mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Akın bu hafta çıldırıp yalıya saldırır ve Cemil'i de öldürür. Celasun ve Karaca arasındaki eski defterler bu sefer kesin bir şekilde açılır. Vartolu'nun gelmesine daha var. Akın'ın artık iyi çocuk hallerinden çıkıp Yamaç gibi kafayı yemesini istiyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Akın bu hafta çıldırıp yalıya saldırır ve Cemil'i de öldürür. Celasun ve Karaca arasındaki eski defterler bu sefer kesin bir şekilde açılır. Vartolu'nun gelmesine daha var. Akın'ın artık iyi çocuk hallerinden çıkıp Yamaç gibi kafayı yemesini istiyorum.
Bence de Akın çok pasif kaldı. Selim öldü bari oğlunun önü açılır senaryoda. Vartolu bence yılbaşı sonda veya başta gelebilir veya Halil İbrahim. Yılbaşı bir bomba bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Cumali amca yüksek ihtimal Demir Karahan çıkacak. Yılbaşı bölümüne kadar da Kahraman sayesinde göreceğiz onu. Paşa, Kahraman'a İdris abisini çukur için vurdu dedi ama yalan bence orası. İdris onu vurduğu zaman 13 yaşında oluyor. Muhtemelen Meliha yüzünden vurdu abisini.

Yamaç bölümün sonunda finalden bir spoiler verdi bize. İşlerimi halledeyim deniz kenarında sakin bir yere gideceğim dedi. Aliço gibi delireceği teorim her geçen bölüm kuvvetleniyor.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
Cumali amca yüksek ihtimal Demir Karahan çıkacak. Yılbaşı bölümüne kadar da Kahraman sayesinde göreceğiz onu. Paşa, Kahraman'a İdris abisini çukur için vurdu dedi ama yalan bence orası. İdris onu vurduğu zaman 13 yaşında oluyor. Muhtemelen Meliha yüzünden vurdu abisini.

Yamaç bölümün sonunda finalden bir spoiler verdi bize. İşlerimi halledeyim deniz kenarında sakin bir yere gideceğim dedi. Aliço gibi delireceği teorim her geçen bölüm kuvvetleniyor.
bence kadın meselesi değil uyuşturucu işine bulaştığı için vurdu idris cumali'yi

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso