Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin sonunda ne oldu
Asya denize girdi bitti.

EmAZgUGW0AANI_g

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok uzatmadan yayınlamaları iyi olmuş. Orijinalinde 5.bölümde olmuştu burada 6. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Çok uzatmadan yayınlamaları iyi olmuş. Orijinalinde 5.bölümde olmuştu burada 6. :A @Dosi
Ozaman çok geçmeden kendi senaryoları başlar veya başka bir ülke vardı, onun devamını çekerler bir süre :A
izlerim masa sahnesini.

2. Sezonda öğretmen karakteri vardı, ama uyarlamada Kenan Ece doktor olarak giriyor galiba diziye. Öyle bir farklılık yapmışlar çünkü orjinalde yoktu öyle (kadın bir doktor gelmişti gerçi, onun yerine olabilir :eek:)

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ozaman çok geçmeden kendi senaryoları başlar veya başka bir ülke vardı, onun devamını çekerler bir süre :A
izlerim masa sahnesini.

2. Sezonda öğretmen karakteri vardı, ama uyarlamada Kenan Ece doktor olarak giriyor galiba diziye. Öyle bir farklılık yapmışlar çünkü orjinalde yoktu öyle (kadın bir doktor gelmişti gerçi, onun yerine olabilir :eek:)
Kore versiyonu 16 bölümdü Doctor Foster'dan uyarlayacakları hikaye bitince oraya geçerler. :A Ki o dizi Kore'nin en çok izlenen dizisi olmuş ekşide öyle gördüm. :A

Kenan Ece psikiyatrist olarak geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Kore versiyonu 16 bölümdü Doctor Foster'dan uyarlayacakları hikaye bitince oraya geçerler. :A Ki o dizi Kore'nin en çok izlenen dizisi olmuş ekşide öyle gördüm. :A

Kenan Ece psikiyatrist olarak geldi. :A
Desene o kadın karakterin yerine geçti. Eğer öğretmen karakteri de olacaksa yeni biri katılır ama galiba Kenan Ece'yi 2si bir arada yapmışlar :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sonunda milyonların beklediği sahne bu bölüm geliyor. :Z Bu bölüm kendi rekorunu da kırabilir dizi.

Bu arada sanırım sahne tekrardan çekilmiş. :(
Sahne daha dün çekildi hatta Selen Sevigen story atmıştı. Yeniden çekilmesi çok normal o sadece teaser için çekilip ilk bölümün başına koyuldu ama o sahnenin dahası da var. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sahne daha dün çekildi hatta Selen Sevigen story atmıştı. Yeniden çekilmesi çok normal o sadece teaser için çekilip ilk bölümün başına koyuldu ama o sahnenin dahası da var. :D
Aynen, gördüm o hikayeyi. Ama keşke tanıtım ile birlikte o sahneyi tamamen çekselerdi. :A Böyle aynı sahne tekrar çekilince bir garip duruyor. :D

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Cansu Dere'nin oyunculuğuna laf atanlar var hala, anlam veremiyorum bir türlü. Neyse ilk bölüm güzeldi. Caner Cindoruk Kadın'dan sonra biraz soğuk geldi bana, onun yerine Kaan Urgancıoğlu bu role çok daha yakışırdı bence ama yine de sırıtmıyor. Derin karakteri aşırı itici, bir metres nasıl bu kadar burnu havada ve ergen olabilirin örneği olmuş resmen. :A Umarım gelecek bölümlerde de akıcılığını bozmaz. :D

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy