🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Evet çok şükür Terim’i gönderme gibi bir ihanete kalkışmadı o bakımdan içimiz rahatladı :A

Fakat açıklamaları yine sakat ve sinir bozucu. “40 tane adam aldım doymadın” dedi ciddi ciddi. 3 senede 40 tane adam almış, saysa kaç tanesi ilk 11 oyuncusu beş tane zor sayacak. :A
Bu yönetim öyle bir şey yapamazdı zaten kimse kimseyi kandırmasın :A Hocayı kovsalar takıma teknik direktör de bulamazlar :A

Yalnız kendisini çok övüyor. Akıllara birilerini getirdi de neyse :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu yönetim öyle bir şey yapamazdı zaten kimse kimseyi kandırmasın :A Hocayı kovsalar takıma teknik direktör de bulamazlar :A

Yalnız kendisini çok övüyor. Akıllara birilerini getirdi de neyse :A

Demiştim sana @Tolstoyevski bu kadar büyük bir hata yapmazlar. Terim'den nefret bile etse bu ortamda gönderemez :A

Adam halen bizim mevcut kadromuz şampiyonluğa oynar gerek yok transferlere ayaklarına yatıyor ya sabır 🤦🏻‍♂️ :A

Onyekuru’yu bile alamayacak bunlar ciddi ciddi. Yok artıda olmamız lazım yok bilmem ne, ulan şu Onyekuru’yla mı kulüp batacak? Sen yatırım yapmazsan ne şampiyonluk ne Şampiyonlar ligi gelirini göremezsin.

Böyle bir şey yok adam TFF limitini bahane ediyor şimdi de FFP bitti TFF başladı 🤦🏻‍♂️ Fenerbahçe el altından işler yapıyor, limit filan dinlemeden bam bam transferler yapıyor bize ise TFF limitini makul görüyor adam.

Anlaşılan ölüyü gösterip vebaya şükrettirelim diyorlar. Şu an sanki 1 transfer bile büyük bir mucizeymiş gibi. Halbuki 4-5 transfer şartken.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Adam halen bizim mevcut kadromuz şampiyonluğa oynar gerek yok transferlere ayaklarına yatıyor ya sabır 🤦🏻‍♂️ :A

Onyekuru’yu bile alamayacak bunlar ciddi ciddi. Yok artıda olmamız lazım yok bilmem ne, ulan şu Onyekuru’yla mı kulüp batacak? Sen yatırım yapmazsan ne şampiyonluk ne Şampiyonlar ligi gelirini göremezsin.

Böyle bir şey yok adam TFF limitini bahane ediyor şimdi de FFP bitti TFF başladı 🤦🏻‍♂️ Fenerbahçe el altından işler yapıyor, limit filan dinlemeden bam bam transferler yapıyor bize ise TFF limitini makul görüyor adam.

Anlaşılan ölüyü gösterip vebaya şükrettirelim diyorlar. Şu an sanki 1 transfer bile büyük bir mucizeymiş gibi. Halbuki 4-5 transfer şartken.
Başkana göre Fatih Terim de ben bu kadroyu şampiyon yaparım demiş :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Başkana göre Fatih Terim de ben bu kadroyu şampiyon yaparım demiş :A
Terim’in tavrı net fakat Cengiz açık şekilde transferlerin üstüne yatmaya çalışıyor. Tamam Visca’yı alma İrfan’ı da alma hadi kulübü borçlu devretmek istemiyorsan ama Onyekuru’yu bir zahmet al. Mütevazi rakamlara transferler gayet yapılabilir. Yok o da yok..

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Sezon sonu korkmayın aday olmayacağım diyor kazanamayacağını biliyor çünkü :A

Bu arada cidden şu kadro ile de şampiyonluğa oynuyor bir bakıma doğru :A ve benim gözümde 3 takımın da şansı aynı tabi transfere ihtiyacınız var orası ayrı.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
GS gerçekten büyük bir camia. Adamlar kendilerini motive etmek için kaos çıkartıp sonra kenetleniyorlar. Egolar çarpışıyor ama sonunda camia için bir araya geliyorlar. Biz de geçen sene osuruktan dolayı şampiyonluk verdik. İki senede derbi kaybetmeyen hocayı kovup yerine Çimşir'i getirdiler. Eşşek taraftarlar da “önemli olan kulüptür” diye savundular o rezilliği.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
GS gerçekten büyük bir camia. Adamlar kendilerini motive etmek için kaos çıkartıp sonra kenetleniyorlar. Egolar çarpışıyor ama sonunda camia için bir araya geliyorlar. Biz de geçen sene osuruktan dolayı şampiyonluk verdik. İki senede derbi kaybetmeyen hocayı kovup yerine Çimşir'i getirdiler. Eşşek taraftarlar da “önemli olan kulüptür” diye savundular o rezilliği.
Sizin taraftar medya bir garip çözemiyorum ben sizi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hatırlatma o rezilliği ya.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Sizin taraftar medya bir garip çözemiyorum ben sizi.
TS taraftarının çoğu güne göre hareket eden beyinsiz sürüsüdür. Hiç biri geleceği veya geçmişi düşünerek yorum yapmıyor. Benim gibi düşünenler azınlık. Geçen sene Ünal hoca kovulduktan sonra Ndiaye ismi açıklanınca çoğu kadro kurmaya başlamıştı. Şimdi aynı adamlar Ünal hocayı kovmayacaklardı diyor. Böyle iki yüzlülerle artık uğraşmıyorum. Direkt engeli vurup geçiyorum.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
TS taraftarının çoğu güne göre hareket eden beyinsiz sürüsüdür. Hiç biri geleceği veya geçmişi düşünerek yorum yapmıyor. Benim gibi düşünenler azınlık. Geçen sene Ünal hoca kovulduktan sonra Ndiaye ismi açıklanınca çoğu kadro kurmaya başlamıştı. Şimdi aynı adamlar Ünal hocayı kovmayacaklardı diyor. Böyle iki yüzlülerle artık uğraşmıyorum. Direkt engeli vurup geçiyorum.
Sen daha iyisin bilirsin tabi ama benim bildiğim kadarıyla her taraftar sabırsız ama sizin taraftar bir ayrı sabırsız çok çabuk bir şekilde ağır eleştiriler yapabiliyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gördüğüm kadarıyla fazla panik yapılmış. :A Ne başkan şu an Fatih Terim'le yolları ayırabilecek durumda, ne de hoca şu an gidebilecek durumda. Karşılıklı bir çıkar ilişkisi söz konusu yani. Milli takım boşta olsaydı Fatih Terim gemileri yakabilirdi bu bir gerçek, şu yaşından sonra Fatih hocanın görev yapabileceği iki tane kurum/kuruluş var. Birisi Galatasaray, diğeri ise milli takım. Dolayısıyla buradan ya emekli olarak gidecek, ya cidden çok başarısız bir dönem geçirecek, ya da milli takım boş olacak... Şu an üç koşuldan hiçbiri mevcut değil zaten...

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gördüğüm kadarıyla fazla panik yapılmış. :A Ne başkan şu an Fatih Terim'le yolları ayırabilecek durumda, ne de hoca şu an gidebilecek durumda. Karşılıklı bir çıkar ilişkisi söz konusu yani. Milli takım boşta olsaydı Fatih Terim gemileri yakabilirdi bu bir gerçek, şu yaşından sonra Fatih hocanın görev yapabileceği iki tane kurum/kuruluş var. Birisi Galatasaray, diğeri ise milli takım. Dolayısıyla buradan ya emekli olarak gidecek, ya cidden çok başarısız bir dönem geçirecek, ya da milli takım boş olacak... Şu an üç koşuldan hiçbiri mevcut değil zaten...
Zaten İtalya macerası sonrası dediğin iki yere gidip geliyor :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aytaç Kara bu yoklukta bizim yedek kulübesinde idare eder, arada lazım olur ne yapalım yokluk fakirlik böyle bir şey ve biz fakir fakat gururlu bir kulübüz... Mame Thiam'ı bedava hediye ettikleri gibi bize de kolaylık yaparlarsa buyursun gelsin.
Size serbest bırakıp Fatihi vermediler mi?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kimden bahsedeceğim Fatih Terim'den mi? :A

Kötü veya iyi Galatasaray ilgendi sözleşmesi feshedildi geldi :A
Fatih Terim'den bahsetsen daha iyiydi.

Adamın kariyerinin zirve anı Galatasaray'ın kulüp binasına girişidir. Bu hâlde Fatih gibi 10 tane adam gelse ne olur, gelmese ne olur.

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fatih Terim'den bahsetsen daha iyiydi.

Adamın kariyerinin zirve anı Galatasaray'ın kulüp binasına girişidir. Bu hâlde Fatih gibi 10 tane adam gelse ne olur, gelmese ne olur.
Ben de biliyorum iyi olmadığını ama Thiam için de şu an zirve Fenerbahçe ben daha çok Kasımpaşa'nın oyuncu vermesinden bahsettim.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
2 hafta olacak transfer dönemi başlayalı, Onyekuru halen gelmedi. Ayın sonunda gelirse kafadan 3-4 maç zaten gider. Çoktan gelmeliydi ki Şubat ayına dek hazır olsun, form tutsun...

Bunlar Onyekuru'yu bile alamayacak bu gidişle. Böyle bir yönetim düşman başına... Ya sabır.