TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Kırmızılar kazandı :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Duygu Emin kızlar barakasına geldi diye rahatsızlık duymuş. Keşke benim yanıma gelse. :bhr:
------

Avantaj ünlüerin oldu.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Batuhan çok hazırlıklı davranıyor. Her şeyini bu kadar planlaması bana yapmacık geldi. Mağdur olacağım derken işin ucunu kaçırdı. Favori olabilecek bir adam bu tavırları ile sahteleşti. Bir şekilde düzelmesini ümit ediyorum.

Bu akşam ki kavgayı heyecanla bekliyorum. Program reytingler düşünce hep bıraktığı yapıyor ve ben hep bu taktiği yutanlardanım.:d:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Batuhan çok hazırlıklı davranıyor. Her şeyini bu kadar planlaması bana yapmacık geldi. Mağdur olacağım derken işin ucunu kaçırdı. Favori olabilecek bir adam bu tavırları ile sahteleşti. Bir şekilde düzelmesini ümit ediyorum.

Bu akşam ki kavgayı heyecanla bekliyorum. Program reytingler düşünce hep bıraktığı yapıyor ve ben hep bu taktiği yutanlardanım.:d:
Kavga geçti bile.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Kavgada; Çağrı ne kadar haksız ise Baran ve Dorada okadar haksızdı. Poyrazın ifadesi doğruydu.

Duygunun Barakada Eminin yanlarında yatmak istemesine verdiği tepkiyi aklım almadı....
Zamanında koyun koyuna yatıp,bikini ile geziyorlardı.

Çağrı ağır asabi bir adam, Ermanı yollamışlardı..Çağrıda devam ederse yollanırsa şaşmam ama onun farkı Ünlü olması işte.

Her iki takımdada zayıflar ve güçlüler var.

Dengeli gidiyor bu sene.

Ama bu yılda Ünlüleri desteklemeye devam.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Geçen yıllarda istatistik tablosu olurdu acunn'da. Bu sene izlemesem de istatistikleri görmek istiyorum ama yok. Hemşerim İsmail ve adaşım ne yapıyor bakmak istiyorum artık :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Kavgada; Çağrı ne kadar haksız ise Baran ve Dorada okadar haksızdı. Poyrazın ifadesi doğruydu.

Duygunun Barakada Eminin yanlarında yatmak istemesine verdiği tepkiyi aklım almadı....
Zamanında koyun koyuna yatıp,bikini ile geziyorlardı.

Çağrı ağır asabi bir adam, Ermanı yollamışlardı..Çağrıda devam ederse yollanırsa şaşmam ama onun farkı Ünlü olması işte.

Her iki takımdada zayıflar ve güçlüler var.

Dengeli gidiyor bu sene.

Ama bu yılda Ünlüleri desteklemeye devam.

Abi adadan planlı geldiler zaten Baran ve Dora Dora dedi ki adada sürekli bağıracam bağırmam çok sinir etmiş Çağrıyı dedi Baranda evet bağır hiç susma dedi öyle şey olurmu ya
------

Geçen yıllarda istatistik tablosu olurdu acunn'da. Bu sene izlemesem de istatistikleri görmek istiyorum ama yok. Hemşerim İsmail ve adaşım ne yapıyor bakmak istiyorum artık :D

Adaşın bugün pek sayı alamadı ya :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
8-8 de reklama gitti, ayşe ilayda ile oynuyor...
Bayrağa kalmış gibime geliyor ama bakalım.