ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eee bu hayatın gerçekleri. Böyle çok olay oldu, üstelik sadece bahsi geçti, görüntüler yer almadı :D
Hayatın tüm gerçeklerinin olması mı lazım anlamadım. Belgesel değil kurgusal bir dizi bu. Başka dizilerde mesela kadına şiddet sahnelerinin suyu çıkarken ne kadar eleştiriyorsak burada da o kadar eleştirilmesi lazım bu sahnenin savunulacak bir tarafı yok maalesef. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayatın tüm gerçeklerinin olması mı lazım anlamadım. Belgesel değil kurgusal bir dizi bu. Başka dizilerde mesela kadına şiddet sahnelerinin suyu çıkarken ne kadar eleştiriyorsak burada da o kadar eleştirilmesi lazım bu sahnenin savunulacak bir tarafı yok maalesef. :D
Yani senin ayıla bayıla izlediğin dizilerde asla şiddet vs yer almıyor? (b)
Böyle bir sahne yazılması gayet normal, bu şekilde kavga ve gürültünün çocuklara verdiği zarar bir kez daha vurgulanıyor artı sahne gösterilmedi bile. Kanlar içinde çocuk görmedik.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Böyle bir sahne yazılması gayet normal, bu şekilde kavga ve gürültünün çocuklara verdiği zarar bir kez daha vurgulanıyor artı sahne gösterilmedi bile. Kanlar içinde çocuk görmedik.
Gösterilsede birşey olmayacaktı kurgu sonuç olarak

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Pardon da bunlar gösterildikten sonra gerisini göstermeseler ne olacak. Yok bir de kanlar içinde çocuk görseydik istersen.

20201018_191501.jpg
20201018_191459.jpg

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,536
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Haklısın bu sahneyi hayatımızda ilkkez görmekteyiz ve eminim herkes bunun gerçek tabanca olduğuna da inandı.
Hastane sahnesi yazmak için çocuğun kendini silahla vurması gerekmiyor sanki hikayede mutlaka olması gereken bir sahneymiş gibi savunmasan mı? Neyse ne adar anlatsam da bu iğrençliği devam edeceksin o yüzden uzatmamak için burada konuyu kapatıyorum.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hastane sahnesi yazmak için çocuğun kendini silahla vurması gerekmiyor sanki hikayede mutlaka olması gereken bir sahneymiş gibi savunmasan mı? Neyse ne adar anlatsam da bu iğrençliği devam edeceksin o yüzden uzatmamak için burada konuyu kapatıyorum.
Hastane sahnemiz her hafta var zaten. Bu hafta da böyle olması gerekmiş demekki :A @serhatt
Ama bu sahne ile senaryoda farklılıklara gitti. Dizinin seyri değişti.

• Güldürdün
Reactions: serhatt