mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Duyduklarımdan kısa kısa bilgiler yazayım:

Bu bölümde Erdenetler'in tüm aile bir arada olduğu akşam yemeği olacak.
Kulkan her zaman yanında silah taşıyan bir karakter olacakmış.
Selim ve Kahraman'ın geçmişten bir aksiyon sahneleri olacakmış.
Akın vs. Ogeday, Cumali vs. Çağatay ve Yamaç vs. Kulkan şeklinde olması bekleniyor.
Kulkan yüksek ihtimalle Medet'i öldürecek ve Vartolu geri dönüş yapacak.
Yamaç, Cengiz'in gözlerinin önünde Erdenet Holding'i patlatacak.
Kulkan'ın Akın'ı da öldürmesi bekleniyor. Eğer o öldürmezse Karaca öldürecek Akın'ı.

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Akın vs. Ogeday, Cumali vs. Çağatay ve Yamaç vs. Kulkan şeklinde olması bekleniyor.
Kulkan'ın Akın'ı da öldürmesi bekleniyor. Eğer o öldürmezse Karaca öldürecek Akın'ı.
Kulkan deli dolu bir karakter gibi biraz Arık'a benziyor gibi. Akın umarım ölürse daha geç ölür. Babası ölünce ön plana çıkıp biraz bir şeyler yapsın yoksa çok harcanmış bir karakter olarak gidecek.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Tamam duyum falan ama bunlardan bazıları bile gerçekleşse önümüzdeki bölümlerden spoilerları böyle ulu orta yazmış olmuyor musun hemşerim... :A Ve biz bu olayları sürprizi kaçmış şekilde önceden öğrenmiş olmuyor muyuz... :A

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Tamam duyum falan ama bunlardan bazıları bile gerçekleşse önümüzdeki bölümlerden spoilerları böyle ulu orta yazmış olmuyor musun hemşerim... :A Ve biz bu olayları sürprizi kaçmış şekilde önceden öğrenmiş olmuyor muyuz... :A
Bak heyecanla yazdım ya onu unutmuşum. Bundan sonra bunu unutmayacağım. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
55
Cumali amca yüksek ihtimal Demir Karahan çıkacak. Yılbaşı bölümüne kadar da Kahraman sayesinde göreceğiz onu. Paşa, Kahraman'a İdris abisini çukur için vurdu dedi ama yalan bence orası. İdris onu vurduğu zaman 13 yaşında oluyor. Muhtemelen Meliha yüzünden vurdu abisini.

Yamaç bölümün sonunda finalden bir spoiler verdi bize. İşlerimi halledeyim deniz kenarında sakin bir yere gideceğim dedi. Aliço gibi delireceği teorim her geçen bölüm kuvvetleniyor.
öncelikle selam sevgili @mesmeso61 .yamaçın o deniz kıyısını gideceğim sözü bence nehirle alakalı çünkü flashback vardı nehir bebeğini deniz kenarında yamaça veriyordu.acaba nehir ve yamaç mutlu son mu olacak sizce?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
öncelikle selam sevgili @mesmeso61 .yamaçın o deniz kıyısını gideceğim sözü bence nehirle alakalı çünkü flashback vardı nehir bebeğini deniz kenarında yamaça veriyordu.acaba nehir ve yamaç mutlu son mu olacak sizce?
Ben bu dizinin mutlu sonla biteceğini düşünmüyorum. Ben Yamaç'ın ailesindeki herkesin öleceğini ve Aliço gibi yaşayacağı bir son bekliyorum. Bu diziye mutlu bir son yakışmaz.

• İlginç
Reactions: ömer karataş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Dizinin hastası arkadaşımın ulaştığı bilgiler:

Yamaç'ın sonraki hedefi holding.
Kulkan'ın saldırdığı ev Nehir'in.
Damla, Nehir'in evine gidiyordu onu da esir alabilir.
Damla tekrar hamile olabilir çünkü Cumali'yi büyük bir sürpriz bekliyordu.
Bir aksiyon sahnesi çekilmiş.
Akın'ın Ogeday'ı öldürmesi yüksekmiş. Bu sayede Kulkan ile karşı karşıya gelecekler.
Kulkan'ın onu öldürmesi bekleniyor.
Birde bundan sonra dizide çok sevdiğiniz karakterlere fazla bağlanmayın her an ölebilirler dedi.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlatması intikam için atacağı adımların ilki olacak. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan harekete geçme fırsatı bulacak. Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un Erdenetler'in elinde olduğundan habersiz Yamaç, Nehir’in güvenliğini sağlamaya çalışacak. Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek.
@mesmeso61 @Polat Şaşmaz @Sherlock @MEnes @fredhulkcamila @Gerekli24 @ömer karataş

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Büyük ihtimalle bu bölüm ya da bir sonraki bölüm Efsun ya da Nehir ölecek ikisini de bir odaya kapattı. Kulkan mutlaka sinirlenip birini vuracağını düşünüyorum. Hatta yamacı bile bu iklemde bırakabilir
Nehir'in öleceği çok belli ya. Efsun'a bişey olacağını düşünmüyorum Meliha'nın hikayesini yaşadığı için bir süre öldü süsü verilebilir.

Birde bu var. İnşAllah böyle bişey yaşanmaz :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Dizinin yönetici yapımcısı Yamaç Okur dizinin bu sezon kesin biteceğini söylemiş. Ayrıca dizi yılbaşı arası yapmayacakmış. Dizi için 125. bölüm final demişlerdi ama rakamın 130 bölümün üstüne çıktığını da söylemiş.

Dizinin bu sezon ki ilk üç bölümünün geçen sezonun devamıymış aslında. Yani normalde Arık'ın ölümü sezon finali olacakmış. Geçen haftaki bölüm ile 4. sezon resmen başlamış oldu gibi.

KeKa IG'de geri dönüş sinyallerini de verdi. Mahsun'un da yakında dönme olasılığı varmış. Ayrıca Vartolu'ya bir film gelme ihtimali de yüksekmiş.

Şimdi ileride olabilecekler kısmına geçelim:
Cumali ve Sultan'ın ölümü çok yakın.
Kulkan bu bölüm Efsun'u masaya yatırıp kesmeye çalışacak ama yüksek ihtimal Çağatay onu kurtaracak. Çok küçük ihtimal kurtaran Yamaç'ta olabilir.
3. sezon 1. bölümde Yamaç ve Nehir'in rüyası dizinin final sahnesi olabilirmiş.
100. bölüm anısına yapılan videoda Cemil Memilli'nin söylediği sona doğru da gidiyor dizi.
Nehir yüksek ihtimalle ölecek çünkü geçen bölüm portakal ile oynuyordu.

İdris-Meliha-Sultan-Mihriban hikayesi Yamaç-Efsun-Sena-Nehir şeklinde ilerliyor. Nehir dediğim gibi ölecek. Sena'da öldü böylece Sultan'ın da ölmesi yakın. Meliha kalmıştı ama o da hastaydı. Yakında Efsun hastalanırsa şaşırmam.

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
116
Puanı
55
Büyük ihtimalle bu bölüm ya da bir sonraki bölüm Efsun ya da Nehir ölecek ikisini de bir odaya kapattı. Kulkan mutlaka sinirlenip birini vuracağını düşünüyorum. Hatta yamacı bile bu iklemde bırakabilir
ben nehirin bebeği doğmadan ölmesini şahsen istemem ama senarist ne yapmaya çalışıyor o belli değil.bir kezde olsun nehir bebeğinin kokusunu içine çeksin isterim.bakalım neler olacak yeni bölümde.