Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 21.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
20-19 mu :eek:
Ben anlam verememiştim sohbete ama şimdi dank etti :A
Anlaşılan gönlünden geçen
20 - 19
Yani her durumda zaten elde var 0 olacaktı @Tolstoyevski

Evet “kurban totemi” bunu gerektiriyordu, bir maçı kurban ettik ki üzerimizdeki o kara talihsizlik biraz olsun kalksın diye ama söz konusu ben olunca ters bile tepecek olması kaçınılmaz tabi.. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konyaspor - Antalyaspor karşılamasında çok kararsız kalmıştım.
Risk aldım skoru yazarken.
Antalya hadi 1 gol at razıyım. 3 puan değil 2 puan alsam yeterli :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hadi be Antalya, sadece 1 gol...
------

Ah be, beraberlik düşünmüştüm ama risk aldım. Neyse, en azından Konyaspor kazanıp zirvedeki isimlerin fark açmaması adına bu skorda iyidir.

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hadi Denizlispor at 1 gol sevindir beni :bhr:

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Maç bitmeden yorum yapamıyorum.
Yine gönlüme göre oldu:Z 1 haftada 3 tane 3 puan ilkez başıma geliyor :eek:
Şimdiden 10 puan barajım doldu gibi :A geçen hafta az puan aldım. Telafi için daha puana ihtiyacım var :A
Gerçi üst tarafta herkes 3 puan almış sana pek bir faydası olmadı gibi. :A Ama puan hedefi olarak iyi gelmiştir.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hatırlatma !

@The_Erinch @Doğan @Sherlock @Felon tahmin yapmayı unutmuşsunuz henüz geç değil.
The_Erinch zirvede oldu diye gerek duymadı galiba :A

Doğan yok gibi bu ara. Sherlock ise hiç bir zaman düzenli 2 hafta üst üste tüm maçları yapmadı. Bir önceki hafta konuya girip yorum yapmıştı ama buna rağmen tahmin yapmıyor. Felon'da bıraktı galiba.
Daha da ayrılanlar olur gibi.
Artık maç günü nerdeyse konular açılıyor ve defalarca hatırlatmaya gerek kalmıyor :A
Hatırlatma için teşekkürler @Gerekli24. :A

Yine birkaç maç kaçırdım ama yaptım bu hafta tahminlerimi. :A Haftaya yapmayabilirim ama @Dosi haklı, zaten iyice koptum ligden. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son dakikalarda gol beklediğim maçlarda gol olmaz, olmamasını istediklerimde olur...

Bugünkü sonuçlar hiç iç açıcı değil maalesef...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hatırlatma için teşekkürler @Gerekli24. :A

Yine birkaç maç kaçırdım ama yaptım bu hafta tahminlerimi. :A Haftaya yapmayabilirim ama @Dosi haklı, zaten iyice koptum ligden. :A
Şimdiden diğer haftaları aradan çıkarmak zor değil ama sen bilirsin tabiki :A komple bırakırsanda haber edersin ona göre listemizi şekillendiririz.

Bu arada @Tolstoyevski Felon baya oldu yapmayalı ve askere gidecekmiş. Listede kalmaya devam etsin mi? Sadece konu etiketinden çıkaralım olmadı.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şimdiden diğer haftaları aradan çıkarmak zor değil ama sen bilirsin tabiki :A komple bırakırsanda haber edersin ona göre listemizi şekillendiririz.

Bu arada @Tolstoyevski Felon baya oldu yapmayalı ve askere gidecekmiş. Listede kalmaya devam etsin mi? Sadece konu etiketinden çıkaralım olmadı.

Duruma göre hareket ederiz çünkü hafta birinciliği var ama etiket listesinden çıkabilir bence de boşuna gitmiş olmasın. :A

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Duruma göre hareket ederiz çünkü hafta birinciliği var ama etiket listesinden çıkabilir bence de boşuna gitmiş olmasın. :A
Bu hafta birinciliği benim almam için daha fazla skor tutturup @xdragxx 'i alt etmem gerekiyor :A en yakın o bana.
Bu arada o puanlar normal puana mı eklenir sonra? Misal bunu kazanırsam artı 3 mü olur? Galiba daha önce 2 kere birinci olmuştum :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Totem için kullanabilirsin :A
Totemlerimi farklı şekilde yapıyorum, iyi hatırlattın kimi tutsam acaba... :A

Şimdilik devam edeyim ya, hatırladığım zamanlar tahminlerimi aradan çıkarmaya devam ederim gibi duruyor. :A Şimdiden tüm maçları tahmin etmek hem zahmetli hem de pek sağlıklı sonuçlar doğurmaz. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu hafta birinciliği benim almam için daha fazla skor tutturup @xdragxx 'i alt etmem gerekiyor :A en yakın o bana.
Bu arada o puanlar normal puana mı eklenir sonra? Misal bunu kazanırsam artı 3 mü olur? Galiba daha önce 2 kere birinci olmuştum :A
Eğer tek başına kazanırsan +1.00 ekleneceği için 3 olur puanın, ki zaten eş zamanlı olarak anında ekleniyor duruma göre canlı olarak ve şu anda da durum öyle. :A @Felon 'un bir de rekoru var, sezonun bir hafta içinde en yüksek puan alan ismi ortalıkta yok.. :A
Ekran görüntüsü 2021-01-24 182323.jpg

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Totemlerimi farklı şekilde yapıyorum, iyi hatırlattın kimi tutsam acaba... :A

Şimdilik devam edeyim ya, hatırladığım zamanlar tahminlerimi aradan çıkarmaya devam ederim gibi duruyor. :A Şimdiden tüm maçları tahmin etmek hem zahmetli hem de pek sağlıklı sonuçlar doğurmaz. :A
Komple üşenip yapmayıp 0 almaktan daha iyi ama :A en azından sallayıp tutma oranı çok :A seninkisi hatırlamama olayı değil çünkü konuya bakıp yorum yazıp yapmadığında çok oluyor :A

Bu arada normalde seni etiket edip yanıtsız kalan mesajların yanında, burda etlket yapmadan cevap almaya kaç puan? :A
------

Eğer tek başına kazanırsan +1.00 ekleneceği için 3 olur puanın, ki zaten eş zamanlı olarak anında ekleniyor duruma göre canlı olarak ve şu anda da durum öyle. :A @Felon 'un bir de rekoru var, sezonun bir hafta içinde en yüksek puan alan ismi ortalıkta yok.. :AEkli dosyayı görüntüle 98297
Şu 153e artı 1 dahil mi değil mi? (b)
Etkinlik tamamlanınca eklenir diye düşündüm.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Komple üşenip yapmayıp 0 almaktan daha iyi ama :A en azından sallayıp tutma oranı çok :A seninkisi hatırlamama olayı değil çünkü konuya bakıp yorum yazıp yapmadığında çok oluyor :A

Bu arada normalde seni etiket edip yanıtsız kalan mesajların yanında, burda etlket yapmadan cevap almaya kaç puan? :A
------

Şu 153e artı 1 dahil mi değil mi? (b)
Etkinlik tamamlanınca eklenir diye düşündüm.
Hayır onlar puan değil, yani sezon sonu +3 eklenmeyecek, o tamamen averaj yani gol averajı gibi düşün ve tek özelliği 2 yarışmacı da aynı puandaysa o puana göre birisi onun üstünde diğeri altta olacak. Mesela şu an hasanca ile aynı puandasın fakat o 4, sen 3.sırada gözüküyorsunuz sebebi de senin +3 W, onun ise +1 W toplamış olması. :A Eğer W'ler de eşit olursa ve puan da eşit olursa o zaman iki yarışmacı da aynı sırada gözükür ve çifte şampiyonluk olur tıpkı şu an 1.sırada iki yarışmacının gözüküyor olması gibi...

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayır onlar puan değil, yani sezon sonu +3 eklenmeyecek, o tamamen averaj yani gol averajı gibi düşün ve tek özelliği 2 yarışmacı da aynı puandaysa o puana göre birisi onun üstünde diğeri altta olacak. Mesela şu an hasanca ile aynı puandasın fakat o 4, sen 3.sırada gözüküyorsunuz sebebi de senin +3 W, onun ise +1 W toplamış olması. :A Eğer W'ler de eşit olursa ve puan da eşit olursa o zaman iki yarışmacı da aynı sırada gözükür ve çifte şampiyonluk olur tıpkı şu an 1.sırada iki yarışmacının gözüküyor olması gibi...
Tüm albenisi yok oldu gözümde....

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...