10BROOKLYN NINE NINESALI4,36

Ekli dosyayı görüntüle 99241
Mom ve Modern Family daha fazlasını hak ediyor. :T:

• Üzücü

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Haftalık reytinglerim belli oldu çocuklar. :A @phoebebuffay @DarkLegenD @bazinga @Dosi @slhttnmtl @Angelica @Özgür @Alos @12.Adam @The_Erinch @Aserat

SYAPIMGÜNRATING
1THE 100ÇARŞAMBA11,36
2GOSSIP GIRLCUMA10,99
3RATCHEDCUMARTESİ9,76
4MOMSALI8,48
5DESPERATE HOUSEVIWESPERŞEMBE8,01
6THE 100PAZARTESİ8,00
7MODERN FAMILYCUMA7,66
8THE OFFICESALI6,48
9GLEEÇARŞAMBA5,89
10BROOKLYN NINE NINESALI4,36

Ekli dosyayı görüntüle 99241

MaşAllah güzel reytingler :A

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tamam ben de hepsi güncel diziler ve güncel olarak çekilip yayınlandığını varsayarak değerlendirdim. :A
Yok bee o kadar üşütmedik. :A Ama izleyen arkadaşlarımız ilk kez izliyorlar, benim halkım çok cahil. :A

Şaşırdım mı. Pek değil. :A

Tamamdır. Allah'ım tam benliik. :Z Bölüm de çok iyiydi forumda da benle konuşan olmayınca attım kendimi Twitter'a, gerçi foruma da az mesaj yazmadım. :A
Forumda izleyeni yok mu? :A

Mom ve Modern Family daha fazlasını hak ediyor. :T:
Komedi dizilerine göre yine çok iyi..

İçim şişti artık aynı mesajları görmekten.
İlk sezon ergen dizisi bunu kabul ediyoruz zaten :A

MaşAllah güzel reytingler :A
Kaliteli denekler. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Yok bee o kadar üşütmedik. :A Ama izleyen arkadaşlarımız ilk kez izliyorlar, benim halkım çok cahil. :A

Forumda izleyeni yok mu? :A

Komedi dizilerine göre yine çok iyi..

İlk sezon ergen dizisi bunu kabul ediyoruz zaten :A

Kaliteli denekler. :A
Yok yok normalde 6 kişi izliyor diye biliyorum da yorum yapan olmadı. Tek 1 2 kez @Alos uğradı. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk sezon ergen dizisini olduğunu kabul etsek bile ergen düşüncelerinin de üstünde fikirler ve konular işlenmiştir. 1. sezonun üstünden 6 sezon geçti ama hâlâ ergen dizisi deniliyor. İzlemeyen insanların bunu dillendirmesi de işi daha da dayanılmaz hâle getiriyor. Bıktım artık.
İsteyen istediğini der lan hadi git Beyaz Futbol'una. :bağır:

Yok yok normalde 6 kişi izliyor diye biliyorum da yorum yapan olmadı. Tek 1 2 kez @Alos uğradı. :A
Forumda reytingler ölçüseymiş dizi 3 almazmış. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İlk sezon ergen dizisini olduğunu kabul etsek bile ergen düşüncelerinin de üstünde fikirler ve konular işlenmiştir. 1. sezonun üstünden 6 sezon geçti ama hâlâ ergen dizisi deniliyor. İzlemeyen insanların bunu dillendirmesi işi daha da dayanılmaz hâle getiriyor. Bıktım artık.
Lost gibi survival temalı bir dizi olduğu için başlayıp 2 sezon izledim ben. Ergen dizisi demeye hakkım var bence. :A
------

En çok izlenen dizilere bakıldığında belli oluyor zaten... :A

• Sinir Bozucu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061