TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Burda da fırtına kopuyor bayağı rüzgar var benim net sıkıntılı o yüzden peki abi sence Nacinin hastalığı ne
Hastalığının adı söylenmedi. Ama doktoru beklediğimizden hızlı ilerledi;bundan sonra ertelediklerinizi yapmaya başlayın dedi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

Ezgi Mola... Ne yaptın sen? Yılın oyunculuğunu sergiliyor vallahi. 'Safiye' karakteri bu kadar hissettirerek, yaşatarak yansıtılamazdı sanırım. Kafasını duvara vurması, annesinin resimlerini atması... Harika sahnelerdi. Safiye'nin yardıma ihtiyacı var, artık birinin el atması lazım.

Han ve İnci'nin evli olduğunu herkes öğrendi, sonunda ortaya çıktı. İnci ciddi ciddi eve yerleşecek gibi görünüyor, yılın olayı çıkar bu evden. O evde yaşananlardan bile iki sezon çıkar izleriz o derece. Büyük merakla bekliyorum İnci'nin eve gelişini. :Z

Naci'nin de psikolojisi bozuk, onun olaylarını tam çözemedim şu an birkaç bölüme netleşecek anladığım kadarıyla.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
17. BÖLÜM

Ezgi Mola... Ne yaptın sen? Yılın oyunculuğunu sergiliyor vallahi. 'Safiye' karakteri bu kadar hissettirerek, yaşatarak yansıtılamazdı sanırım. Kafasını duvara vurması, annesinin resimlerini atması... Harika sahnelerdi. Safiye'nin yardıma ihtiyacı var, artık birinin el atması lazım.

Han ve İnci'nin evli olduğunu herkes öğrendi, sonunda ortaya çıktı. İnci ciddi ciddi eve yerleşecek gibi görünüyor, yılın olayı çıkar bu evden. O evde yaşananlardan bile iki sezon çıkar izleriz o derece. Büyük merakla bekliyorum İnci'nin eve gelişini. :Z

Naci'nin de psikolojisi bozuk, onun olaylarını tam çözemedim şu an birkaç bölüme netleşecek anladığım kadarıyla.
Naci hasta birkaç bölüme ölür bence.

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

El atması gereken kişi belli de neyse. :A

kirmizi-oda-20-4.jpg

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Vay arkadaş nasıl bir bölüm hazırlamışlar.
Han’ın psikopatlığı, Gülben’in tatlı halleri, Safiye & Naci’nin baymayan sahneleri... 10 numara bir bölümdü. Uzun zaman sonra diziden bu kadar zevk aldım. :D

Çocukluk halleriyle birlikte oldukları ve Han’ın kavga edip ağladığı kısımlardaki çekimler, oyunculuklar zirveydi. Naci ve Safiye’nin konuşmaları da çok dokunaklıydı. 👏🏻