ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üzücüymüş ölümü cidden. :A Annem son bölümlerde sinir bozucu olsa da üzüldüm Yılmaz’a dedi. :F

Furkan’ın ön plana çıkması iyi olmuş, sevdiğim bir isim. :A
Çok sinsi biri gibi ama iyi de biri. Sevdim nedense :A hikayesini merak ediyoruz. Tahminler var ama zamanla anlarız. Ailesi Demir'in babasından darbe yemiş anlaşılan ama ne şekilde belirsiz.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Anlaşılan o ki bu dizide hikaye bitmiyor. :A :A
Yok yok ne bitmesi :A aynı hikayeyi pişirip pişirip önümüze serdiler 2 yıldır :A bundan sonra daha da devam eder :A
Fikret Yılmaz'a 'gel bizle bşrlşk ol, birlikte daha güçlğ oluruz Demir'e karşı' diyecekti ama Yılmaz yolcu oldu :A
Ben Fikret'in şarkıcı Sevda'nın oğlu olduğunu düşünüyorum :A veya Hande Sevda'nın kızı, Fikret'te üvey kardeş :F
Sevda evlat hasretinden söz etti. Eğer Fikret gerçekten Fekelli'nin yeğeniyse Sevda'nın oğlu değil ama değilse Sevdanın oğlu :A
Al kafan karışsın :F

• İlginç
Reactions: Özgür

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
78. BÖLÜM

Ah Yılmaz be... Uğur Güneş 78 bölüm boyunca harika bir oyunculuk sergiledi, 'Yılmaz' karakterine de çok yakıştı. Tüm emekleri için teşekkürler, iyi ki izlemişim seni 78 bölüm boyunca. Züleyha ile de harika çift oldunuz, keşke bu kadar ayrı görmek yerine biraz beraber görebilseydik sizi. Son sahne yürekleri dağladı, Fekeli'nin ''Evlat'' diye bağırışı... O telefonun acı acı çalması... Bölüme başka yazacak yorum da yok zaten, güle güle Yılmaz. :T

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
78. BÖLÜM

Ah Yılmaz be... Uğur Güneş 78 bölüm boyunca harika bir oyunculuk sergiledi, 'Yılmaz' karakterine de çok yakıştı. Tüm emekleri için teşekkürler, iyi ki izlemişim seni 78 bölüm boyunca. Züleyha ile de harika çift oldunuz, keşke bu kadar ayrı görmek yerine biraz beraber görebilseydik sizi. Son sahne yürekleri dağladı, Fekeli'nin ''Evlat'' diye bağırışı... O telefonun acı acı çalması... Bölüme başka yazacak yorum da yok zaten, güle güle Yılmaz. :T
Fragmanı da izle.
Geldi yeni kadın oyuncumuz 😏

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragmanı da izle.
Geldi yeni kadın oyuncumuz 😏
Hande Soral gayet güzel görünüyor vallahi, ismi de Ümit olmasaydı tam olurmuş... Züleyha iki arada bir derede kalıyordu, artık iki ara da kalmadı gibi. Züleyha'ya da bir erkek oyuncu gelseymiş. :A

Bu arada Fikret ve Müjgan iyi çift oluyorlar, sevdim ben. :bhr:

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hande Soral gayet güzel görünüyor vallahi, ismi de Ümit olmasaydı tam olurmuş... Züleyha iki arada bir derede kalıyordu, artık iki ara da kalmadı gibi. Züleyha'ya da bir erkek oyuncu gelseymiş. :A

Bu arada Fikret ve Müjgan iyi çift oluyorlar, sevdim ben. :bhr:
Evet Güzel görünüyor ama Demir böyle her saçını savurana aşık mı olacak? :A
Züleyha'yı deli gibi seven bir adam bu saatten sonra başkasına bakmamalı :A

Müjgan'ın yüzü gülsün artık yeter

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet Güzel görünüyor ama Demir böyle her saçını savurana aşık mı olacak? :A
Züleyha'yı deli gibi seven bir adam bu saatten sonra başkasına bakmamalı :A

Müjgan'ın yüzü gülsün artık yeter
79 bölümde Züleyha dışında ilk kez birine tutulmuş canım, olsun o kadarı da. :A Fikret, Adnan Yaman'ın mezar taşını kırıyor. Ciddi ciddi Sevda'nın oğlu galiba. Sevda'nın fragmanda çocukla ilgili sözleri de işaretleri veriyor gibi sanki?

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
79 bölümde Züleyha dışında ilk kez birine tutulmuş canım, olsun o kadarı da. :A Fikret, Adnan Yaman'ın mezar taşını kırıyor. Ciddi ciddi Sevda'nın oğlu galiba. Sevda'nın fragmanda çocukla ilgili sözleri de işaretleri veriyor gibi sanki?
Fikret ile Sevda aynı mekana girip sırt sırta durmuşlardı karşılaşmadan. Orda şüphelenmiştim. Fekelli'ye başka yerlerde de amca diyor (başkaları ile telefonda konuşunca) ve oyüzden biraz kafam karışık :A
Yakın zamanlarda öğreniriz artık birşeyleri :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu diziyi Hünkarın vedası olduğu bölümü izlemiştim(Ne ağlamıştım bana ne oluyorsa)
Birde bu bölümüne bakacağım.

@Forumdash Şimdi burada olacaktın bu yorumumu görsen koltuğundan ters takla atardın :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni isimlerle yeni senaryo geliyorsa yeni sezon da gelir desene o zaman? :A
Açık ara yapan bir diziye illa ki yeni sezon çekilir :A bir kaç haftaya bırakırım diziyi gibi. Şuan aslında entrika dozu artıyor ama ne bileyim, garip geliyor. Behice'yi sonuna kadar izleyeceğim :A

• İlginç

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Açık ara yapan bir diziye illa ki yeni sezon çekilir :A bir kaç haftaya bırakırım diziyi gibi. Şuan aslında entrika dozu artıyor ama ne bileyim, garip geliyor. Behice'yi sonuna kadar izleyeceğim :A
Ay dur sezon sonuna kadar beraber götürelim, sezon sonu final yaparsa beraber tamamlarız yapmazsa da beraber bırakırız. :A

• Güldürdün