🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Terim'in istediği İrfan Can transferine yönelik yönetimin elini güçlendirecek saçma sapan bir açıklama yaptılar, yönetime transferler konusunda baskı yapmak yerine ekmeğine yağ sürdüler sadece. :A

Ben de baktım şimdi bence burada daha çok Başakşehir başkanına nefret kusma var bunu da atmışlar. Yani bence bir sorun olmamalı.

------

Yani bundan sonra Terimin bunları demesi taraftarın daha fazla arkasında olmasını sağlar ki öyle gözüküyor şampiyon olsa bile yönetim bence kesin gidecek.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de baktım şimdi bence burada daha çok Başakşehir başkanına nefret kusma var bunu da atmışlar. Yani bence bir sorun olmamalı.

Bunu linç edildikten sonra paylaşmak zorunda kaldılar ama hikaye tabi. İlk paylaşım önemli. Sadece üç günlük olay da değil, yönetime karşı asla doğru düzgün tepki gösteremiyorlar. 2018-19-20-21... Transferler konusunda her sene üstüne katarak beceriksizlik eşiğini aşan bir yönetim ortada, öyle bol keseden transfer yaptılar da oyuncu satıp oyuncu aldılar da durumu da yok. Eylül ayına böylesine kötü bir kadro yapılanmasıyla lige başlıyorsun, bu adam her şeye rağmen takımı zirve yarışında tutuyor, Ocak transfer dönemi geliyor üzerinden 8 gün geçiyor halen çıt yok... Neyse daha da sinirlenmeyeyim, yoruldum bu yönetime laf söyleyip durmaktan. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bunu linç edildikten sonra paylaşmak zorunda kaldılar ama hikaye tabi. İlk paylaşım önemli. Sadece üç günlük olay da değil, yönetime karşı asla doğru düzgün tepki gösteremiyorlar. 2018-19-20-21... Transferler konusunda her sene üstüne katarak beceriksizlik eşiğini aşan bir yönetim ortada, öyle bol keseden transfer yaptılar da oyuncu satıp oyuncu aldılar da durumu da yok. Eylül ayına böylesine kötü bir kadro yapılanmasıyla lige başlıyorsun, bu adam her şeye rağmen takımı zirve yarışında tutuyor, Ocak transfer dönemi geliyor üzerinden 8 gün geçiyor halen çıt yok... Neyse daha da sinirlenmeyeyim, yoruldum bu yönetime laf söyleyip durmaktan. :A
Evet ancak maç öncesi bunları demesi de bir şey. Ben ultraslanın kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum. Göksel Gümüşdağ için aşırı bir nefret var ve Onyekuru için de bir şey dememiş. Transferi de mutlaka yapacaklar şu an 8 günde hemen kaç takım transfer yaptı. Biz mesela çoğu transferi hep son anlar yaparız. Taraftar grubu olarak yönetim ile en kötü arası olan Çarşı maalesef Beşiktaş en iyi olduğu yanlar olan tribün taraftarlığını son yılda yitirdi bunda bunun etkisi çok var. Bizde yönetimi taraftar gönderdi iki kez. Demirören TFF başkanı oldu kaçtı. Fikret bu halde bırakıp gitmek zorunda kaldı. Umarım sizin yönetim paraları arada yememiştir.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Ben ortada bir transfer beceriksizliği olduğunu düşünmüyorum. Ha vardır ama kısmendir o. Hoca ne dedi? İsimleri sızdırıyorlar transferi çıkmaza sokuyorlar.

Kim olursa olsun bu kadar beceriksiz olamaz. Tek amaç Fatih Terim'i yıldırmak istifa ettirmek. Bugün de kısmen başarılı oldular. Ama bu taraftar efsanesini yedirmez.

Dursun Özbek hainin kurduğu kadronun önemli ayaklarını 2 senede teker teker gönderdiler. Yerlerini sıradan oyuncularla doldurdular. Fatih hoca ses etmedi. Bu yönetimin Fatih Terim'e ihanet etme hakkı yok. Bu adam size başkanlık yolunu açtı 2 kere seçim kazandırdı. Utanmazlar.

Vaka sayıları düştü ben zannediyorum ki yakında tedbirler hafifletilir. Mayıs ayına kalmadan bu yönetimi göndeririz. Ama sonrası da çok önemli.

Eğer seçimi liseliler kazanırsa Fatih Terim çok daha zor günler yaşar. Liseliler Galatasaray'ın fetocuları gibi Galatasaray hainleri. Fatih Terim'i gönderip taraftarın parasına ekmek banmak için her yolu denerler.

Ne olursa olsun. Hayaller gerçekleşene kadar, biz ölene kadar Terim'i bizden kimse koparamaz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Güldük eğlendik ama bu kadarı yeterli. Fazlası takıma zarar vermeye başladı. Şu ana kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür edilmeli, plaket verilmeli ve bu yönetimle yollar ayrılmalı artık. Son bir hizmet olarak yönetimi istifaya davet ediyor sayısız taraftar.

Fatih Terim her türlü Galatasaray’da kalacak. Bugün yarın göndermeye kalkarsan buyur Mayıs ayında başkanlık koltuğa sen geç demiş olursun. Ama siz tarihin tozlu sayfalarına karışacaksınız.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Güldük eğlendik ama bu kadarı yeterli. Fazlası takıma zarar vermeye başladı. Şu ana kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür edilmeli, plaket verilmeli ve bu yönetimle yollar ayrılmalı artık. Son bir hizmet olarak yönetimi istifaya davet ediyor sayısız taraftar.

Fatih Terim her türlü Galatasaray’da kalacak. Bugün yarın göndermeye kalkarsan buyur Mayıs ayında başkanlık koltuğa sen geç demiş olursun. Ama siz tarihin tozlu sayfalarına karışacaksınız.
Liseliler ile başkanın arası kötü zaten bir ara çoğunlukla ibra edilmemişti her türlü yönetim Mayıs'ta gidecek zaten esas Fatih Terim kalacak mı ben onu merak ediyorum.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Sence bu durumda bunu yapabilirler mi ?
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ve zaten bekleniyordu. Ancak şu an moralim dip yaptı. Bu takımın yaşayan en büyük efsanesine bu yapılanlar... O kadar sinir bozucu bir şey ki tarif edemem. Siz bir de yarınki kalabalığı görün eğer bu gece bu haberi yalanlayan açıklama gelmezse.

Eğer Terim'i gönderirlerse dünyanın sonu değil, kazanan yine Terim olacak ancak Galatasaray bu senenin kaybedeni olacak hem de derbi öncesi. Eğer Terim gönderilirse Mayıs'ta başkan olur adaylığını koyduğu an. Ama gerçekten sabrımız taştı bu nedir be.. Fenerlilerin Aziz Yıldırım + Aykut Kocaman nefretini toplayıp 100'le çarpın, şu an bu yönetimden öylesine nefret ediyoruz.

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ve zaten bekleniyordu. Ancak şu an moralim dip yaptı. Bu takımın yaşayan en büyük efsanesine bu yapılanlar... O kadar sinir bozucu bir şey ki tarif edemem. Siz bir de yarınki kalabalığı görün eğer bu gece bu haberi yalanlayan açıklama gelmezse.

Eğer Terim'i gönderirlerse dünyanın sonu değil, kazanan yine Terim olacak ancak Galatasaray bu senenin kaybedeni olacak hem de derbi öncesi. Eğer Terim gönderilirse Mayıs'ta başkan olur adaylığını koyduğu an. Ama gerçekten sabrımız taştı bu nedir be.. Fenerlilerin Aziz Yıldırım + Aykut Kocaman nefretini toplayıp 100'le çarpın, şu an bu yönetimden öylesine nefret ediyoruz.
Tamamen bu durum üzerine prim yapmak için bir haber. Fatih Terim'i gönderecek olsalar bile şu ortamda göndermezler.

Fatih Terim başkan mı olacak? :F Bunu ironi diye algılıyorum artık.

• Olmamış

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tamamen bu durum üzerine prim yapmak için bir haber. Fatih Terim'i gönderecek olsalar bile şu ortamda göndermezler.

Fatih Terim başkan mı olacak? :F Bunu ironi diye algılıyorum artık.
Şu an moralim dip yaptığı için ve bizim adımıza gerçekten ciddi bir durum olduğu için alaya alınacak komik bir durum yok kusura bakmazsan, moralim gerçekten şu an sıfırlarda ve bu haber yalanlanana dek de bu konuda gülünecek bir şey yok kendi adıma.

Ve evet Terim'in başkanlığı çok uzun süredir gündemde olan, bizzat kendisinin de zamanında belirttiği bir olay ve er ya da geç gerçekleşecektir.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şu an moralim dip yaptığı için ve bizim adımıza gerçekten ciddi bir durum olduğu için alaya alınacak komik bir durum yok kusura bakmazsan, moralim gerçekten şu an sıfırlarda ve bu haber yalanlanana dek de bu konuda gülünecek bir şey yok kendi adıma.

Ve evet Terim'in başkanlığı çok uzun süredir gündemde olan, bizzat kendisinin de zamanında belirttiği bir olay ve er ya da geç gerçekleşecektir.

O zaman demiş olayım başkanlık teknik direktörlüğe benzemez. Habere üzülmene gerek yok çünkü yüzde 99 yalan haber. Gitmesini de istemem. Galatasaray'ı hocasız bir şekilde yenmek yerine hocalı bir şekilde yenilmeyi tercih ederim. Böyle bir ortamda bunu yapmazlar. Hatta derbi de yenilir belki diye derbiyi bekleyebilirler o kadar göndermek isteseler bile tabi bu tam ters de tepebilir ancak şu an adamı göndermek istemesen bile salaklık olur.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
O zaman demiş olayım başkanlık teknik direktörlüğe benzemez. Habere üzülmene gerek yok çünkü yüzde 99 yalan haber. Gitmesini de istemem. Galatasaray'ı hocasız bir şekilde yenmek yerine hocalı bir şekilde yenilmeyi tercih ederim. Böyle bir ortamda bunu yapmazlar. Hatta derbi de yenilir belki diye derbiyi bekleyebilirler o kadar göndermek isteseler bile tabi bu tam ters de tepebilir ancak şu an adamı göndermek istemesen bile salaklık olur.
Başkanlığına değil teknik direktör olarak kalmasına ihtiyacımız var ama öyle bir durum olursa da böyle bir gelişme olur gibi... Yarına dek bir açıklama yapılmazsa basın toplantısı buna işaret ediyor. Tetikte izleyeceğiz, umarım asparagas bir sızıntıdır dediğin gibi.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Başkanlığına değil teknik direktör olarak kalmasına ihtiyacımız var ama öyle bir durum olursa da böyle bir gelişme olur gibi... Yarına dek bir açıklama yapılmazsa basın toplantısı buna işaret ediyor. Tetikte izleyeceğiz, umarım asparagas bir sızıntıdır dediğin gibi.
Başkan adayı olursa kazanamaz benim görüşüm kazanırsa da iyi bir ekip kurmazsa başarı şansı imkansız. Bence her türlü bu ihtimal yok.

Bir kaç yerde de gördüm başkan yarın açıklama yapacak büyük ihtimalle tansiyonu düşürmeye çalışan bir açıklama olacak. Eğer cidden Terim'i bu durumda gönderirlerse ben de düşman olduklarını düşüneceğim :A Evet, Terim ile çalışmak sıkıntıdır ama onu bu durumda göndermek her türlü kötü bir karar olacaktır.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Başkan adayı olursa kazanamaz benim görüşüm kazanırsa da iyi bir ekip kurmazsa başarı şansı imkansız. Bence her türlü bu ihtimal yok.

Bir kaç yerde de gördüm başkan yarın açıklama yapacak büyük ihtimalle tansiyonu düşürmeye çalışan bir açıklama olacak. Eğer cidden Terim'i bu durumda gönderirlerse ben de düşman olduklarını düşüneceğim :A Evet, Terim ile çalışmak sıkıntıdır ama onu bu durumda göndermek her türlü kötü bir karar olacaktır.
Terim'in GS başkanlık seçimlerinden kazanamama ihtimali yok, zaten doğru düzgün aday yokken ortamda. Kimsenin bilmediği mustafanın bile seçildiği ortamda, Fatih Terim rekor oyla seçilir ama mesele o değil şu an, başkan olması ilerleyen dönemlerin mevzusu. Şu an takıma başkan olarak değil hoca olarak faydası dokunur dediğin gibi, böyle bir ortamda böyle bir ligde Terim'in böyle söylentilere maruz kalması bile artık yönetimin vaadinin dolduğunu gösteriyor.

Bilmiyorum pandemi dönemini fırsat biliyor olabilirler ama pandemiye rağmen büyük olaylar patlak verir. Sadece mustafanın da değil abdurrahimin de Galatasaray ile olan bağları komple biter, bir daha stadyuma giremezler seyircili maçların oynanacağı dönemlerde. Ünal Aysal döneminin vermiş olduğu bir birikmişlik de var zira.

• Güldürdün