🍒✨ Dosi 55.000'ler Kulübünde!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Canım @Dosi nice mesajlara. :Z Geçen yılbaşı konusunda da hediyeleşmiştik ve o zaman sana bir şeyler söylemiştim. Bu sene aramızda çok güzel bir bağ oldu. Her gün sohbet ediyoruz, çok da eğleniyoruz. :bhr: Bu sene bu kadar aktif olmamda en büyük pay sahiplerindensin. :A Bol bol çene yarıştırdık seninle. :F Nice mesajlara, hep böyle güzel sohbetlerimiz olsun. :Z

Hediyelerin :bhr:

Benim çok sevdiğim bir parça. Dinledin mi bilmiyorum ama seveceğini düşünüyorum. :A

Canımız Yıldız'ımız. :bhr:

Ve sayende izleyip iyi ki de izledim dediğim harika dizimiz. :bhr:
AAAABU26YCBe4dnKNZHA5sh-yz9AizL1tuG5Puwwu3oDAXwuMVdHTEp2qJCz8CyacMo9QuOPQn7OBeA51xO-RVL1GbpoKl96.jpg

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Canım @Dosi nice mesajlara. :Z Geçen yılbaşı konusunda da hediyeleşmiştik ve o zaman sana bir şeyler söylemiştim. Bu sene aramızda çok güzel bir bağ oldu. Her gün sohbet ediyoruz, çok da eğleniyoruz. :bhr: Bu sene bu kadar aktif olmamda en büyük pay sahiplerindensin. :A Bol bol çene yarıştırdık seninle. :F Nice mesajlara, hep böyle güzel sohbetlerimiz olsun. :Z

Hediyelerin :bhr:

Benim çok sevdiğim bir parça. Dinledin mi bilmiyorum ama seveceğini düşünüyorum. :A

Canımız Yıldız'ımız. :bhr:

Ve sayende izleyip iyi ki de izledim dediğim harika dizimiz. :bhr:
Ekli dosyayı görüntüle 97901
Çok teşekkür ederim :bhr: şarkıyı yarın dinlerim artık. Kapaktan çıkaramadım. Bugün çok şarkı dinledim ve şarj 12şerde şuan :A
Gerçekten bu sene baya güzel enerji yakaladık ve çok fazla ortak yön var artı aramızda hiç fikir ayrılığı vs oluşmadığı içinde maşallah en ufak bi tartışma dahi yaşamadık :bhr: öyle bir durum olursa da seninle mevzuları uzatmayan, bir konudaki meseleyi başka yerlere taşıyan kişiler olmadığımız için herşeyin üstesinden geliriz. Senle bir 'anlaşma' yaptık sayılır :A

Şöyle bazen çok geçmiş yorumlara bakarken aslında ozamanlarda da iyi anlaştığımızı görüyorum ama bu sene normal forum arkadaşlığı güzel bir dostluğa döndü :bhr:
Birlikte daha nice eğlenceli 0 tartışmalı sohbetlere :Z

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok teşekkür ederim :bhr: şarkıyı yarın dinlerim artık. Kapaktan çıkaramadım. Bugün çok şarkı dinledim ve şarj 12şerde şuan :A
Gerçekten bu sene baya güzel enerji yakaladık ve çok fazla ortak yön var artı aramızda hiç fikir ayrılığı vs oluşmadığı içinde maşallah en ufak bi tartışma dahi yaşamadık :bhr: öyle bir durum olursa da seninle mevzuları uzatmayan, bir konudaki meseleyi başka yerlere taşıyan kişiler olmadığımız için herşeyin üstesinden geliriz. Senle bir 'anlaşma' yaptık sayılır :A

Şöyle bazen çok geçmiş yorumlara bakarken aslında ozamanlarda da iyi anlaştığımızı görüyorum ama bu sene normal forum arkadaşlığı güzel bir dostluğa döndü :bhr:
Birlikte daha nice eğlenceli 0 tartışmalı sohbetlere :Z
Dinle canım yorumunu da bekliyorum. :Z

Ya evet çok ortak noktamız var gerçekten. :bhr: Kafamız da aynı şeylere çalışıyor. :A İnşallah da hiç yaşamayız tartışma ama dediğin gibi yaşasak bile uzatmadan kendi aramızda hallederiz. :Z

Ya evet ben de bakıyorum ara sıra ve bayağı da sohbet etmişiz ama bu kadar sık sohbet ettiğimiz sene bu sene oldu. :Z Daim olsun. :Z

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Dinle canım yorumunu da bekliyorum. :Z

Ya evet çok ortak noktamız var gerçekten. :bhr: Kafamız da aynı şeylere çalışıyor. :A İnşallah da hiç yaşamayız tartışma ama dediğin gibi yaşasak bile uzatmadan kendi aramızda hallederiz. :Z

Ya evet ben de bakıyorum ara sıra ve bayağı da sohbet etmişiz ama bu kadar sık sohbet ettiğimiz sene bu sene oldu. :Z Daim olsun. :Z
İnşallah :bhr:
Saat kaç olmuş. Hadi burda saat 1 buçuk, sizde sabah olacak. Git uyu artık :A (şarjım azalmasa daha dururdum :A )
İyi geceler dilerim :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
fikir ayrılığıda olsa mesela saygı duymak gerek..bende senlen hiç tartışma yapmadım harelde dosi..tabi başlarda acemiydim beni uyara uyara gidiyom böyle

Son düzenleme:
  • Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Evet 1000 mesaj ken :A
Sen galiba bu konuda kutladın demek istemiştim ama klavye yanlış yazdı:A

fikir ayrılığıda olsa mesela saygı duymak gerek..bende senlen hiç tarışma yapmadım harelde dosi..tabi başlarda acemiydim beni uyara uyara gidiyom böyle
Aynen hiç tartışmadık. Uyarıları hep dikkate aldın :bhr:
Tabiki fikir ayrılıkları olacak. Önemli olan saygı duymak ve kalp kırmadan tartışmak

• Harika
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

Tabiki fikir ayrılıkları olacak. Önemli olan saygı duymak ve kalp kırmadan tartışmak
AYNEN KATILIYORUM .bazı kişiler kalbimi kırdıda unuttum.aynen uyarılarıda dıkkate alcam tabi.saol tskler arkadaşım .:A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
AYNEN KATILIYORUM .bazı kişiler kalbimi kırdıda unuttum.aynen uyarılarıda dıkkate alcam tabi.saol tskler arkadaşım .:A
Sorun değil arkadaşım. İlk başlarda kuralları ortamı bilmediğin için normaldi ama zamanla iyi alıştın ve kendini sevdirdin :bhr:

• Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Sorun değil arkadaşım. İlk başlarda kuralları ortamı bilmediğin için normaldi ama zamanla iyi alıştın ve kendini sevdirdin :bhr:
BENDE ONLARI ÇOK SEVDİM.aynen yani normal bilmediğim içinde .bazı kişiler neden kalbimi kıracağına uyarı yapmadı bilmem..uyaran herkesle iyi arkadaş oldum sherlok tolsla senlen ..evet aynen alıştım artık..arkadaşım.
------

Bence o şarkıyla gel bu hafta olmasa da mutlaka çünkü içimizde kalır böyle yaparsan ve suçlu hissederim kendimi. :A
mesela tols arkadaşım uyardı hep kalbimi kırmadı iyi arkadsaş olduk her koınuda anlaşıyoz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
BENDE ONLARI ÇOK SEVDİM.aynen yani normal bilmediğim içinde .bazı kişiler neden kalbimi kıracağına uyarı yapmadı bilmem..uyaran herkesle iyi arkadaş oldum sherlok tolsla senlen ..evet aynen alıştım artık..arkadaşım.
Oluyor öyle. Benimde kalbim kırıldı çok ama zamanla herşey yoluna girdi.
Burda senle iyi anlaşanlar ile vakit geçirmek en iyisi. İlk başlarda az arkadaşın vardı ama sonra bir sürü sohbet ettiğin oldu ve artık seni uyarıyorum bile :A

• Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Oluyor öyle. Benimde kalbim kırıldı çok ama zamanla herşey yoluna girdi.
Burda senle iyi anlaşanlar ile vakit geçirmek en iyisi. İlk başlarda az arkadaşın vardı ama sonra bir sürü sohbet ettiğin oldu ve artık seni uyarıyorum bile :A
alos gereklı haluk angelıca . @Gerekli24 uyarıyor beni anlamadığım zaman ..slttl arkadaşım..emre ozaysoy 12.adamla hep sohbet etmışımdır...ilk başlarda azdı şimdi çoook oldu..aynen arkadaşım afet guçverir arkadaşımda uyardı

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860

Olabilir :A olsun tekrar kutlayım :love1:

• Harika