Sohbet & Muhabbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
ne azaltması nerdeyse hiç yoksun göremiyoruz seni :D aynı bende ne olsun evdeyiz işte :D

doktor beycimize soralım aşıya ne diyorsunuz vurulalımmı güvenelimmi :A
Belki denk gelmemişizdir abla. Ben genelde gece aktif oluyorum o yüzden olabilir. :D

Ben olsam vurulurdum. :A Da senin aşı olmana daha çok yok mu abla? :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Son düzenleme:
  • Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
20.Bölüm

Allahu Akbaar!! Türk dizi tarihinin en epik en destansı en Godfather en Scarface en manyak sezon finali, son sahnesi tüyler diken diken... Şöyle bir sezon finalinden sonra aylarca beklemek işkence gibi gelirdi yeni bölüme dek... RTÜK’ün tam devrede olmadığı dönemlerde böyle bir dizi gerçekten büyük bir hazine olarak kalmış. Bir daha böylesi gelmez, gelmedi de...

Efsanevi kumarhane baskını... Bu bölümün ilk kez yayınlandığı günü bile hatırlıyorum 6-7 yaşlarında olmama rağmen zira evde büyük bir şok etkisi yaratmıştı ve uzun dönem aile eş dost ortamında bu bölüm, kumarhane baskını konuşulmuştu...

Gerçekten unutulmazın ötesine bir epik sahne. Tombalacı’nın bunu yapma cesaretine çok şaşırdım. Ama şimdi bakınca Laz Ziya’nın ihmalkarlığı biraz da, konseyde Çakır’ın kılına bile zarar gelmeyecek diye gelirse senden bilirim diye rest çekmeliydi. Olam oldu artık. Bu saatten sonra Tombalacıyı çok yaşatmazlar gibi, kalemi kırıldı her türlü Karahanlı bile kurtaramaz sanmıyorum.

Aslan Akbey ile Karahanlı ilk kez karşılaştı ve bu sahne de unutulmaz bir sahneydi. Tüyler ürpertti.. Karahanlı tanıyamadı tabi kimdir diye.

Hikmet, sırtından Pislik Erdal tarafından vuruldu. İnsan silahı alır, bir kenara atar resmen gel beni vur dedi o da.

Seyfo Dayı gidip Tuncay’ın bacağına sıkarak leziz bir intikam aldı. Yalnız Tuncay ve Abidin de dizinin en büyük renklerinden, güldürüyorlar. Tuncay bu bölümde “bu gidişle tırlatacağım” dedi Abidin’e sinirle. Kaderin cilvesi işte..

Ama Pislik Erdal bir başka tabi... Ama daha da efsanesini görmemiz yakındır, lan it demeyi seven. :A

Bir de Laz Ziya ve Meral’dan birisi vuruldu ya da silah tavana sıkıldı orası da muamma. Şu bölüme bak insan her birini beklemekten kafayı yer meraktan haziranda sezon finali desek Eylül’e dek.... Acaba Polat, Çakır, Elif, Derya, Memati bunlardan biri öldü mü birden fazlası mı öldü Deli Hikmet öldü mü Tuncay ne yapacak Laz Ziya’ya ne oldu konsey bu olaya ne diyecek... İşte sezon finali böyle kafayı yedirtir meraktan. Boşuna Perşembe günleri sokaklar bomboş değilmiş....

10/10

Ay sen ciddi ciddi diziyi izliyormusun :D
------

@Tolstoyevski izlediğini bilmiyordum şaşırdığım için öyle dedim ne var sinir bozucu atacak :(

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Harika