Hangi Şehirde Yaşıyorsunuz? (Anket)

Hangi Şehirde Yaşıyorsunuz?

• İstanbul

• Ankara

• İzmir

• Bursa

• Diyarbakır

• Manisa

• Denizli

• Kayseri

• Antalya

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Yurt Dışı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Türkiye'deyken Ankara. :A

Yine gelicem, üstelik 5 senelik, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Anketin amacı ikametgah yani yaşanılan yerin oylanmasıydı, yoksa nerelisiniz, memleketiniz neresi diye sorulurdu. Aşk olsun sen bile bunu yapıyorsan... :T:
Baksana ankette 3 kişi kaldıkları yeri farklı yapmış. Ben de eksik kalmayayım bari :A
@BesaleT Ankara'da yaşıyor ama gidip İzmir demiş :A Ankaramın 1 eksik oyunu tamamlamak istedim :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Baksana ankette 3 kişi kaldıkları yeri farklı yapmış. Ben de eksik kalmayayım bari :A
@BesaleT Ankara'da yaşıyor ama gidip İzmir demiş :A Ankaramın 1 eksik oyunu tamamlamak istedim :A
@BesaleT 'in ikametgah adresi İzmir ise ancak geçici olarak Ankara'daysa İzmir demesi normal. Fakat temelli Ankara'ya taşınmışsa İzmir diyerek bizlere ayıp etmiş olur, memleketiniz neresi ya da tatilde nereye gidiyorsunuz anketi değil zira bu. :A @BesaleT

@DR aynısı senin için de geçerli diyecektim ama 5 seneliğine Ankara'ya taşınmak ayrı bir olay tabi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@BesaleT 'in ikametgah adresi İzmir ise ancak geçici olarak Ankara'daysa İzmir demesi normal. Fakat temelli Ankara'ya taşınmışsa İzmir diyerek bizlere ayıp etmiş olur, memleketiniz neresi ya da tatilde nereye gidiyorsunuz anketi değil zira bu. :A @BesaleT

@DR aynısı senin için de geçerli diyecektim ama 5 seneliğine Ankara'ya taşınmak ayrı bir olay tabi. :A
Senelerdir Ankara'da ve düzenli işi var, tabi ki artık Ankara :A
Şuan mevcut olarak kalınan yer başkent sonuçta :A bence o İzmir 0 oy ile kaldı diye yaptı, ben de Ankara 1 oy eksildi diye yaptım :A @BesaleT

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Senelerdir Ankara'da ve düzenli işi var, tabi ki artık Ankara :A
Şuan mevcut olarak kalınan yer başkent sonuçta :A bence o İzmir 0 oy ile kaldı diye yaptı, ben de Ankara 1 oy eksildi diye yaptım :A @BesaleT
Her ikisi de doğru değil, kırk yılın başı bir adres tespiti nüfus sayımı yapalım dedik o öyle yaptı bu sıfır kalmasın şu şöyle derken anketin doğruluğuna gölge düşer oldu... :T:

tumblr_n7mmf3y0FX1tf5tswo1_400.gifv

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060