TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Ünlülerde son 4 çok yerinde olmuş, İlayda tahmin ettiğim gibi yükseklerde. Çok sempatik ve doğal davranan bir yarışmacı. Tabii ileride performansını geliştiremezse düşecektir, çünkü bu hafta Gönüllülerden haksızca gönderilmesi de oylamada etken.

Steven hak ettiğinin çok altında kalmış. :(

Cemal...

24118B98-31BE-42A9-B105-2247389FF0A9.jpeg

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Hazem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Cemal Hünal baya yaşlı geldi gözüme ve çabuk yıpranır o. Pek kalıcı olacağını sanmıyorum.
Haftaya zirveyi geri Gönül Dağı'na verir gibi. Bu sene hafta içi çok varlık gösteremez gibi. Çok sağlam diziler var bu sezon.
@Yiğitt bunları sana yazmıştım. 2'de 2 olmuş :A Cemal Hünal ve Gönül Dağı zirvesi nokta atışı olmuş :A
@Hazem @dreamy

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,665
Puanı
560
Bu ne :A dokunulmazlık oyununda dahada çıldırıyorlar :A

Kız @Zeyno45 sende izliyorsun galiba. Ankette gördüm. Yorumla fragmanı :A

Batuhanı
İzliyorum izlemesine kuzum da ben bu sezon daha adapte olamadım ne oyunculara ne de survivora bişeyler eksik gibi sanki biraz daha zaman geçsin bakalım :A Neydi o oyuncu ha Cemal Hünal sanki adadan evine değilde sonsuzluğa uğurlandı pek bi abartıldı ada da iki hafta değilde sanki yıllardır kalıyormuş gibi bi Robinson Crusoe havalarında falan konuştu burada çok şey öğrendimler falan abicim hepi topu iki hafta kaldın sen :A Diğerlerine gelecek olursam inan sadece Öykü Çelik ve Hayrettini tanıyorum ha bide şu Batuhanı kavgaya dövüşe çok erken başladılar bu sene hadi hayırlısı :bilmem:
------

Cemal'i yine gördük ve bir veda konseyi oldu. Uğur Pektaş çok daha esrarengizdi :Agiderken gözstermediler
Evet ya Uğur Pektaş'ı giderken göstermediler geçen sene yüzerek mi kaçtı ne yaptı adadan gece gece :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
İzliyorum izlemesine kuzum da ben bu sezon daha adapte olamadım ne oyunculara ne de survivora bişeyler eksik gibi sanki biraz daha zaman geçsin bakalım :A Neydi o oyuncu ha Cemal Hünal sanki adadan evine değilde sonsuzluğa uğurlandı pek bi abartıldı ada da iki hafta değilde sanki yıllardır kalıyormuş gibi bi Robinson Crusoe havalarında falan konuştu burada çok şey öğrendimler falan abicim hepi topu iki hafta kaldın sen :A Diğerlerine gelecek olursam inan sadece Öykü Çelik ve Hayrettini tanıyorum ha bide şu Batuhanı kavgaya dövüşe çok erken başladılar bu sene hadi hayırlısı :bilmem:
------

Evet ya Uğur Pektaş'ı giderken göstermediler geçen sene yüzerek mi kaçtı ne yaptı adadan gece gece :A
Cemal'i yine gördük ve bir veda konseyi oldu. Uğur Pektaş çok daha esrarengizdi :A
Nasıl giderken göstermediler? :eek:

------

Çağrı kendini aştı. Bu kadar sinirli beklemiyordum olacağını. Acun ada konseyinde uyarır kesinlikle ama durulur mi bilemem.

• Beğendim
Reactions: Zeyno and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
------

Şimdilik bende öyle ve sadece dokunulmazlık zamanı bakınıyorum. Reyting normal gelince erken kavga olması normal :A

Aynen o laflar benimde komiğime gitti. Acil konsey biraz abartı oldu. 2 haftada baya birşeyler yaşayıp gelişmiş demek ki :A
Nasıl giderken göstermediler? :eek:

------

Çağrı kendini aştı. Bu kadar sinirli beklemiyordum olacağını. Acun ada konseyinde uyarır kesinlikle ama durulur mi bilemem.
Konsey falan olmadı, sakatlığını izleyemedik. Görüntü olarakta pek yoktu ve bir süre ortalarda yoktu sonra sakatlandı denildi. Arkadaşları ile vedayı izlemedim. Zeyno da izlememiş demek ki ama Cemal gibi olmadığı gerçek :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Yukarda paylaşmıştım :A başım döndü izlerken.
Bu arada bu seneki en çok yorum yapan yorumcu tayfa ben dreamy ve Hazem. Bakalım yarışma sonuna kadar kim en fazla yazmış olacak :A
Yarışma geceleri yorum yapmam lazım..yerimizi almamız gerekiyor :Z :Z :Z
------

İsveç-Bulgaristan arkasından Türkiye gelmeli..Aferin @dreamy bayrağı dalgalandır :X:X:X

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060