Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yurtdışına kapattıkları için diziye gıcık kaptım.
Twitter'da bu sahneden sonra iyice gıcık kaptım :A
Oldu canım, sen iki kişiyi aynı anda çocuklarını eşit sever gibi sev, hem sevgilin hem de karın aynı anda seni ve başkasını idare etsin ve mutlu güzel yaşa

Dün bir kaç dakika canlı yayın olarak bakındım (ellmde telefon baskın yapmaya çalışıp, kaynanası ile konulurken)
Dizi ağır tempo ve karanlık çekim pek beğenemedim.
Bu hikayeye çok fazla uzatılacak bir hikaye değil. O masa sahnesinden sonra dizi başka senaryoya geçer ve izleyicilerin bir kısmı kaçar. Sezon sonuna kadar bu başarı ile gideceğini sanmıyorum.
@Özgür @Yiğitt
Ben de reyting konusunda sana yazacaktım sevebileceğin bir iş, şans ver diyecektim. :A Tek sezonluk güzel iş çıkar bu diziden, umarım öyle kalır. :Z Aslında ilişkiler bazında uzayarak iki sezonu da rahat çıkarır. Şu an yalın olarak aldatmayı görüyoruz, çevrelerindeki ilişkilere girmedi daha.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de reyting konusunda sana yazacaktım sevebileceğin bir iş, şans ver diyecektim. :A Tek sezonluk güzel iş çıkar bu diziden, umarım öyle kalır. :Z Aslında ilişkiler bazında uzayarak iki sezonu da rahat çıkarır. Şu an yalın olarak aldatmayı görüyoruz, çevrelerindeki ilişkilere girmedi daha.
O yemek masası fragmanı nedeni ile çok ilgimi çekmişti ama gıcık Kanal D bize kapatmış YouTube'de yayınlanan videoları. Ben de vazgeçtim.
İlerde açılırsa belki kısa kısa sahnelerle idare ederim. Şuan fragman artı bir kaç kısa sahne ile hakim olmaya başladım :A
Belki orjinaline bakarım, @Özgür 5+5 dedi, bir kaç günde tüketirim havalar biraz daha soğuyunca (hafta sonu bitirdi) :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O yemek masası fragmanı nedeni ile çok ilgimi çekmişti ama gıcık Kanal D bize kapatmış YouTube'de yayınlanan videoları. Ben de vazgeçtim.
İlerde açılırsa belki kısa kısa sahnelerle idare ederim. Şuan fragman artı bir kaç kısa sahne ile hakim olmaya başladım :A
Belki orjinaline bakarım, @Özgür 5+5 dedi, bir kaç günde tüketirim havalar biraz daha soğuyunca (hafta sonu bitirdi) :A
Kanal D sitesinden izleyebilirsin, tek parça olarak yüklüyor. :D

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kanal D sitesinden izleyebilirsin, tek parça olarak yüklüyor. :D
Hiç aklıma gelmedi :eek:
Ama ben PS'de YouTube'de dev ekranda izlemeyi seviyorum, sabahları ev bana kaldığında :A
Doktor Foster, onu tamamlayıp bakınırım. İlk kez önce orijinali izlemiş olurum. 10 bölüm çok az :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hiç aklıma gelmedi :eek:
Ama ben PS'de YouTube'de dev ekranda izlemeyi seviyorum, sabahları ev bana kaldığında :A
Doktor Foster, onu tamamlayıp bakınırım. İlk kez önce orijinali izlemiş olurum. 10 bölüm çok az :Z
Geçen hafta Youtube'a geç yüklendi diye Kanal D sitesinden izlemiştim, güzel kalite ve tek parça yüklenmiş sevindim. :A

• Harika

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

1 saat 33 dakika... Yavaş yavaş olması gereken noktaya geliyoruz. :A @bazinga @MEnes
Netflix, BluTV, Exxen, Gain, Prime Video derken yakında bu kanalların dizilerinde kaliteli dizi kalmayacak inşallah. Yıllar sonra başlarını taşlara vuracaklar da çok geç olacak. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Netflix, BluTV, Exxen, Gain, Prime Video derken yakında bu kanalların dizilerinde kaliteli dizi kalmayacak inşallah. Yıllar sonra başlarını taşlara vuracaklar da çok geç olacak. :A
Tek korkum bahsettiğin dijital platformları da bir yolunu bulup kendilerine benzetmeleri. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tek korkum bahsettiğin dijital platformları da bir yolunu bulup kendilerine benzetmeleri. :A
Dizi süresi olarak benzetmeleri imkansız. Çünkü yayın mantığına aykırı. Uzun sürenin tek derdi daha fazla reklam ve reyting alabilmek. Dijital platformların böyle bir derdi yok. En azından ücretli olanların. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dizi süresi olarak benzetmeleri imkansız. Çünkü yayın mantığına aykırı. Uzun sürenin tek derdi daha fazla reklam ve reyting alabilmek. Dijital platformların böyle bir derdi yok. En azından ücretli olanların. :D
RTÜK'ü ikna edip "dijital platformlara yapılacak olan dizilerin minimum 1 saat 30 dakika olması zorunludur." gibi bir kural getirtir bunlar, her şeyi beklerim ben bu ülkede artık. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
RTÜK'ü ikna edip "dijital platformlara yapılacak olan dizilerin minimum 1 saat 30 dakika olması zorunludur." gibi bir kural getirtir bunlar, her şeyi beklerim ben bu ülkede artık. :A
Maalesef ülkemizden beklenen bir şey olur. Umarım olmaz öyle bir şey karpuz kabuğu düşürmeyelim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock